Princezna Monako Grace Kelly: Příběh života

Životní příběh Monacké kněžny je těžké srovnávat s příběhem Popelky, když se náhodou ubohá dívka promění v vznešenou osobu. V době, kdy se do ní Prince Rainier III zamiloval, už celý svět věděl, že tento držitel Oscara za svou práci ve filmu „Country Girl“. Ano, a osobní život Grace Kelly byl velmi bohatý - její ruce hledaly mnoho významných osobností. Ale Grace si vybrala Rainiera a navždy opustila svou hereckou kariéru.

Životopis princezny Grace Kelly z Monaka

Příběh začal v provinční Americe. Budoucí princezna Monaka Grace Kelly se narodila ve Philadelphii v rodině jednoduchého irského zedníka. Pravda, vypadá to jako začátek pohádky? Ale pro ty, kteří si narovnali ramena a vzali více vzduchu, aby vydechli: „Vidíte, to se děje!“ - zbývá zklamaní: darwinovský zákon „zachování druhu“ vždy působí v životě.

A otec Kelly, který začal jako zedník, se nakonec stal vlastníkem vlastní firmy Kelly. Cihla práce ", který se proměnil v milionáře.

Po vítězství v olympijských hrách v závodech v týmu se stal skutečným hrdinou města a celého jihovýchodního pobřeží Ameriky. To je, Jack Kelly byl docela vlivná postava. A budoucí princezna byla vlastně dcerou milionářského zedníka, silného a účelného člověka. Grace dostala výjimečnou krásu od své matky (opět se obracíme na báječný refrén, ale příběhy jsou stále vynalezeny ze života). Paní Kellyová, bývalý model, vychovala děti zcela přísně aučila své dcery, že krása by měla být přirozená, a chování upřímné a jemné.

Budoucí princezna měla také slavného strýce - docela dobře známého herce a dramatika George Kellyho, který byl laskavý a pozorný k své neteři. Krásná, vzdělaná a milovaná přítelkyně se samozřejmě mohla spolehnout na šťastnou budoucnost.

Jak vidíte, životopis budoucí monacké princezny je daleko od příběhu chudé Popelky. Debutovala na jevišti, ještě dítě - díky svému strýci a vlastnímu okouzlení. Vystudovala herectví na Americké akademii dramatického umění v New Yorku, kde byla oceněna za pomoci stejného milovaného a slavného strýce. Ale vzdělání jsem dokončil jen díky mému talentu. Koneckonců, odečíst "profesory" z této akademie je mnohem jednodušší, než zapsán.

Osobní život princezny Monaky Grace Kelly

Grace byla obzvláště milostná, ale její romány, bohužel krásné, nedokončily u oltáře - její otec byl nespokojen s muži, kteří tvrdili, že ruka a srdce jednoho z dědiců impozantního státu. A jeho názor na poslušnou dceru byl vždy významný.

I když kariéra Grace nabrala na síle, hrála v reklamách a filmech, které z ní udělaly oscara. Fotografie budoucí princezny Monako Grace se objevila v módních časopisech - budoucí princezna i nadále zvažovala svého otce jako rádce. Vidíte, každá pravá Popelka je vždy pracovitá a uctivá k rodině, pilná a sladká s lidmi.

A GraceKelly, k výše uvedeným zásluhám, se stala okouzlující hvězdou se stabilní kariérou, elegantní dívkou s vlastním účtem, velmi brzy bude uznána za symbol luxusní ženy.

Jednou (a jak je nyní zjevně ne od nuly) se Grace téměř stala manželkou Šáha Íránu Mohammeda Rezy Pahlaviho - byl to odvážný akt na jeho straně, porušující století staré tradice. Šáh ale Grace nemohl odolat a učinil formální nabídku. Grace se však Šáhovi nelíbila a zdvořile mu o tom řekla.

Ale pokud jste předurčeni být princeznou, určitě se vám to stane! Na filmovém festivalu v Cannes se Kelly setkal s Monackým princem Rainierem III. Na chvíli byli báječně šťastní, odhalili světlu dědice trůnu Alberta a krásné mladé princezny Caroline a Stephanie.

Kelly se stala pozoruhodně starostlivým vládcem, její království vzkvétalo a stalo se oblíbeným místem pro hollywoodské celebrity a pak pro celou světovou aristokracii. Zapojila se do spousty dobročinnosti a zlepšení Monaka, navždy se rozloučila s její hereckou kariérou.

Prohlédnout výběr fotografií princezny Monaky Grace Kelly a její rodiny:

Možná je to konec krásného příběhu princezny Grace. A chodili každý den s obtížemi, nedostatkem porozumění, žárlivostí popularity, zradou. I když oficiální manželství a dokonce přátelství Grace a Rainier se podařilo udržet.

Tragická smrt princezny Grace v autonehodě ponořila její předměty do nejhlubšího smutku a upřímnostismutek Ale láska lidí zanechala svůj úžasný obraz v historii.

Modré šaty princezny Monako Grace Kelly

Oblečení Grace Kelly se vyznačovalo krásou a elegancí. Legendární šaty budoucí princezny Monaka je barva modrého ledu z přehozeného saténu, jeho sofistikovaný řez vyžaduje hedvábí za 4000 dolarů, 1955. Jeho autorem je hollywoodský kostýmní výtvarník Edith Head (EDITH HEAD), během své kariéry designérka získala 8 Oscarů za nejlepší kostýmy pro mnoho filmů a byla nominována 35krát!

Šaty se staly legendou - jsou to šaty od Grezse Kellyho, které se v historii Oscarů nazývá první „nejlepší na červeném koberci“. A Kelly označila začátek soutěžního procesu mezi speciálním oblečením hostů tohoto obřadu. A až do teď, návrháři každoročně soutěží v dovednostech, které nabízejí nejnáročnější kostýmy pro slavné herečky chodit na červeném koberci.