Nejmodernější barvy jaro-léto 2019

Jaké barvy budou v módě na jaře av létě 2019? Pro někoho může taková otázka způsobit zmatek. Umění kombinovat a kombinovat barvy pouze na první pohled se však může zdát být pouhou maličkostí. Ale v rámci módních kampaní populárních designérských domů existuje celý Institut barev. Každou sezónu před příští módní přehlídkou Panton zveřejní seznam nejvýznamnějších barev nadcházející sezóny. Chápeme, jaké barvy budou nyní oblíbené.

Obloha modrá barva

Odstín jarního bezmračného nebe je to, co potřebujete. Jeho univerzálnost je vhodná pro téměř jakýkoliv typ tkaniny. Může to být jak džíny, tak lehké vzdušné hedvábí. Na příslušenství se nevztahují žádná omezení: vše je vhodné, počínaje botami a končícími kabelkami. Kombinace nebesky modré barvy s dalšími, hlubšími odstíny modré a šedé se bude považovat za obzvláště elegantní. Modrá barva bude vypadat harmonicky v jemných růžových a žlutých odstínech - to jsou další vedoucí trendy v barvách oblečení.

Sky Blue

Modré nebe s jinými odstíny modré

Sky Blue

Obloha modrá s růžovou

Oranžovo-červený odstín

Tato rajská barva se hodídívky s bledou pletí a tmavou pletí. Neuvěřitelná popularita bude mít dlouhé šaty a kombinézy z rajských barev. Oranžovo-červená není nejjednodušší barva pro kombinaci, proto je v tomto případě lepší se zdržet experimentování a omezit ji na kombinaci rajských a černých odstínů. Brilantní milovníci mohou přidat k tomuto obrazu masivní šperky s kamínky - kovové stříbrné odrazy budou dobrým barevným doplňkem.

Třešňová rajská barva

Šaty z cherry rajčátek

Třešňová rajská barva

Kromě toho bude rajská barva také důležitá pro nehty - je tedy čas hledat takový lak v obchodech. Příklady takové manikúry naleznete na fotografii na internetu.

Tato barva bude platit i pro nehty

.

Barva vína

Nejjednodušší je tento odstín porovnat s chilli omáčkou. A jsou podobné nejen ve hře na barvy, ale také v účelu: jakákoli vinařská věc, jako exotické koření, dodá vašemu obrazu ostrost.

Barva vína

\ t

Zvláštní pozornost by měla být věnována kalhotkám, jejichž střih se blíží mužům: rovná bunda (která může být mírně nadměrně velká) a dlouhé rovné kalhoty. Pokud se rozhodnete koupit tento stylový šatník, pak se sami sebe neptejte, jakou barvu by měl být - oblek se objeví ve stínu chilli v trendech jarního léta 2019. Máte-li v práci víceméně volný oblékání, může být oblek oblečen - kolegové jistě oceníVaše bezvadná chuť.

Barva vína v oblecích

Kostýmy barvy vína však nejsou omezeny pouze na kostýmy. Jakékoliv módy by měly dostat chili šaty. Lehké letní šaty z létající tkaniny, stejně jako šaty z těžší tkaniny, vhodné pro večerní akce. Doporučená délka - k kotníku.

Dámský barevný oblek

Barva chilli omáčky

Kromě toho barva vína není první sezonou v nejoblíbenějších odstínech rtěnky. Mnozí se domnívají, že se jedná o možnost podzimu, ale jaro-léto 2019 tento stereotyp opraví.

Rtěnka na víno

Zářivě žlutá

Pochopení toho, jaké barvy budou v módě na jaře av létě 2019, nelze zapomenout na jasně žlutou. Tato barva ušetří, pokud jaro-letní nálada nemá čas přijít v kalendářním čase. Jediné pravidlo je, že by mělo být velmi jasné, doslova vyzařující paprsky slunce a radosti.

Jasně žlutý

Tyto odstíny nejsou omezeny na materiál. Tato barva může ozdobit šifónové šaty a koženou bundu, kterou si můžete na chladných letních večerech hodit na ramena.

Zářivě žlutá

Žlutá barva může být také sklenice nebo pytel, ale je lepší odmítnout boty tohoto odstínu - je to právě tento oděv, který bude nejtěžší správně zapadnout do obrazu. Tato poznámka se však nevztahuje na boty: pokud jsou gumové boty relevantní pro váš region, nechte je býtjasně žlutá.

Může být užitečné: Módní letní šaty 2019

Zářivě žlutá

Zářivě žlutá

Pale Pink

Neměla by být příliš bledá nebo naopak příliš světlá. Pokud se zamyslíte nad tím, jaká barva je nejblíže tomuto populárnímu stínu na jaře 2019, pak na mysl přijde růžová levandule. Zaměřte se na tuto jemnou květinu a musíte si vyzvednout jejich snímky.

Barva růžová levandule

Ideální volbou by byla módní dámská oblíbená županka vyrobená v barvě růžové levandule. Tento obrázek můžete doplnit o neutrální barevné boty a jednobarevnou tašku.

Růžová barva levandule

Růžové zbarvení je obtížné kombinovat s diametrálně odlišnými odstíny. Výjimkou je snad jen ten nebesky modrý odstín. Ale musíme si uvědomit, že s dominancí v obraze světle růžové, je lepší upustit od světlé příslušenství. Mělo by být vybráno jednohlasé, nejlépe tmavé malé sáček a světlý světlý šátek.

Viz také: Módní letní kalhoty 2019

Barva růžové levandule

Broskev

Smyslná barva vytvoří jak jemný, romantický obraz, tak vášnivý, oko-lov módní módní luk. Nejdůležitější je vybrat správnou tkaninu. Pokud mluvíte o večerních šatech, vyberte si plynulé a lesklé látky, které padají s jemným vodopádem: to přispěje k obrazu sexuality a nebude přitahovatjeden pár zainteresovaných očí.

Peach Blossom

Odpověď na otázku, jaká barva bude v módě na jaře roku 2019, nemůžeme se zmínit jen o broskvových svetrech a pulóvrech. Vyberte si věci z přírodních tkanin, například vlny - takový svetr bude nejen krásným kusem vašeho šatníku, ale také teplý na chladném jaře.

Peach Blossom

  • Trochu rad: je lepší, aby majitelé sluníčko nevybrali obrazy, ve kterých bude broskev převládající barvou.
  • Se silnou touhou se však můžete opalovat - časem se připomíná, že barva broskví je vhodnější pro tmavou pleť.

Poznámka: Módní obuv jaro-léto 2019

Peach Blossom

Samozřejmě bychom neměli brát všechny tyto barvy jako univerzální řešení. Žádný z nich, například, není užitečný pro barvení vlasů - přírodní odstíny budou v módě. Při navrhování nových obrázků je třeba mít na paměti, že kombinace několika barev je vždy trochu riskantní experiment. Módní trendy však diktují, že experimentování a zkoušení nových kombinací je nutností. Hlavní věc je vybrat si věci tak, aby se vám líbily.