Módní dámské hodinky jaro-léto 2019: fotografie, modely, novinky

Módní dámské náramkové hodinky 2019 - naprosto nezbytné příslušenství pro každou dívku. Elegantní hodinky na tenkém koženém řemínku, velké modely s mnoha funkcemi nebo elegantní malý ciferník na stříbrném náramku: zjistěte, které hodinky jsou v této sezóně nejmodernější.


Minimalismus

V minulosti byly hodinky považovány za výlučně mužské atributy - koneckonců to byl silnější sex, který potřeboval naplánovat svůj den na nejbližší minuty. Když hodinky vstoupily do dámského šatníku, aura jen módního doplňku byla po dlouhou dobu stále na místě. Ale teď se všechno změnilo: mezi dívkami je nyní několik kariéristů a podnikatelek, pro něž je důležité sledovat přesný denní režim a nenechat si ujít sebemenší sekundu.

Minimalismus

Tato změna v roli hodinek je nejvýraznější ve stylu minimalismu - to jsou tyto módní dámské hodinky, které budou v roce 2019 na vrcholu popularity, o čemž svědčí četné fotografie.

Viz také: Trendy tepláky pro rok 2019

Nedostatek jedinečného designu neznamená, že by tyto hodinky byly horší. Naopak, modely vyrobené ve stylu minimalismu vám umožní vytvořit přísný a stylový obraz, ve kterém se žádné detaily zdají být zbytečné nebo nadměrné.Neexistují žádné takové hodiny a často ne všechny potřebné funkce - žádný krokoměr, data, dny v týdnu a tak dále.

Minimalismus

Popruhy v takových modelech jsou také velmi asketické: například to může být tkaná monofonní verze s jednobarevným pruhem probíhajícím po celé délce popruhu. Jedinou ozdobou těchto ciferníků, pokud je značka hodinek, může být logo designéra.

Velké hodinky

Masivní hodinky se na masovém trhu objevovaly po velmi dlouhou dobu, ale jejich osud ve světě módy byl od počátku nejednoznačný: milovníci stylu byli rozděleni do dvou protikladných táborů. Někteří se domnívají, že velké hodinky jsou špatnou barvou, zatímco jiné považují masivní modely za atraktivní. Ať už to bylo cokoliv, vybírat si na jaře 2019 módní dámské náramkové hodinky, je nemožné špatně vypočítat, pokud si koupíte velký model - bude to určitě v trendu.

Velké hodinky

Navzdory tomu, že se masivní hodinky někdy zdají být neslušné a podobají se mužským modelům, v ženských verzích existuje nepolapitelné kouzlo. Velké ciferníky se zlatým nebo stříbrným kovovým leskem jsou zvláště vhodné pro ty, kteří ne vždy dodržují přísný styl oblečení a dávají přednost neformálnímu vzhledu.

Modely miniatur

Zdá se, že móda pro malé hodinky, sotva znatelná na ruce, nikdy neprojde. Číselník se může snadno ztratit na stříbrném tenkém náramku a v tomto případě nebude každému jasné, že se hodinky nosí na ruce - tak snadnozaměňován s obvyklou výzdobou. To určitě není nevýhoda, ale výhoda - takové modely jsou nejpohodlnější a snadno se kombinují s oblečením.

Modely miniatur

Miniatura v roce 2019 může být vyjádřena různými způsoby: měli byste raději preferovat dámské náramkové hodinky na řetízku, nebo módní modely této sezóny na koženém řemínku. Materiál výrobku, ve skutečnosti, hraje malou roli - můžete si vybrat kov, plast a stříbrný model. Nejdůležitější věcí je, aby příslušenství vypadalo stylově a draho, i když má velmi nízkou a nízkou cenu.

Modely miniatur

Stojí za zmínku, že modely s tenkými stříbrnými pásky jsou nejvhodnější pro večerní vzhled. Tyto hodinky, lemované malými lesklými oblázky, budou vypadat nádherně i s večerními šaty na podlaze - a ne všechny šperky se mohou chlubit touto schopností.

Miniaturní modely

Klasické modely

Klasické hodinky se středním kulatým ciferníkem na koženém řemínku - model, který je relevantní v každém ročním období. Hlavní módní trendy na jaře 2019:

  • Přísný kožený pásek hlubokých tmavých tónů;
  • malé množství šperků (kamínky, kameny, jiskry, kresby) nebo jejich úplná absence;
  • Je lepší dát přednost hodinkám s příslušenstvím stříbrné barvy a vyrobené z nerezové oceli.

Klasické modely

Podle těchto tipů si můžete vybrat ideální hodiny, které jsou snadnése vejde do všech hlavních módních trendů v roce 2019. Nezapomeňte, že hodiny je lepší ne šetřit: v každém případě, toto příslušenství je koupil ne pro jednu sezónu, a to dává smysl vybrat si kvalitní model. Pak se hodinky snadno stanou vaším oblíbeným a budou vám věrně sloužit více než jeden rok.

Může být užitečné: Dámské košile 2019: módní trendy

Šokující hodinky

Navzdory skutečnosti, že na vrcholu popularity budou klasické a minimalistické modely, bohémská móda nikdy nespí. Ti, kteří rádi zdůrazňují svůj status, si vyberou odpovídající hodinky, které dokazují brilanci a eleganci světa luxusu. Mezi tyto modely patří například číselníky zdobené kameny Swarovski.

Hodinky s kameny Swarovski

Absolutní módní trend 2019 - dámské hodinky s drahými kameny s příslušenstvím zlaté nebo stříbrné barvy. Takové modely se správnou kombinací s oblečením a make-upem mohou být vhodné jak pro párty, tak i pro společenské akce či dokonce obchodní jednání. Hlavní věc v této otázce není ohýbat hůlku a ne dovolit jasným lesklým hodinkám zahrnovat jiné pobuřující elementy v obraze.

Hodinky s potiskem

Jít na párty, naopak, můžete zdůraznit svůj styl. Obraz můžete doplnit náušnicemi, které jsou v harmonii barevně s hodinami, stejně tak módních tašek této sezóny, vyšívaných kameny a kamínky.

Hodinky s miniaplikací

Tato rubrika samozřejmě nemůže fungovat bez elektronických hodin - v posledním roces jistotou tlačí mechanické modely z trhu.Takové světoznámé společnosti jako Apple a Samsung představily své vlastní hodinky.Nyní můžete nosit nejen pohodlný a stylový šperk na zápěstí, ale i celý smartphone!

Gadgetové hodinky

Tyto „chytré“ modely vám umožňují rychle reagovat na e-mailové zprávy (nebo alespoň mít čas se s nimi seznámit přímo na ulici, v metru)., na schůzce atd.), přijímat a volat, přepínat skladby v hudebním seznamu skladeb a další.Tyto modely jsou obvykle vybaveny následujícími funkcemi:

  • Krokoměr;
  • internetový prohlížeč;
  • Indikátor počasí;
  • Audio přehrávač;
  • Poslové a aplikace pro sociální sítě;
  • Pulsometr;
  • Časovač, stopky, kalendář, diář.

Gadgetové hodinky

Navíc navenek takové „chytré“ šperky vypadají úžasně - harmonicky zapadají do obrazu moderní ženy.V podmínkách, kdy je třeba se soustředit na mnoho úkolů najednou a zároveň dělat vše stejně dobře, se přístrojové hodinky stanou vynikajícím pomocníkem při podnikání a organizování vašeho času.

Poznámka: Móda pro těhotné ženy 2019: modely, fotografie, novinky

Originální pásek

) Pokud duše stále chce jedinečnost a jas, můžete k obrazu přidat kouzlo a kouzlo pomocí hodinek s originálním páskem.Například jeden z bezpodmínečných trendů dámských hodinek (to je dobréznatelně na mnoha fotografiích, například v síti Instagram) - několik úzkých náramků, v jejichž středu se vytočí ciferník.

Originální popruh

Kromě toho mohou být náramky různé ve stylu, mohou se navzájem vyrovnávat, nebo se naopak navzájem hádat. To může být popruhy s různými potisky, s kamínky nebo, naopak, prosté modely. Řada materiálů není nikterak omezena - můžete si vybrat buď kovový náramek nebo kožený náramek.

Kromě toho přichází v módě i šátek-šátek - takové tkané modely vypadají možná nejoriginálnější a ještě nemají vejít do stálého šatníku.

Originální popruh

Dámské módní náramkové hodinky na jaře av létě 2019 tak mohou být úplně jiné - návrháři nebyli omezeni ničím jiným než letem své vlastní představivosti. Nalezení „vašich“ modelů v podmínkách obrovského výběru a rozmanitosti trendů je poměrně obtížné, takže je rozumné neomezovat se pouze na nákup pouze jedné hodinky. Snažte se získat příslušenství vhodné pro různé druhy oblečení: oblek, společenské šaty a sportovní nebo ležérní vzhled. Pokud to není možné, upřednostňujte to nejlepší z nadčasové klasiky - takový model přesně zapadne do jakéhokoliv módního vzhledu a stane se harmonickým doplňkem k obrazu.