Manicure-2019: nejmodernější barvy laků na nehty

Mnoho žen dává přednost neutrálním všestranným barvám, které harmonicky ladí se základní skříní, protože ne každý má příležitost často měnit lakování laku. Tak to bylo před několika lety, barva laku na nehty v roce 2019 může být naprosto cokoliv, protože nyní neexistují žádná přísná pravidla pro kombinování manikúry s šaty.

Při výběru laku nátěr na nehty v tomto roce, stylisté doporučují zvolit naprosto libovolné barevné možnosti, hlavní věc je, aby nehty vypadají elegantní a atraktivní.

Jaká barva barvy je nyní v módě: trendy v roce 2019


V trendu roku 2019 - přirozenost barvy. Pokud dívka neví, která barva laku je módní v roce 2019, můžete si vybrat libovolný nahý odstín - od světle béžové až po krémovou a zůstat v trendu sezóny. Na rozdíl od minulé sezóny, kdy byly relevantní různé jiskry,kamínky, pestrobarevnost, složité a fantastické vzory na nehtech, pak letos tyto trendy vybledly do pozadí a ustoupily do mistrovství monochromatických barev.

Stylisté doporučují milovníky třpytů v manikúru, aby upřednostňovali malé třpytky a bohaté texturované povlaky připomínající drahé kovy.

Tento design je vhodný pouze pro večerní vzhled, který dokonale ladí s luxusními oděvy vyrobenými v tmavých barvách.

Aktuální barvy laku na nehty pro podzim a zimu v roce 2019

Na podzim roku 2019 byly tyto odrůdy pojmenovány jako módní barvy laku:

bobule; víno; Marsala;

tmavě oranžová; olivový;

Khaki; taup; čokoláda; lilek

Všechny tyto barvy jsou spojeny s padlým spadáním listí a jsou vynikající pro vytvoření ženského obrazu v tomto ročním období.

V zimě odborníci v oblasti nehtových služeb doporučují použití hluboce sytých barev, které jsou spojeny i s gotikou. Toto jsou barvy laku na nehty v roce 2019, jak:

borůvka; modrá; zelená

je hnědá; šedá; burgundské.

Měkké a útulné zimní oblečení pomůže zmírnit tyto syté barvy. Novinkou pro podzimní a zimní sezónu je bílá barva laku na nehty, kterou některé módní metry doporučují použít i v létě a na jaře.

Jaké barvy laku na nehty jsou módní na jaře av létě 2019

Módní barva pro lak na nehty v roce 2019, přesně stejnájako oblečení, definuje institut barev a jejich kombinace PANTONE Fashion Color Report.

Je třeba poznamenat, že odborníci na módu připravili poněkud odlišné hodnocení skutečných barev pro nehtové umění.

Sunny yellow zaujímá první místo mezi módními laky na nehty na jaře av létě 2019-Primrose Yellow.

Tento tón je ideální pro černé, bílé a světlé oblečení slunečného stínu.Bohatá žlutá může být navíc použita s designem nehtu, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými jasnými barvami - purpurovou, černou, oranžovou, hnědou.Podle stylistů nebude žádná móda, která by pečlivě sledovala nejnovější módní trendy, schopna bez této módní barvy laku v létě 2019.

Bledý dřín-mléčně růžový odstín je dobrou volbou pro jemné provedení nehtů. To je ideální volba pro dívky, které upřednostňují diskrétní a stručnou designovou manikúru, odmítají náročné vzory a jasné barvy.Je to Pale Dogwood, který je považován za nejvýznamnější barvu pro lak na nehty 2019 při vytváření jemné bundy.

V případě dívek, které milují jemné odstíny, ale jsou již unavené monotónními mléčně růžovými tóny, experti Pantone doporučují provést manikúru s barevným lakem Ostrov Paradise Island.

Můžete ji použít jako základ nebo malovat pouze několika fragmenty módního umění nail.

Jedna z nejmodernějších lakových barev proNail Art v roce 2019 byl také jmenován zvědavou zelení.

Mnohé ženy módy takovou manikúru odmítají, protože na první pohled se může zdát příliš jasná a dokonce vzdorná, ale tuto barevnou variantu pro kryty nehtů nesmíte odmítnout. Odborníci ve světě nail art doporučují porazit bohatou zelení, pomocí třpytu, prášku nebo výběru matných nátěrů této šťavnaté zelené barvy.

Pink Yarrow - bohatý růžový odstín, který je barevnou variantou fuchsie , bude tou nejlepší volbou pro letní sezónu.

Denimový odstín, prezentovaný v takovém odstínu jako Niagara , podle verze Pantone, také tvrdí, že je módní barvou na podzim a v zimě 2019-2019. Vypadá to nejvýnosnější formou matného provedení. Někteří mistři designu nehtů používají modrý odstín Niagary, když vytvářejí služební bundu jako základnu, dávají na ni bílé pruhy.

Bažiny v zimě manikúra - skvělá volba pro ty, kteří se neodvažují odvážné experimenty s jasnými barvami.

Skutečně v období podzim-zima je odstín čerstvého kudrnatého zelí , což je jedna z odrůd, které nikdy nenávidí hacky.

Taková směs tmavozelených, hnědých a šedých odstínů je ideální pro každodenní i večerní manikúru. Pro druhou možnost, stylisté doporučují použití světlých dekorativních prvků v podobě jisker, perleťové a drahokamu,dát návrh slavnosti.

Modrý lapis lazulije neuvěřitelně luxusní, ušlechtilá a elegantní barva od společnosti Pantone, kterou stylisté nazývají jednou z nejmodernějších barev laku na nehty na jaře 2019. Je lepší použít lesklý povrch nebo komín.

Kovové laky jsou dalším jasným trendem roku 2019 , který je relevantní pro každou sezónu. S tímto designem mají měsíčky hladký lesklý zrcadlový povrch. Kovová manikúra vypadá fascinující, je to skvělá volba pro večerní pohled. Barva kovové manikúry může být nejrozmanitější, ale nejoblíbenější je zlatá a stříbrná barva. Vypadají dobře v každém provedení, a to jak v monofonním, tak v kombinaci s jinými odstíny - lesklým nebo matným. Zlatý lak vypadá skvěle nejen na dlouhých, pak na středních a krátkých nehtech, zejména v kombinaci s červenými, černými a béžovými tóny.

Módní termální lak na nehty

Pro mnoho žen je velmi obtížné držet manikúru v jednom provedení na svých perech po dlouhou dobu, obvykle existuje potřeba vytvořit něco nového, než lakový povlak ztratí svůj atraktivní vzhled.

Speciálně pro takové rozmarné dívky a ženy odborníci v kosmetickém průmyslu vytvořili termolaky, které mohou změnit barvu. Odstíny se liší v závislosti na změně teploty vnějšího prostředí a samotných prstů.ruce Lakování na laku bude mít světlý odstín a zůstane venku nebo v místnosti s vysokou teplotou vzduchu. Naopak čím nižší je teplota vzduchu, tím tmavší bude lak.

Thermolaks přichází v široké škále barev - bílá, červená, modrá, fialová, růžová, oranžová a mnoho dalších barev a odstínů.

Barva laku na nehty, módní v roce 2019

Jaká je barva laku módní v roce 2019, bez ohledu na sezónu?

Vedoucí pozice mezi celou škálou barevných materiálů pro design nehtů mají klasickou červenou barvu. Dává ženskému obrazu dokonalost, eleganci a luxus.

Pokud dříve, byly červené odstíny používány ženami výhradně při vytváření večerního nebo slavnostního obrazu, ale nyní jsou doporučovány pro každodenní použití. Vzhledem k jasu barev, ale při výběru ideální varianty pro sebe, stojí za to zjistit, které odstíny oblečení převažují ve vašem každodenním šatníku.

Pro ženy módy, které milují jasné obrazy, šarlatovou barvu laku budou vyhovovat v roce 2019, a milovníci hlubokých barev ocení smaragdové, hnědé, kobaltové a vínové tóny.

Červená bude vždy žádána mezi silnými, odvážnými a sebevědomými ženami. Pro tyto osobnosti, nail art designéři doporučují mít několik různých odstínů červené ve svém arzenálu.

Podlemistři designu nehtů, vrchol popularity této jedné z nejmodernějších barev laku v roce 2019 padá na ponuré počasí. Obzvláště relevantní a dobře udržovaný červený měsíček bude, začátkem podzimu a do konce jara.

Módní barvy matných laků na nehty

Laky na nehty s matnou texturou nejsou ve světě módy nové, ale stále drží své vedoucí postavení mezi trendy nehtového umění v tomto roce.

Jaká je módní barva pro lak na nehty 2019 mezi matnými variantami?

Povlak na nehty s matným povrchem lze vyrobit v naprosto jakémkoliv odstínu, ale přesto návrháři nazývají nejvýznamnější černou, modrou, červenou, marsalovou, smaragdovou a další bohaté tóny.

Matné nátěry na nehty vypadají velmi zajímavě ve francouzské manikúre, stejně jako v kombinaci s lesklým povrchem.

V této fotografii módní barvy laku na nehty 2019 s matnou texturou:

U dívek a žen, které dosud nevědí, jakou barvu laku mají v módě na jaře 2019, fotografie nejmódnějších odstínů nátěrů pomohou vytvořit barevnou manikúru:


Nejmodernější barvy laků pro zimu 2019

Módní barvy laků na zimu v roce 2019 jsou prezentovány s pestrými bohatými možnostmi, které zvednou náladu a připomínají teplé léto.

Neuvěřitelně krásný a stylový vzhled ušlechtilých odstínů vína, modré, smaragdové atmavě fialové květy.

Navzdory významu barevných odstínů nezanechává módu ani klasiku.

Šedé uhlí je módní barva laku v zimě 2019 , která je ideální pro vytvoření obchodního obrazu. To je absolutní favorit v módních přehlídkách, které jsou zastoupeny ve sbírkách mnoha metrů módy. Šedé odstíny vypadají skvěle na nehtech jakékoliv délky a krátké nehtové destičky nejsou výjimkou. V takovém provedení vypadají krátké nehty jemněji a žensky.

Brown s nádechem burgundské barvy je módní barva pro lak na nehty v zimě 2019 , navržený speciálně pro vytvoření elegantního, luxusního ženského vzhledu. Tento odstín hnědé je ideální pro jakékoliv oblečení.

Klasická čokoláda je atraktivní barva pro lak na nehty v zimě 2019 , která musí nutně najít místo v kosmetickém sáčku módy, který uctívá obchodní nebo diskrétní styl šatů. Čokoládově zbarvené nehty vypadají dobře s pletenými bílými a béžovými svetry.

Mezi červenými tóny, které jsou relevantní jak v létě, tak v zimě, s příchodem chladného počasí, při vytváření manikúry, je nutné dát přednost bobulovým odstínům.

Takové umění nehtů v každé situaci vypadá elegantní, ušlechtilé a atraktivní.

Ze skutečných barev laku pro zimu roku 2019 je nasycený fialový, reprezentovaný různými odstíny.


Barva lilku je milována mnoha ženami, často používanými, kdyžvytváření stylových obrazů, večerních i každodenních. Pokrytí nehtů fialovým lakem můžete zůstat v trendu zimní sezóny. Ve fialovém provedení měsíčky naprosto jakékoliv délky vypadají skvěle.

Neutrální odstíny by měly být v základním kosmetickém sáčku každé ženy, bez ohledu na sezónu.

Tóny jako béžová, smetanová, písková, taupe, ztlumená růžová, jsou ideální pro jakoukoliv výbavu a každou situaci.

Jaká je barva laku v módě na jaře av létě 2019

Jaká je barva laku v módě 2019 pro teplou sezónu?

Možná tato otázka zajímá všechny dívky, které pozorně sledují módní trendy. Podle stylistů bude toto léto relevantní, jako světle neutrální odstíny a výbušné bohaté barvy. Správně zvolená módní barva laku v jarním létě roku 2019 učiní ženský obraz jasným a výrazným.

Nejmodernější barvy laků na jaře 2019 byly jmenovány odborníky ve světě módy:

Všechny odstíny růžové - od bledé po bohaté.Tyto odstíny používají stylisté k vytvoření romantických ženských obrazů. Výběr takových laků je nejen romantický, ale také bezstarostný osobností a optimistů.

Jemné broskvové a korálové odstíny.Tyto barvy nehtů jsou nejvhodnější pro světlovlasé blondýny. Pod takovou manikúrou je vhodné zvolit oblečení navržené ve stejných jemných a světlých barvách -béžová, šampaňské, bílá.

Světle modrá.Další skutečná barva laku na jaře 2019, která kromě toho, že dovolí ženě být v trendu, také vizuálně sníží její věk a dodá obraz mladosti a svěžesti.

Hluboká modrá.Tato svěží, módní barva pro lak na nehty v létě 2019 je aktuální i během chladného období. Lze jej použít jak samostatně jako monochromatický povlak na nehty, tak i v kombinaci s jinými odstíny pro provedení originálních barevných kreseb. Pomocí nasycené indigo barvy můžete vytvořit velkolepý nezapomenutelný obraz.

Citronově žlutá.Toto je jedna z nejmódnějších světlých barev laku pro léto 2019, která bude nejlepší volbou pro kreativní lidi, kteří chtějí mít originální a extravagantní vzhled. Citronově žlutá vypadá zvláště stylově v kombinaci s modrými a fialovými odstíny.

Nasycená čerstvá zelenáje jedním z nejjasnějších trendů teplého období. Svěží zelená barva se hodí k jemným broskvovým, bílým a modrým tónům.

Coral.Mezi nejmodernějšími barvami pro manikúru na nehty v roce 2019 patří všechny odstíny korálů - jak nasycené, tak i neutrální. Ve světě nehtového designu je korál považován za popovou barvu. Relevantní je kombinace korálů s barvou moře nebo bledě modrá. Manikúra prováděná kombinací jemnéhomáty a korálové odstíny.

Laky na nehty: módní trendy v roce 2019

Nail art nikdy nepřestane ohromovat a potěšovat módy novými barvami a odstíny laků na nehty. V roce 2019 odborníci ve světě nehtového designu nabízejí dívkám a ženám několik módních novinek.

Jaká je barva laku způsobem 2019 mezi novými skutečnými odstíny používanými k vytvoření manikúry?

Pro pád mezi novými produkty nabízejí designéři barevnou paletu, která se podobá zlatému období. Jedná se o odstíny spadaného listí, bobulové a vínové tóny, khaki a olivy. Neztrácejte jejich relevanci a různé výkresy. S tímto designem nehtů na podzim můžete na nehty kreslit listy, dešťové kapky a ovoce.

Přednost se dává černobílým tónům, omezeným a co nejpřirozenějším. Je třeba poznamenat, že při výběru výkresů by měly být velmi jednoduché, protože složité složité vzory postupně mizí.

Seznam skutečných barev laku 2019 není úplný bez bílých odstínů, které vypadají stejně krásně na nehtech jakékoliv délky. Povlak z bílého laku nejenže ženám dává elegantní a dobře upravený vzhled, ale také vizuálně prodlužuje prsty a činí je jemnějšími a ženskými. Bílá manikúra bude vhodnou volbou pro každou situaci - světskou stranu, obchodní jednání, romantické rande.

Kromě bílých, podle stylistů, v létě si můžete vybrat jemné pastelové odstíny, které jsou prospěšnépodtržená sametově hnědá kůže. Zelené a žluté pastelové odstíny, které jsou také v trendu letní sezóny také vypadají docela stylově.

Takové lehké pastelové barvy laků na nehty 2019 na této fotografii:

Sbírka nejmodernějších barev laku na nehty 2019 nebyla bez tmavých odstínů. Nejodvážnějším ze všeho je černý lak, který je přednostně vybrán obdivovateli gotického slohu.

Tento druh manikúry vypadá rozhodně a do jisté míry i vzdorně. Nicméně, to je přítomné v módních sbírkách z roku 2019, proto, s černým lakem na nehty na nehty, bude dívka vypadat módní a stylové stejně.

Jaká barva laku je nyní v módě v roce 2019 mezi temnou škálou kromě černé?

Maroon, čokoláda, modro-černá, lilek, tmavě zelená - to není úplný seznam skutečných barev manikúry prezentovaných na módních přehlídkách. Temná škála lakových povlaků vypadá obzvláště atraktivně na krátkých nehtech jakéhokoliv tvaru, což jim dodává úhlednost a atraktivitu.

Módní halogenové laky na nehty

Halogenové laky jsou dalším jasným trendem nail art v roce 2019.

Jedná se o neonové laky, které jsou obzvláště oblíbené u znalců nočního života, protože se projevují pod ultrafialovým světlem. Tyto materiály se ukládají na povrch nehtových destiček ve tmě působením ultrafialového zářeníEmise začnou svítit.

Mezi módní barvy laku pro léto 2019, které patří do této kategorie materiálů pro nehtové umění, jsou na vrcholu módy růžové, oranžové, zelené, modré, korálové a lila.


Štěstí halogeny budou původním doplňkem pro stylový obraz dívky. Paleta takových světelných laků pro rok 2019 je velmi bohatá, zejména s jasnými jedovatými barvami. Stylisté poukazují na to, že takové lakové barvy jsou relevantní pro jaro-léto 2019.
Nyní, s vědomím, jakou barvu laku v trendu 2019, můžete udělat nejvíce módní manikúru pro jakékoli roční období.