Nejmodernější barvy tohoto podzimu

Podzim je již na prahu, takže je čas seznámit se nejen s hlavními trendy roku 2018, ale také s nejmodernějšími barevnými paletami nadcházející sezóny.Je to o nich, o kterých budeme mluvit dál.


Módní barvy nadcházejícího podzimu

Nejvýznamnější barvy nadcházející podzimní sezóny byly již předurčeny v zimě roku 2018 na New York Fashion Week.Podle Institutu Pantone jsou tyto:

 • Červená hruška.Nasycená červená v blízkosti vínové barvy je opravdu barva podzimu.Je to tak dobré, že nevyžaduje složitý střih výrobku nebo jakéhokoliv dalšího příslušenství a sám o sobě je již hlavním vrcholem obrazu.
 • Valiant Poppy.Agresivní a jasný odstín přitahující oči, který se již stal nezávislým trendem mezi módními trendy nejen v létě, ale i v podzimním období.Návrháři doporučují nosit to nejen v kombinaci s lehkým měřítkem, ale v plnohodnotném úklonu.

Módní červená

Důležité!Zvláště milovníkům módy se líbily večerní šaty Valentino, vyrobené v barvě „mohutného máku“, který si můžete také vychutnat při prohlížení našeho výběru fotografií.

Zajímavé: Jaká barva je v módě v roce 2018: foto příklady

 • Misty blue.Přesný opak předchozí verze.Klidný a klidný odstín připomínající zimní soumrak.Vypadá perfektně ve vlastním provedení av kombinaci s jinými barvami.
 • Ceylon žlutá.Mírně tlumená žlutá se světlemPřízvuk orientálního koření je považován za jeden z nejneobvyklejších odstínů oděvu. Navzdory tomu je tato pikantní a klidná barva všestranná a ideálně kombinovaná s jinými paletami, včetně bobulových tónů.

Módní odstín šedé barvy v roce 2018

 • Oliva. Komplexní a pigmentovaná barva zelené barvy s náznaky stromové kůry si zároveň získala obdiv mnoha. Vypadá krásně v monotónních obrazech nebo v různých kombinacích. To je důvod, proč návrháři vzali to jako základ pro šití lehké večerní šaty a teplé kabáty.

Různé odstíny oliv

 • Orange Orange. Světlé a šťavnaté barvy zralé oranžové právě naplněné módní přehlídky. Snadno se kombinuje a zároveň vypadá stylově v plnohodnotném úklonu, což dodává obrazu bohatou barvu.

Jaké odstíny se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
 • Ultrafialové záření. On je už ne móda v módě a také zůstane relevantní v zimě 2019. Komplexní neonový odstín s mírným studeným subtone je jedinečný sám o sobě, takže všechny druhy kombinací s ním budou považovány za stylové a kreativní.
 • Crocus petal. Světlý levandulový odstín více charakteristický pro jarní sezónu. Nicméněhladce se přesunul na podzimní luky. Stylisté doporučují tento tón kombinovat s lehkou a klidnou paletou, aby se zachovala lehkost, která je tak charakteristická pro „crocus petal“.

Bohatá žlutá

Důležité! Karl Lagerfeld se odklonil od standardních norem a navrhl kombinovat „crocus petal“ s spíše jasnými paletami. Jedním z jeho nejoriginálnějších luků je kombinace s barvou „statečný mák“.

Zajímavé: Jaro-léto 2018: vzpoura tisků, barev a nečekaných rozhodnutí

Deep Blue-Green nebo Quetzal

 • Limelight. Citronová nebo kanárská žlutá ředí studenou podzimní paletu. Hodí se s černými a jinými tmavými nebo béžovými odstíny.
 • Green Quetzal. Mdlý a hluboký odstín zelené palety, pojmenovaný podle mexického ptáka. Takový módní guru jako Alberta Ferretti a Alexander McQueen ho ve svých sbírkách hojně využívali.

Jedna z nejjasnějších barev podzimu 2018

Základní barvy podzimu

Kromě trendových barev používaných v oděvech v roce 2018 identifikoval tým Pantone také základní odstíny, které musí být nezbytně módní podzimní šatní skříň. Patří mezi ně:

 • Sargasské moře. Stín modré spojené s podvodními mořskými hloubkami. Je to skvělé pro vytvoření zajímavého večerního vzhledu nebo přísného kancelářského vybavení.

Trendy tmavě hnědé odstíny

 • Tofu. Měkká a ušlechtiláodstín bílé, který dostal své jméno na počest asijského sojového sýra. Takové oblečení obnovuje obraz, aniž by ho příliš přitahovalo.
 • Lesklé mandle. Jedná se o klasický béžový odstín, který se stručně hodí současně s ležérními a koktejlovými luky. Proto, stylisté doporučují fashionistas získat nejen oblečení, ale také boty v této barvě, zejména pár klasických bot.

Deep UV

 • Tichá šedá. Diskrétní šedá s mírným subtone bílé barvy nakonec dává jednoduchou a nenápadnou barvu, která výstižně zapadá do naprosto jakéhokoliv stylu, včetně sportovního.
 • Surikata. Krásná červená barva, která dostala své jméno na počest afrického zvířete, které mnoho lidí spojuje s chlebovou kůrou. Barva "šelmy" i přes svou bohatost je považována za neutrální a je vhodná pro kombinaci s naprosto všemi podzimními paletami.

Jemný šeřík nebo šafrán

Top - 5 barev pro módní podzimní manikúru

\ t

Manikúra je hlavní složkou ženského obrazu. Proto je velmi důležité, aby jeho design splňoval i módní standardy. V tomto ohledu tým Pantone také pracoval na paletě nehtů, která bude v nadcházejícím podzimu v módě. Skládá se z následujících barev:

 • Grenadin. Jasný odstín červené - co potřebujete pro podzimní dny. S měsíčkem vypadají jasně a dobře upravený.

V nehtovém režimu dominují různé odstíny červené

Důležité! Hluboký odstín červené barvy je dnes rozpoznán a nejmodernější barva vlasů. Koloristé to nazývají „svařené víno“. Bohužel to není vhodné pro každého, protože zdůrazňuje nedostatek vzhledu.

Zajímavé: Květinové tisky v oblečení: trend 2018

 • Port Tony. Monochromatická vínová barva s nádechem lilku. Ve všem je naprosto dobrý. Proto s takovou manikúrou je snadné jít do práce, nebo navštívit večerní recepci.
 • Baletní pointe boty. Světle růžová barva něco jako marshmallow jistě miluje, jak mladé dívky a starší ženy. S ním, měsíčky dostat jasný, ale naprosto ne vybíravý design.
 • Olejový rum. Klasická béžová barva s teplým stínem bude ideálním základem pro vytvoření stylového podzimního nehtového designu.
 • Pivoňka mořská. Bohatá tmavě modrá barva, která je spojena s mořskou propastí, je sama o sobě drahá a luxusní. Lze jej nosit samostatně nebo v kombinaci s jinými tóny.

Na podzim si všimněte tmavě modré

Jak vidíte, podzimní barevná paleta v roce 2018 se vyznačuje hlubokými a bohatými barvami. Na jejich základě se získávají módní a harmonické luky, které dokonale zapadají do jakéhokoliv obrazu a přinášejí na něj slunečné tóny minulého léta.