Bio gel

My všichni, ať se nám to líbí nebo ne, dobrovolně nebo nedobrovolně, ale vždy dáváme pozor na ruce, takže ženy by se o ně měly starat stejně pečlivě jako o vlasy nebo kůži. Je vždy příjemné vidět, kdy mají dámy dobře upravené, krásné a elegantní nehty. Mluví nejen o zdraví hostesky, ale také o celkovém vzhledu ženy.

Existují různé způsoby péče o nehty. Někdo dává přednost přírodním nehtům, někdo si vytváří akryl nebo gel. Existuje však další způsob, jak překvapit okolní krásu nehtů a nechat ženu, aby měla své přirozené, spíše silné a krásné nehty. Jedná se o zpevnění nehtové destičky biogelovým gelem.

Tato metoda se nezdála tak dávno. To vám umožní chránit nehty před vnějšími nepřátelskými účinky, a dělá je silnější a odolnější.

Bio-gel je nový, moderní materiál používaný po celém světě. S jeho pomocí zvyšují, ošetřují a posilují nehty. Základem bio-gelu je pryskyřice z tisu. Pozoruhodně změkčuje, vyživuje nehty rukou a dělá nehty silnějšími a krásnějšími. Bio-gel se aplikuje speciálním štětcem, poté, co nehty dostanou vzhled a tvar, a na konci procedury, za použití ultrafialové lampy, se během několika minut gel pod vlivem paprsků stává tvrdým. Odstraněno je také velmi jednoduché. K dispozici je speciální roztok, se kterým je gel změkčen a vyjmut z nehtových destiček, aniž by to způsobilo jejich poškození. Proto mohou být nehty zvětšovány opakovaně a bez dlouhodobého působenípřestávka. Bio-gelvolně prochází kyslík, takže nehty nezažijí hladovění kyslíkem. Bio-gel je svou kvalitou velmi pružný a nehty, které byly s ním vytvořeny, se nerozbijí - prostě se ohnou.

Bio-gel - jako tonikum

Pokud jsou vaše nehty poměrně křehké a tenké, pak je takový gel vynikajícím způsobem, jak je posílit. Díky tomu je nehtová deskasilná, krásná, velmi čistá a zároveň ji neváží vůbec. Tento materiál se velmi dobře hodí pro ženy, které by chtěly po nošení akrylem nebo heliem ošetřit nohy. Takový lék přispívá k nenápadnému a rychlému zotavení problémových oblastí na nehtové desce. Pod krytem bio-gel nehtů vypadají zdravě, dobře upravené. Přestanou štěpení, přestávky, stávají se hladkými, lesklými a rychle rostou.

Můžete použít tento lék doma, samozřejmě, pokud máte ultrafialovou lampu. Použití a tvar samotného hřebu je mnohem jednodušší v porovnání s postupem hélia. Koneckonců, lék může být jednoduše odstraněn a znovu postaven.

Bio-gel má několik odstínů, což umožňuje aplikovat na jeho základě barvu, kterou dáváte přednost. Manikúra bude vypadat přirozeně a krásně. Barevný bio-gel je silnější než běžný lak, který umožňuje jeho použití po mnohem delší dobu, protože struktura přípravku je spíše viskózní. Při aplikaci bio-gelu na nehty se neobjevívzduchové bubliny a povlak je hladký a rovnoměrný.

Aplikace bio-gelu v pedikúru

Souhlasíte s tím, že nehty na nohách také nemusí být o nic méně než nehty rukou. Zvláště po období podzim-zima, kdy nosíme uzavřené a těžké boty. V tomto období totiž nehty nedostávají dostatek kyslíku a slunečního světla. To vše je pro jejich vzhled velmi špatné. Bio-gel velmi rychle, aby vaše nehty atraktivní a krásné, dá je v pořádku, a oni budou mít stejný lesk a krásu minulosti.

Uvádíme tedy hlavní výhody bio-gelu:

1. Bezpečnost díky materiálu šetrnému k životnímu prostředí;

2. Při aplikaci se nehty živí, vytvrzují a obnovují pod bioverzem;

3. Pravidelné nepřerušované pokrytí;

4. Nehty vypadají přirozeně a zcela přirozeně;

5. Je-li to nutné, biogelový gel se velmi snadno odstraní;

6. Před nanesením gelu se nevyžaduje řezání nebo řezání manikúry;

7. Velký výběr barev;

8. Je neškodný, schválený Ministerstvem zdravotnictví Ruska;

9. Samotný postup jeho použití netrvá déle než dvě hodiny. Korekce se provádí každé 3 týdny;

Pomocí bio-gelu získáte na rukou a nohou velmi elegantní, poměrně dobře udržované a přitažlivější měsíčky, které vám umožní po celý rok chlubit se!