Měsíční manikúra 2019, módní trendy (foto)

Měsíční manikúra módní trendy s fotografiemi v roce 2019, co to je? Na jaké módní ženy se zaměřují? Jeho další jméno sako Hollywood, nikdy nevyjde z módy, a jen se stává více populární. A to je pochopitelné, protože je považováno za ztělesnění ženskosti. Přestože patří k klasickým metodám nehtového designu, nepřestává se vyvíjet a získává kreativní nápady. Tento typ manikúry kombinuje mnoho možností, které by měly učinit obraz individuální a být hlavním vrcholem vzhledu.

Manikúra Měsíce zdůrazňuje ženskost rukou

Móda pro měsíční manikúru pevně ustavená v roce 2019

Stylové zprávy

Téměř každý ví, že měsíční manikúra a její módní trendy, které jsou uvedeny na fotografii, vypadají jako opak elegantní francouzské bundy. Jinými slovy, není to okrajová oblast nehtu, která vyčnívá, ale její střed. V tomto případě je díra zvýrazněna u kořene a na tomto základě se objeví samotné jméno klasické manikúry. Tento typ manikúry se koná po mnoho let, doplňuje ji čas, přidává nový a překvapuje novou technikou provedení.

V nadcházejícím rocez palety laků je důležité zvolit neobvyklé barvy:

 • matný;
 • kovové;
 • s holografickým efektem.

Díry mohou být různých forem

V roce 2019 je vítána neobvyklá paleta laků

.Mezi moderní možnosti - díra není jednoduchá forma.

 • Například konkávní, trojúhelníkový.
 • Perfektním řešením bude asymetrické nebo přemístěné řešení.Hue zaujímá hlavní místo.
 • Přírodní tóny jsou považovány za populární.
 • Relevantní bude kombinace černé a jasně červené barvy.
 • Stylový je dekor - malba, krajka, kresby a samolepky, které jsou vyrobeny technikou ražení.

Negativní prostor je zpět v módě

Mnoho mistrů uvádí, že manikúra s touto technikou bude na svém vrcholu.Pak některé oblasti nehtu nejsou natřeny nebo natřeny bezbarvým lakem.Design dodává obrazu lehkost a křehkost.Negativní prostor je dokonale kombinován s obrazem manikúry měsíce.Mezi nejjednodušší způsoby, jak udělat bezbarvou díru, tvoří všechny ostatní části lakem oblíbeného odstínu a je povolen otvor jakéhokoliv tvaru.

Tato konstrukce dává lehkost rukou

Můžete experimentovat nejen s barvou laku, ale také s výkresem

Poradenství!Zajímavá volba, povlak mezi otvorem a deskou, když je bezbarvý úsměv, který opakuje ohyb středu nehtové desky.Je možné kombinovat dvě varianty, které se střídají v bezbarvé studni,zakřivený pás a čirý lak, a po spiknutí s barvou. Zbývá jen ukázat trochu představivosti, aby se nejtěžší skladby, což manikúra jedinečnost.

Manikúra na nehty s krátkou délkou

Krátké nehty se ženám líbily natolik, že už několik let obsadily první místa v seznamu stylových trendů. Pro takové nehty je vhodný velký počet možností, včetně měsíčního, ale má určité množství detailů. Pokud uděláte měsíční manikúru 2019, jak je ukázáno na fotografii, s jasnými laky, můžete vizuálně zvětšit prsty. Z tohoto důvodu, je-li rozhodnuto o jeho provedení s laky tmavých a nasycených tónů, je důležité, aby nehtová deska měla požadovaný tvar - oválný nebo mandlový. Pokud jsou hřebíky široké a lichoběžníkové, je lepší zastavit volbu na jiném provedení.

Varianty měsíční manikúry pro krátké nehty

K nehtům lze přidávat kamínky

Letošní nehty s krátkou délkou jsou perfektně kombinovány s měsíční manikúrou ve světlých barvách - tento vzhled je nejlepší pro každodenní nošení i pro dovolenou.

Dobrým řešením by byla manikúra s trojúhelníkovým otvorem - vizuálně zvětší nehet. Bude vynikající přidat hřebík s omezeným výkresem provedeným vertikálně. Neuvěřitelně módní trendy v roce 2019 jsou považovány za půlměsíční manikúru, jako na fotografii, ve které díra není konvexní, ale forma, která se podobá půlměsíci. Vypadá dobře v kontrastních odstínech, zejménaPro případy, kdy je díra zbarvena třpytkami a jiskrami.

Typy modelů

Lunární manikúra je považována za vykonávání módy a křehkosti. Z tohoto důvodu, kdyby bylo rozhodnuto, že si z toho uděláte mistrovské dílo, doplníte kresby, pak by měly být ve správném směru. Nejlepší řešení je krajka a květiny. Kompozice by měly mít jasné kontury, obraz může být dekorací pro každý nehet, obzvláště atraktivně se dívají na ukazováčky.

Grafika - patří mezi favority roku. K jejich naplnění nejsou zapotřebí žádné speciální tvůrčí schopnosti a výsledek převyšuje všechna očekávání. Zbývá pouze vybrat díru a vyplnit zbytek místa geometrickými tvary různých barev, které jsou na sebe navrstveny.

Kamifubuki, prášek a kamínky

Kromě výkresů existují speciální nástroje, díky kterým může být každý obraz neobvyklý a luxusní. Když chcete dát manikúru dotek půvabu, pak ji musíte přidat s kamínky. Je však povolena i jiná možnost - vytvořit linii mezi kamínky, které oddělují díru a centrální část nehtu.

Otvor nemusí být pravidelného tvaru

Je možné rozdělit regiony kamínky

.

Mezi módní trendy měsíční manikúry z roku 2018 - moderace.

 1. Z tohoto důvodu to nepřehánějte světlými kameny, ideálně je položte pouze na přízvukové prsty.
 2. Lze provést jinak - ozdobte každý hřebík dvěmalesklé kapičky.
 3. Hřebíky lze přeměnit objemnými ornamenty pomocí akrylového prášku. Tato technika umožní získat pozornost lidí kolem.
 4. Odborníci jsou přesvědčeni, že malé konfety - kamimubuki se stanou běžnými v nadcházejícím roce. Směr k nám přišel z Japonska a okamžitě se rozšířil mezi dámy.

Lunární manikúra po mnoho let přestává být považována za inovaci, každé období, kdy se provádí, využívá nové a úžasné detaily. Mistři služby nehtů překvapení fashionistas s novinkami designu měsíčních nehtů. V roce 2019 odborníci doporučují věnovat zvláštní pozornost lakům s komplexními texturami. Například matné povlaky, laky působící craquelure vykazující praskavý obraz, s holografickým vzorem. Všechny z nich jsou velkým pomocníkem při vytváření módního obrazu.

Nejběžnější technikou, která se používá k vytvoření měsíční manikúry v roce 2019 a dává příležitost, aby se vaše nehty staly jedinečnými, kreslí díru neobvyklého tvaru.

 1. Trojúhelníkový.
 2. konkávní.
 3. Smíšené.
 4. Asymetrické.

Kromě výše uvedeného hraje barva jednu z prvních rolí stylového obrazu. Klidné a přirozené barvy manikúry jsou důležité, ale při provádění tohoto vzhledu můžete bezpečně používat odvážné, jasné kombinace. Neuvěřitelně oblíbenou kombinací základny a díry bude design nehtové desky v černých a jasně červených barvách. Plus všechno důležitébudou všechny druhy dekorů, samolepek nebo kreseb, maleb a kamenů.

Tajemství

Vrtané otvory v roce 2019 lze změnit na trojúhelník. Design s takovým otvorem vypadá skvěle v kombinaci s obchodním a přísným oblečením. Pokud ji však zkombinujete s bohatými a pastelovými tóny, můžete vytvořit klidný a elegantní obraz. Trojúhelníková studna je nejlepší, aby nedošlo k přelakování. Bude to vypadat neobvykle.

Je lepší nelakovat trojúhelníkovou studnu

Pomocí několika barev můžete vizuálně zvětšit délku nehtu

Získání popularity a kreslení nehtů zakřivené linie ve středu nehtu. To budou módní trendy měsíční manikúry 2019. Fotografie níže. Konstrukce tohoto typu se nazývá "úsměv", který vypadá jako rám na nehtu, který je natřený jiným odstínem. Vizuálně prodlužuje nehet a opačný směr díry vypadá atraktivně a jedinečně.

Poradenství! Stříbro a zlato jsou v letošním roce obzvláště módní. Jsou vhodné pro nehty jakékoliv délky.

Nápady na svatební manikúru

Každá nevěsta má individuální vkus, proto si vybírá jinou manikúru. Někdo jako chic s květinami, a někdo chce vytvořit atraktivní.

Stylová manikúra je výstižná varianta designu, kterou lze snadno udělat pomocí jisker, kamínků a perel. Vypadá skvěle na nehty, které mají průměrnou délku.

Jemná manikúradokončí obraz nevěsty

Svatební manikúru ve tvaru měsíce lze ozdobit malými oblázky

Pro nejneobvyklejší manikúru pro důležitou událost, stylisté doporučují vybrat měsíc manikúru se vzorem, květinové prvky. Navíc může být doplněn jedním nebo dvěma nehty, vyrobenými jiným způsobem. Například ombre, noviny a mramorové barvy.

Praktický obrázek

Lunární manikúra je každodenní, protože vypadá harmonicky, a to jak na dovolené, tak na pravidelný den. Nasycené - často doplňují jiskry a zaměřují pozornost na díru s dekorem. Navíc, atraktivní vzor může být kombinován s jiskry.

V létě, k vytvoření měsíční manikúry, můžete použít vše. Doplnit studny různými odstíny, jasnými tematickými kresbami a geometrickými vzory.


Každý rok tak rozsáhlá manikúra jako měsíc překvapí ženy opačného pohlaví. Jako nail art experti se snaží přinést něco nového a zcela nečekané. Z tohoto důvodu je nemožné předpovědět, co se stane v příštím roce. Zbývá jen čekat a připravit si nehty pro nový design, který se stane neobvyklým a neuvěřitelně atraktivním. A zbytek je vaše volba. Buďte okouzlující a atraktivní!