Módní trendy jaro-léto 2019: novinky s fotografiemi

Jaké módní trendy jaro-léto 2019 (fotografie, trendy, viz článek) by měl každý vědět? Módní trendy se neustále mění, mohou to být drobné změny nebo zásadní změny.

Před několika stoletími se móda nemění každou sezónu ani každý rok. Módní trendy byly mnohem méně, často se týkaly pouze barvy a stylu, výzdoba byla zřídka zohledněna. To výrazně ušetřilo čas a finance lidí, ale nyní se módní trendy mění téměř nebo ne každý měsíc.

Není možné sledovat všechny módní změny a je nemožné držet krok s nimi. Proto při aktualizaci šatníku se musíte zaměřit na trendy sezóny nebo na roční prognózu, která ukáže nejdůležitější a nejvýznamnější trendy. Tyto trendy jsou často po celý rok relevantní.

Hlavní módní trendy jaro-léto 2019

  1. Faktura.Texturované materiály neztratily svůj význam. V současné době jsou nejmodernější materiály jako: semiš,kůže, velur a kombinace těchto tkanin. Pletené předměty s komplexním a především texturovaným vzorem jsou velmi oblíbené.
  2. Denim . Jeanswear bylo vždy důležité, ale v roce 2019 tento materiál nabývá zvláštního významu. Absolutně všechny šatní skříně a doplňky, ve kterých je design denimu přítomen, budou považovány za trendy. Pokud jde o rozsah barev, všechny odstíny modré, modré, šedé a černé jsou vítány. Jako výjimku lze použít některé odstíny červené. Denim řez by měl být co nejjednodušší, to samé platí i pro dekor. Extravagantní díry a bohatá výzdoba v roce 2019 budou zcela irelevantní.
  3. Vytiskne se.Stejně jako u džínoviny jsou trendy trendů všechny trendy. Všechny výtisky jsou v módě, takže mohou být použity bez jakýchkoliv omezení. Mezi všemi kresbami a vzory, vůdci jsou květinové a geometrické motivy, zatímco barevné schéma nezáleží. Stejně přijatelné jsou klidné, neutrální barevné kombinace, stejně jako světlé, kontrastní kombinace. Jungle téma a abstrakce na vrcholu popularity. Všechny výtisky mají poměrně složitý vzor a barevnou paletu. Textura materiálu a řezu by proto neměly být příliš komplikované, protože to přetíží obraz, což ho činí příliš těžkým a bez chuti.
  4. Zlato a stříbro . Tyto barvy jsou již druhým rokem na vrcholu popularity. Významné bude zlato i stříbro, bez ohledu na výkon. Materiál můžebýt lesklý nebo matný, ale nátěr by měl být dokonalý. Také tyto barvy mohou být vytvořeny pomocí flitrů, flitrů, lurexu a dalších. V těchto barvách se vše dělá: od oblečení až po obuv, doplňky. Bundy, boty a tašky v těchto barvách jsou velmi oblíbené. Navzdory tomu, že zlato a stříbro jsou stejně důležité, stříbro je stále jasným favoritem. Mnohem častěji se tyto barvy používají jako dekorace, můžete dokonce najít kovové vložky, což přispívá k obrazu určité hrubosti a kreativity.

Po prozkoumání trendů současné sezóny a aktualizaci šatníku v plném nebo částečném čase je čas zamyslet se nad tím, jaká překvapení příští připravuje - jaro-letní sezóna 2019. Proběhne mnoho změn, ale jako vždy budou ohromeni svou originalitou, novinkou a novinkou. okouzlující.

​​

Zajímavé! Volba šatů pod obrázkem

1. Barva levandule

V módních trendech jaro-léto 2019 (pro fotografie a trendy, viz článek) - levandulový odstín má zvláštní místo. Barva levandule bude o nic méně populární než ultrafialová, kterou Institut Pantone prohlásil za barvu roku. Obleky, šaty, kalhoty, sukně, kabáty v barvě levandule lze vidět ve sbírkách takových značek jako Max Mara, Victoria Beckham, Salvatore Ferragamo, Michael Kors, Valentino. Kromě vítězného monoluk, bude levandule vypadat dobře s mátou, broskví, bílé a jiné podobné jemné pastelové odstíny.

Módní pláštěnky jaro 2019 - foto

2. Peří

Peří se nevzdávají svých významných postojů. Mohli být vidětna výstavách Nina Ricci, Saint Laurent, Proenza Schouler, Prada. V každodenním životě by samozřejmě nemělo být peří příliš neseno, ale bude velmi vhodné nosit všechny tyto „ptačí“ krásy pro večer.

3. Sukně

Mezi sukněmi v módních trendech jaro-léto 2019 je preferována tužková sukně. Sukně tužek ve svých sbírkách ukázaly Chanel, Isabel Marant, Oscar de la Renta, Moschino, Balenciaga, Marni a další. Škála barev byla neuvěřitelně široká.

Stylová sukně jaro-léto 2019 - foto

4. Neobvyklý plášť

Kožich je základním detailem šatní skříně a pravděpodobně ji má každá žena. Ale v roce 2019 budou mít ženy v módě nevšední a módní styl. Budou tam zákopové kabáty, stany, zákopové šaty, otočené naruby, s džínem, s peřím. Ve sbírkách Valentina, Celine, Alexandra McQueena, Balenciagy, Loeweho se objevily neobvyklé zákopové kabáty.

5. Fringe

Fringe v módě jaro-léto 2019, ale podstoupí nějaké změny: bude dlouhá, těžká a v několika vrstvách. To může být viděno na šaty, sukně, topy, halenky, zákopové kabáty, tašky. Fringe se setkal s Calvin Klein, Celine, Monse, Jacquemus, Jil Sander.

Fringe

6. Šortky

Horký trend sezóny jaro-léto 2019 - šortky (viz foto). Mohou být jako ultrashort, a kolenní délky, a z různých textur. Dlouhé šortky lze identifikovat jako samostatný trend. V kombinaci s klasickými halenkami a bundami se mohou nosit i v kanceláři, rozhodnou seproblémem nadměrné bariéry, jako je tomu u krátkých šortek. Šortky byly vidět v Prada, Dior, N21, Off-White, Dolce & amp; Gabbana, Saint Laurent.

Foto: Šortky Léto 2019

7. Plast - hlavní trend

Plast se stane jedním z nejvíce extravagantních trendů jaro-léto 2019. Rukavice, čepice, boty, pláštěnky, boty - to vše se objevilo i mezi takovými módními obry jako Chanel, Valentino a Balmain. Jaká bude tato tendence „ochrany životního prostředí“ na masovém trhu a zda bude vhodné nosit takové oblečení v každodenním životě, dosud není známo.

8. Kombinézy

Kombinézy šly do kategorie módních šatních skříní. V roce 2019 se svět bude radovat nejen z množství stylů a tkanin kombinéz, ale také z rozsáhlé palety: od pastelových odstínů po originální tisky. Mezi následovníky tohoto trendu patří Max Mara, Hermes, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Stella McCartney, veřejná škola, Alice + Olivia, Rosie Assoulin, Tibi, Isabel Marant, Kate Spade.

Stylové kombinézy

9. Denim

Trend, který stále nabývá hybnosti - denim. Denim slibuje pohodlí a pohodlí, které společnost v nedávné době oceňuje. Mnoho módních domů zahrnulo džíny do svých pořadů. Mezi tyto značky patří Oscar de la Renta, Balenciaga, Christian Dior, Fendi, Stella McCartney, Rosella Jardini, Marques Almeida a Givenchy. Obrazy jsou pozoruhodné ve své rozmanitosti: tmavé džínoviny, světlo, smíšené, "vařené", postříkané barvami. Na konci je na výběr spousta.

Denim - trend jaro-léto 2019

10. Uzly

Jaké další trendy a způsoby?trendy jaro-léto 2019: návrháři nás připravili? Zajímavým detailem luku může být uzel. Tato technika byla přijata Prada, Off-white, Balenciaga, Alexander Wang. Uzly byly vázány na modely v pase (namísto pásu), na hrudi nebo na ramenou.

Pásový uzel

11. Pink + Orange

Další neobvyklá kombinace barev se stává módní. Moderní móda inklinuje k nontrivial kombinacím, které byly dříve považovány za špatnou chuť. Růžovooranžový obraz naleznete ve sbírkách Gucciho, Roksandy, Sies Marjana, Marca De Vincenza.

Světlé oblečení

12. Třpytky a flitry

V období jaro-léto 2019 je dovoleno svítit nejen na párty, ale i během dne. Šaty, sukně a blůzy ve flitrech mohou být procházeny ve všední dny a už to nebude vypadat podivně. Modely zářily v Dolce & amp; Gabbana, Gucci, Temperley, Marc Jacobs, Tory Burch, Dior, Giambattista Valli, trenér, Chloe, Erdem a Valentino.

Šaty s flitry

13. Průhlednost

Jaro a léto 2019 - doba lehkých tkanin. Proto mnoho designérů preferovalo hedvábí, šifon, organzu. Hlavním bodem některých beztížných obrazů bylo, že látky jsou průsvitné. Průhlednost se setkala v Prada, Marchesa, Emma Wickstead, Monique Lhuillier, Gucci, Valentino, Rodarte, Missoni.