Dny jahodového půstu. Je to nejen užitečné, ale také chutné.

LUTB je pravděpodobně nejkrásnější období roku, ve kterém můžete zhubnout bez poškození svého těla.Hubnutí v létěprobíhá velmi rychle a bez jakýchkoliv obtíží, protože jsou zde přírodní čerstvá zelenina, ovoce a bobule bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Jedním z prvních plodů, které začnou v létě zpívat, jsou jahody.

Odborníci na výživu se domnívají, žejahodyjsou plody, které nejen snižují hmotnost, ale také posilují jejich zdraví. Je bohatý na vitamíny A, E, C, které jsou cenné pro lidské zdraví, vitamíny B, včetně poměrně vzácné krásy vitamínu B5, kyseliny listové. Obsahuje také minerální prvky jako draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, fosfor, mangan, zinek, měď, křemík.

Strava na jahodáchnení zcela hladová, protože obsahuje přírodní aromatické látky, které aktivně potlačují chuť k jídlu.

Další užitečnou vlastností jahod pro hubnutí je zrychlení metabolismu a posílení metabolických procesů jódu v těle. Také jahoda je poměrně silný antioxidant.

Dny jahodového půstu

Pro každou osobu není novinkou, že dny nalačno jsou velmi užitečné a nezbytné pro každý organismus, a proto je nutné je provádět alespoň jednou týdně. S pomocí půstních dnů na jahodách můžete ztratit 2 - 3 kg nadváhy a zároveň zůstat nezničený a dokonale zdravý, plný síly a energie.

Dny na jačné mléko

Takové dny půstu jsou velmi chutné dny. To osloví především ty, kteří milují mléčné výrobky. V těchto dnech je nutné jíst až 1 kg jahod, vypít až 1 litr mléka a jíst až 200 g tvarohu, nejlépe odstředěného. Pokud cítíte trochu 1 kg jahod, můžete dávku zvýšit, ale vše by mělo být v rozumné míře. Potraviny lze konzumovat odděleně a můžete je míchat: porazit koktejly (jahody s mlékem, ale bez cukru) a mleté ​​tvarohy s jahodami. Ukazuje se velmi chutné. Dny vykládky jahod by neměly být delší než 2 dny a během jejich období se ztrácí 2-3 kg.

Strawberry-lemon posting days

Pro ně jsou vhodné ti, kteří nemají rádi mléčné výrobky, dny s jahodovým citronem nalačno. V těchto dnech je třeba jíst až 1 kg jahod a pít vodu s citronem. Na jednu sklenici vody přidejte 5-6 kapek citronové šťávy. Vzhledem k tomu, že je v létě velmi horká, můžete do láhve nalít vyčištěnou vodu a přidat asi 20 kapek citronové šťávy a dát ji do lednice. A pak jíst jahody a pít studenou citronovou vodu. Ukazuje se, že to není dost špatné.

Nebojte se strávit půst na jahodách. Pomáhají nejen očistit tělo a zhubnout, ale také zlepšit vaše zdraví. Zvláště proto, že jsou velmi chutné !!!!! Přejeme vám hodně štěstí v příjemných a užitečných vykládacích dnech na jahodách !!!