Jaro 2019: vyrobte si moderní manikúru, gelový lesk, vyberte si design

Neudržované ruce - chyba, která může zničit i ten nejkrásnější obraz. Milovníci krásné manikúry se již zajímají o to, jaký druh polského gelu bude relevantní na jaře 2019: je čas podívat se na fotografie nehtů a vzpomenout si na nadcházející módu. Věnujte pozornost nejen barvě: je důležité zvolit správný tvar, délku, vzor, ​​dekorace na nehty. K tomu vám pomůže průvodce módní manikúrou.


Tvar nehtů

Toto jaro je stále trendem pro krátké nehty. Forma musí být navíc přirozená a ostré „ostré drápy“ zůstaly ve vzdálených časných desetinách. Pokud však duše neleží s krátkými nehty, můžete provést prodloužení kvality. Je důležité, abyste to nepřeháněli: je lepší posílit nehty s leštícím gelem a nechat je trochu růst.

Trend pro krátké nehty

Je možné vyrábět vysoce kvalitní kapacity

.

Barevný gamut

Módní trendy diktují svá vlastní pravidla kompatibility barev a nejdůležitější z nich - žádná pravidla! Na jaře 2019 lze na nehty aplikovat nejrozmanitější gelový polštář - příkladem jsou četné fotografie. Můžete kombinovat matné odstíny s lesklým nátěrem, světlé barvy s tmavými, perlovými barvami se třpytkami - hlavní věcí je zajistit, abyste to nepřeháněli. Zůstaňte samistyl, ale nebojte se nových kombinací - a experimenty s manikúrou budou určitě úspěšné.

Nebojte se nových kombinací

Na jaře, kdy jsou klobouky, bundy a rukavice konečně poslány k odpočinku, chci hlavně jas. Pro radost z náhody, že design manikúry na jaře může být zcela odlišný, včetně oslnivých jasných barev. Nebojte se červených, bohatých tyrkysových, žlutých nebo smaragdových odstínů - monochromatická jasná manikúra vypadá skvěle na nehty jakéhokoliv tvaru a délky.

Monochromatická jasná manikúra

Monochromatická světlá manikúra

\ t

Novinka v roce 2019 - kombinace gradientu na některých nehtech a lesklý povlak na ostatních. Jeden nebo dva prsty na každé ruce mohou být pokryty jiskrami (obvykle prsteníkem a malým prstem), zatímco zbytek nehtů je vyroben technikou gradientu nebo potažen matným gelem.

To je zajímavé: Jak používat razítka na nehty?

Brilantní nátěr

Všechny šedé odstíny, od světle šedé po barvu mokrého asfaltu, budou na jaře používat zvláštní lásku. Šedá jde dobře s růžovou, ale můžete zkusit experimentovat s fialovou, červenou nebo žlutou. Před výběrem barev si můžete prohlížet fotografie různých příkladů na internetu, abyste určili kombinaci odstínů a přesně pochopili, co bude na nehtech vypadat dobře.

Stupně šedi

Stupně šedi jsou zpět v módě

Šedádobře se mísí s růžovou

Dříve byl počet barev striktně stanoven - bylo považováno za posun konotace, aby bylo současně použito více než tří barev. Nyní můžete malovat všechny nehty v různých barvách - a to bude považován za experiment hodný nejmodernějšího účtu Instagramu, a ne vůbec špatný vkus.

Vícebarevné nehty jsou v módě

Vícebarevné nehty jsou v módě

Výkresy na nehtech

Další novinkou z jara 2019, která ovlivnila konstrukci nehtů a techniku ​​gelového leštění, jsou kresby na nehtech (na internetu je mnoho fotografií s různými obrazy, které mohou být vynikajícím vzorkem). Samozřejmě můžete namítnout, že tato myšlenka není nová, ale nyní se znovu aktualizuje. Navíc, v módě nyní kresby jsou úplně odlišné od těch, které byly v poptávce dříve.

Může být užitečné: Jak používat akrylový prášek na nehty?

Výkresy na nehtech

Výkresy na nehtech

Výkresy na nehtech

Výkresy na nehtech

Za prvé jsou nyní populární návrhy s prvky grafického stylu. Patří mezi ně různé geometrické tvary - pruhy, kruhy a dokonce i čtverce. Pásy jsou nejčastěji vyrobeny z lesklých materiálů a dávají manikúru kovový zlatý nebo stříbrný lesk.

Geometrické tvary

Geometrické tvary

Za druhé, japonská témata přicházejí v módě. Sakura na nehtech bude na jařepopulární pořádek v každém nehtovém salonu. Není nutné zakrýt všech deset nehtů atraktivními květy - můžete se omezit na pár, a zbytek přikryjte monochromatickým lakem, který je vhodný v barvě. Perfektní volba by byla růžová nebo červená. Na jaře 2019 je důležitý rozdíl mezi gelovou polštářkou na nehtech se sakurou (můžete vidět, jak taková móda vypadá na fotografii v každém vyhledávači), je schopnost udělat manikúru zcela jiným charakterem. To může být vášnivý vzor, ​​jemný a stylový, a být na pokraji módy - hlavní věc je, že to bude určitě v trendu.

Viz také: Trendy lunární manikúry 2019

Japonská témata

Japonská témata

Japonská témata

Klasika

Nezapomeňte na věčnou - nadčasovou klasiku ve formě služební bundy, která nikdy neuspěla. Francouzská manikúra je považována za nejlepší volbu pro důležité události, takže pokud máte před sebou důležitou oficiální událost, měli byste si myslet na sako.

Klasická francouzština

Na jaře roku 2019 je však v módě neobvyklý gelový lesk - to je jasně vidět na fotografii nehtů, které se objevují na síti a na Instagramu. Dokonce i v klasice můžete experimentovat. Snažte se malovat okraj nehtové desky není bílý. Volba může spadnout na modrou, červenou, zelenou, zlatou - cokoliv! Milovníci speciálních experimentů dokonce dokáží umístit obrázky na okraj nehtu - a například hrášek na "francouzský" proužek.

Experimenty s pláštěm

Experimenty s pláštěm

Díry (reverzní francouzština)

Ve videu s nejmodernější manikúrou v roce 2019 můžete vidět, že tendence k zdobení otvorů pro nehty je obzvláště populární. Tato funkce se nazývá "reverzní francouzština". Jamky mohou být natřeny lakem, odlišným barevným odstínem než hlavní, můžete vložit kamínky, označit je květinami nebo jiskrami - obecně je vyberte jakýmkoliv možným způsobem. Hlavní věc ve zpáteční bundě je přesnost, protože i sebemenší chyby při tvorbě otvorů budou patrné.

Možnosti dekorace a manikúry

Dekorační otvory a možnosti manikúry

Neobvyklá francouzština a použití pásků v manikúre

Stručně řečeno, vzpomínáme si: navzdory veškeré svobodě při vytváření manikúry byste si měli stále pamatovat, kam s touto manikúrou jedete. Na formální akci, například při důležité prezentaci nového projektu ve velké společnosti, byste neměli dělat dlouhé, ostré nehty pokryté třpytkami různých barev - i když to považujete za velmi stylové. Stále musí být dodržena minimální pravidla pro dodržování manikúry a případu. Jinak, ve světě módních trendů nehtů, vládne úplná svoboda, takže můžete procházet fotografiemi, vybírat si ty, které se vám líbí, a bez obav jít do svého gelu nebo si vytvořit sami.