Nápady na originální manikúru obyčejného laku!

Udělat manikúru s obvyklým lakem doma je nejjednodušší a cenově nejdostupnější způsob, jak přinést vaše nehty do pořádku. Žádné další čas a peníze na salóny - vše je velmi rychlé a snadné. Ale co potřebujete vědět o takové manikúru, aby trvala tak dlouho, jak je to možné? Jaké prvky výzdoby lze namalovat nezávisle, bez dovedností umělce? Jak prodloužit život manikúry? Jak připravit nehty pro zákrok? V našem dnešním článku budeme hovořit o všem a mnoha dalších věcech.

Manikúra s obyčejným lakem

Kde začít?

Takže jste se rozhodli pokusit se udělat manikúru sami. Ale před použitím laku na nehty musí být na to řádně připraveni.

Děláte manikúru doma s obyčejným polštářem?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Pro začátek odstraňte stopy nehtů z minulosti. To by mělo být provedeno odstraňovačem laku na nehty. A je lepší, když je bez acetonu!

Odstraňování laku na nehty

\ t

AleAle pokud jste udělali svou poslední manikúru s gelovou polštářkou, úkol je poněkud složitější. Je to tak jednoduchá měkká kapalina to nebere. Zkušení dívky vědí, že v takových případech musíte mít speciální vybavení doma, s nímž je nátěr odstraněn.

Příprava nehtů pro malování

\ t

Pro začátečníky máme však také radu.

 • Budete potřebovat: bavlněnou podložku, fólii, mastný krém (vazelína může být), tekutinu s acetonem a pilník na nehty;
 • S pomocí posledního řezu polštářkem na nehty co nejvíce. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění kůže a nehtové desky;
 • Dále dejte bavlněným kotoučům přibližný tvar nehtu a důkladně je namočte do tekutiny;
 • Rozetřete kůžičku a kůži mastným krémem, aby v tomto procesu netrpěli;
 • Nyní položte bavlněné podložky na nehty a zabalte špičky prstů do fólie;
 • Počkejte nejméně 15-20 minut;
 • Po uplynutí této doby by měl být gel vyleštěn z nehtu fólií a vatou.

Kapalina bez acetonu nesmí při odstraňování gelu polštářit takový účinek, což je důvod, proč se postup nemusí opakovat dvakrát, odborníci a doporučují silnější nástroj.

Když je starý lak odstraněn, pokračujte v ořezávání kůžičky a tvarování měsíčku. To vše lze provést pomocí pilníku na nehty a pinzety. A pokud máte dostatek času, pak to nebude zbytečné parní rukojeti v živné lázni.

Odstranění kůžičky

\ t

Zajímavé : Módní manikúra podzim-zima 2019-2019

K vyhladění hřebu na nehtu naneste na první vrstvu průhlednou podložku. Ve speciálních prodejnách můžete snadno najít léčivé bezbarvé laky, které se stanou nejen vynikající základnou pro krásnou manikúru, ale přispějí také k růstu nehtu a jeho hojení.

Užitečné čiré laky jsou skvělým základem

Po provedení všech těchto manipulací můžete přistoupit k nejzajímavější části - aplikovat manikúru a vytvořit zajímavý design.

Nápady pro manikúru. Jednoduché vzory

Domácí manikúra s obyčejným lakem vypadá skvěle na dlouhých i krátkých nehtech. V tomto případě není nutné, aby kresba byla nějakým způsobem ultrakomplexní. Někdy stačí udělat nějaké jednoduché vzory nebo vytvořit kombinaci teček, abyste získali pěkný tisk (viz foto)

Krásný design nehtů

 • Hrách . Nejjednodušší typ designu, který skutečně vypadá v každém prostředí. Můžete si vybrat jakýkoliv světlý lak jako základ: černá, červená, modrá, fialová atd. Hrach by měl být aplikován radikálně odlišnou barvou. Chcete-li získat čisté a ne rozmazané body, použijte tenkou jehlu nebo párátko.

Zajímavý hrášek

\ t

Polka dot manikúra bude vypadat perfektně v černé a bílé a červené a bílé. A tak zůstal déle, nezapomeňteZakryjte ji průhledným topem.

 • Proužky . Je vhodné aplikovat manikúru kartáčem a šablonou. Pokud ale nejsou po ruce, můžete si doma určitě najít štětec se vzácnou štětinou. Že to pomůže udělat krásný, ale jednoduchý design na nehty. Chcete-li začít, zakryjte nehty základní barvou, která se vám líbí a nechte je uschnout. Po, si ceněný kartáč a vařit další 2-3 laky jiné barvy. Odkapávejte každou barvu na povrch a postupně ponořte špičky štětce. Každá barva se aplikuje na nehet odděleně. V důsledku toho byste měli dostat vertikální, horizontální nebo šikmé tenké proužky.

Design nehtů se speciálním sklem

 • Gradient.Tento módní trend, který byl velmi populární v roce 2019, lze snadno dosáhnout nejen v nehtových salonech, ale i doma. Vyberte si dva nebo tři barevné laky. Odkapejte na tvrdém povrchu. Chcete-li lak smíšený, přejeďte po okrajích jehlou. Poté, ponořte houbu do výsledné skvrny, a od ní převést lak na nehty. Na konci procesu přikryjte povrch průhledným vrcholem. Všechny krásné a módní manikúra připravena!

Stylový gradient do-it-yourself

 • Návrh vody . Navzdory podivnosti jména se taková manikúra provádí jednoduše. Pro získání jasného obrazu odkapávejte do vody několik vícebarevných laků. Poté si vezměte párátko a začněte zobrazovat vzory. Ano, přímo ve vodě! Dále, již pokryté hlavnímlakované nehty, ponořené ve vodě. Výsledný vzor na nehtech a navrstvený. Výsledek bude poněkud chaotický, ale působivý.

Návrh vody

Pro odstranění přebytečného laku z pokožky po manikúrě vodou ji před zahájením procedury namažte tukem. Pomůže to, aby se lak neabsorboval hluboko.

Nápady pro manikúru. Obrázky

Existuje mnoho nápadů na domácí manikúru s použitím běžného laku. Některé z nich jsou velmi snadno proveditelné, jako například náš výběr je vyšší, zatímco jiné vyžadují určitou dovednost.

Krásné kresby

 • Vzory . Samozřejmě, nikdo vám neřekne, abyste ručně aplikovali nejtenčí ozdobený ornament na nehty, ale ani pomocí pomůcek nemusí být snadné získat dokonalý vzor. Zpočátku doporučujeme trénovat. Pokud je vaše ruka plná, pak už víte, že pro krásný vzor musíte použít pouze svůj oblíbený lak a známky. S použitím technologie získáte krásný obraz na nehtech během několika minut.

Módní design nehtů

 • Tématické střapce.Pro začátečníky se to může zdát komplikované. Ale ty ženy, které pravidelně dělají manikúru doma, docela dobře ovládají kartáče. Jak víte, přicházejí v různých tloušťkách, ale tenký štětec je vhodný pro aplikaci nejjednoduššího tisku na vlnu.

Taška střechy

Co můžete čerpat? Ano, skoro všechno! Například velká obliba nehtového umění s květinami, stejně jako kresby odpovídající ročním obdobím. Protože to je nyní velmi, pak nějaké podzimní téma by bylo vhodné: listy, deštníky, dešťové kapky, pavučina, atd. \ T

Matová manikúra

Tmavě matná manikúra vypadá velmi ušlechtilá a bohatá. Co je však potřeba pro jeho aplikaci? Za prvé, matný lak. On je nyní v módě, takže koupit v obchodě není těžké. Ale co dělat, když teď potřebujete namalovat nehty a po ruce není vhodný lak? Je to jednoduché - použijte obvyklý lesklý lak a sypký prášek. Je dokonale rozpuštěný, takže lesklý matný.

Krásná matná manikúra

Aby byla barva vašeho nehtového atra nasycena, použijte několik tenkých vrstev.

Nail Art se třpytkami

Můžete si udělat krásnou dovolenou manikúru s obvyklým lakem s třpytkami. V tomto případě mohou být třpytky nebo třpytky umístěny buď v trubce s lakem nebo prodávány samostatně. Po nanesení základní barvy, ne nechat lak suché, posypeme hřebík s třpytkami. Počet, tvar a barva si vyberete podle svého uvážení.


Jak vidíte, manikúra doma, vyrobená s běžným lakem, je poměrně jednoduchá. A pro ty, kteří mají nedostatek nápadů, jsme připravili výborný výběr fotografií, který vám jistě pomůže ozdobit nehty zajímavým potiskem. Hlavní věc se nebojíexperimentovat, protože získání špatného výsledku je prakticky nemožné.

A vy, jakou máte manikúru víc?