Nejmódnější plavky pro jaro a léto 2019

Kolekce nabízejí mnoho atraktivních možností, ale musíte si vybrat model (a pokud možno ne jeden!) To bude nejen vypadat perfektně na obrázku, ale také reagovat na nejnovější trendy v plážové módě.

Které plavky jsou módní v roce 2019: plavky

Konstantní plážový hit - bikiny - v této sezoně se nevzdal svých výšek popularity, ale jeho styl prošel významnými změnami. Po letech módy v řemínkách se kalhotky mnohem skromnějších a uzavřenějších stylů, jako jsou skluzy a tanga, vracejí k trendům. Nastavením trendů pro plavky v roce 2019 se módní návrháři snažili spojit kreativní stylistické řešení a pohodlí.

Hlavním pravidlem bikin této sezony je „horní“ a „spodní“ barva a styl.

Například sexy tanga mohou doplňovat podprsenky ve stylu halterů závěsy,

a delikátní šortky - otevřená podprsenka "push-up".

Jakákoli kombinace, vizuálně zlepšující tvar a zároveň vám umožní cítit se pohodlně, bude trendy.

Sbírka letošního ročníku představuje různé druhy podprsenek, volba každého závisí pouze na vašich vlastních přáních a chutích. Ale být v módním plážovém trendu, měli byste určitě věnovat pozornost takovému stylu jako „halter“.

model, jehož popruhy jsou uvázány nebo upevněny na krku, \ tdoplněné lehkými závěsy, dokonale zdobí jakoukoliv postavu, ale vypadá to nejpůsobivěji v jednobarevném provedení.

Stejně jako jedna skutečná varianta pro modely stylu "bikiny" - gangová podprsenka. Volný styl modelu s četnými závěsy a jemným „očkem“, které se nosí přes krk, je dokonale kombinován s kalhotkami jakéhokoliv stylu.

V této sezoně je „gang“ v etnickém stylu obzvláště relevantní - světlé barvy, zdobené velkými korálky a přívěsky.

Věnujte pozornost různorodosti trendů plavek z roku 2019 na fotografii modelů ze sbírek nové sezóny:

Designéři kreativně přistupovali k výběru barev pro módní plavky pro léto 2019.

Bikiny ve stylu spodního prádla vypadají velmi stylově a mírně provokativně - jemné pastelové odstíny růžové, modré a fialové s kontrastním vzorem napodobujícím krajku komplexního a krásného tkaní.

Tento trend je také vzorem ve stylu bílé barvy s jemnou povrchovou úpravou se zlatým nebo stříbrným kováním a kamínky. Při výběru takových modelů stojí za to zvážit, že na opálené kůži vypadají nejvýhodněji.

Obecný trend pro módní bikiny je navržen pro co nejefektivnější prezentaci všech výhod postavy a nejen stylu, ale v tomto hraje důležitou roli také barva. Samostatný model skládající se z uzavřených tmavě barevných kalhotek, které jsou vizuálněsníží objem boků a luxusní „halter“ nebo „gang“ jasných barev, které přidávají velikost poprsí, je jednou z nejoblíbenějších sérií v kolekcích této sezóny.

Podívejte se na fotografie těchto módních plavek v roce 2019, takové nové věci od designérů, jako jsou skutečné módní ženy.

Nejmodernější barvy plavek z roku 2019

Módní barvy plavek z roku 2019 doslova vytvořily skvělou dovolenou na pláži.

Nejzávažnějšími v této sezoně jsou všechny odstíny spojené s luxusní pláží na oceánu, tropické ovoce a květiny, jakož i samotný oceán, modrýBarva a její tóny - od azurové po safír - jsou v této sezoně více módní než kdy jindy.V takových odstínech vypadají modely komplexního střihu, doplněné závěsy, nejvíce stylově.

Plavky, zejména jednoduché podprsenky, využívají pouze komplexní abstraktní nebo geometrický tisk v tyrkysově fialových tónech, v trendu jako květinové potisky jako velké, které vizuálně zvyšuje objem i miniaturu, vždy vypadající koketně a roztomilý.

Odpověď na otázku, „které plavky jsou v módě v roce 2019“, designéři zdůrazňují, že promyšlená řešení siluety a jasně čisté barvy a pastelové barvy jsou obzvláště důležité,velké opálení

Módní plavky-2017: solidní modely a retro styly

V trendech plážové módy této sezóny designéři věnovali zvláštní pozornost stylu"Retro".

Otevřené a uzavřené modely ve stylu 40-50 let jsou hity této plážové sezóny. Možná, že nejsou nejvhodnější možností pro pohodlnou a relaxační dovolenou u moře, ale určitě nejelegantnější nabídku sezóny.

Pánské kalhotky s vysokým pasem a gangem nebo halterovým stylem jsou stylem, který stylizoval Marilyn Monroeovou. Dokonale zdůrazňuje ženské formy a dává obraz upřímné sexuality.

Také v trendu uzavřené plavky korzetu řezané sukněmi v oblasti dekoltu, zejména stylově, tento styl vypadá v kombinaci se světlými odstíny práškových květinových odstínů. Bez povšimnutí na pláži nebo u bazénu v tomto modelu, prostě nezůstanete.

Ve sbírkách nejmodernějších plavek z roku 2019 existuje spousta uzavřených nebo zcela uzavřených modelů. A řeší se nejen dámy s nádhernými formami, ale i velmi harmonické dívky. Návrháři tuto změnu trendu vysvětlují tím, že móda příliš silného a výrazného opálení prošla. A dnes jdou na pláž ne za čokoládový tón pleti, ale za účelem relaxace.

Jeden z nejlepších stylů módních plavek jaro-léto 2019, který je zastoupen téměř ve všech sbírkách nejlepších výrobců - monokini. Bustier a kalhotky tohoto modelu jsou propojeny můstkem - může být poměrně široký a může být tenký.Bezpodmínečná výhoda těchto modelů - jejich styl dává harmonii jakékoliv postavě.

Vynikající odpověď na otázku „které plavky jsou v módě v roce 2019?“ Je dána sbírkami nejlepších světových značek. Otevřené i uzavřené modely pro různé typy tvarů jsou prezentovány v jejich vládcích. Skutečná popularita této sezony získala styl tankinů. Model se skládá z kalhotek a top, a jejich styly nejsou striktně definovány designéry - musíte si vybrat ty, které dokonale zdůrazňují důstojnost postavy. Stejně jako u otevřených modelů v této sezóně platí pravidlo, že na tankiny se vztahuje pravidlo výběru „top“ a „bottom“ různých barev.

Například monochromatické kalhotky z tmavého odstínu, které dokonale redukují objem boků, jsou dokonale kombinovány s krásným potištěným a zdobeným vrcholem.

Není divu, že tento model je oblíbený u žen všech typů tvarů a návrháři nabízejí širokou škálu kombinací. Barevná škála těchto modelů je v této sezóně udržována ve světlých a chytlavých kombinacích krásných odstínů - v trendu kombinace fuchsie a smaragdu, růžové a jasně oranžové barvy. A nejmódnější tisky - abstraktní, psychedelické a květinové motivy, designéři nezastavili ani velkou velikost výtisků, takže dobrý styl vizuálně snižuje objem postav.

Tankini je jedním z nejúspěšnějších modelů v módních plavkách pro rok 2019 let.Absolutně uzavřené, „zeštíhlující“ odstíny modelu dnes.neodpovídají trendům plážové módy. Chcete-li se podívat na pláž stylově a zároveň se cítit pohodlně, měli byste hledat úspěšné styly monokini a tankini - nemají o nic menší výhody než klasické naprosto uzavřené modely.

Výjimku tvoří pouze plavky určené pro plážové večírky. Uzavřené modely s vysokými výřezy v bocích (vizuálně prodlužují nohy) s korzetovou podšívkou a dekoltovým stylem push-up stylu, jsou doplněny zavěšením. Styl nejmodernějších modelů je plně v souladu se standardy hollywoodské módy z 50. let minulého století.

Jsou šité z jasných tkanin světlých barev s efektem "laku" nebo přidáním Lurexu.

Tyto plavky, zejména ty, které doplňují pareos, připomínají večerní šaty, ale na dnešních plážích jsou bohužel nevhodné.

Věnujte pozornost fotografii, trendy v módních plavkách 2019 splňují nejrůznější chutě a touhy módy.