Jaro-léto 2019 Módní trendy

MJsme rádi, že Vám můžeme představit hlavnímódní trendypro nadcházející sezónu. V této sezoně se mísí ženskost, pohodlí a elegance. Sledujte náš styl ukazatele a budete vypadat a cítit ve výšce módy !!!!

Zde jsou naše horké deset:
Spodní prádlo v dohledu
Sexy podprsenka bustier se již nosí pod oblečením. V letošní sezoně Vám představíme naše krásné spodní prádlo. Hitom sezóny je krásná podprsenka a horní průhledná halenka nebo šaty.

Nohy
Léto je ideální sezóna, aby ukázala nejsilnější zbraň všech žen - nohou. Je čas ji použít. Délkašortkymůže být střední, krátká, mikro-šortky a šortky, připomínající kalhotky. Vše záleží na vás a vaší emancipaci.

Průhlednost

Světléprůhledné šaty nebo halenkajsou dobrým způsobem, jak vrátit teplo letos na jaře. Vypadají sexy, ale ne vulgární. Nebojte se vybrat si šifonové šaty pro párty.

Blazer
Nejlepší dámské oblečení sezóny jepřísná bunda . Pánský oblek s vysokými podpatky léčí. Elegance je naše síla, holky !!!!

Tisk a kromě vzorovaných kalhot!
Oblečení letos v létě je bohaté na mnoho tisků a dokonce i na kalhoty. Některé jasné vzory kalhot byly vidět z módních přehlídek Matthew Williamson, DKNY, Balenciaga, Anna Sui. K dispozici je obrovská paleta modelů s potiskem: pruhy, květinové, grafické aabstraktní tisky. V každém z nich budete vypadat módní.

Trochu lesku
Trend, který je postaven do konce. Jediné pravidlo je: snažte se být příliš světlý.

Pásy
Předveďte své kadeře a zvýrazněte je tenkými nebo širokými koženými pásy. Každý fashionista ví, jak je správně nosit.

Kombinézy
Kombinézy odmítají dráhy a vracejí se do našeho každodenního života. Řekl bych, že více: kombinézy jsou to, co je třeba v létě pro šatní skříň. Jsou tak snadno nositelné. Rozřeďte kombinézu jasným příslušenstvím a budete neodolatelný.

Nahé a smetanové barvy
Drtivá většina přehlídek se otevřela se všemi stíny nahé postavy, květy broskve a levandule. Ale někteří lidé byli vystrašeni takovou tendencí, že na sobě takové barvy vypadají bledě a rozmazaně, ale každý si může takové barvy dovolit.

Bílá barva
Bíláje určitým způsobem letní barvou. Laconic jasné linie a nejvíce ušlechtilé barvy společně vám obrovský efekt.A tak hit na pobřeží slonoviny s zcela bílou paletu romantické a untainted vypadá ve všem od jemně vyrobených na zakázku dámské kalhotové obleky na vzdušné malé šaty.