Módní dámské náramkové hodinky v roce 2019

Dokonce před 20 lety, hodinky byly nutností, ale díky rozšířené distribuci přístrojů, které se změnily v elegantní a užitečné příslušenství. Jaké módní dámské náramkové hodinky jsou nabízeny v roce 2019? Toto téma je důležité jak pro milovníky stylových věcí, tak i pro ty, kteří budou muset darovat své oblíbené kokety.

Příští rok sjednotil několik trendů, mezi něž patří touha po sofistikovanosti století XIX - retro móda, touha po budoucnosti - stylové chytré hodinky a výstižný přístup k současným - minimalistickým modelům.

Dámské náramkové hodinky jsou nedílnou součástí módního luku

Základní trendy

Když si pro sebe vyberete „tikajícího přítele“, musíte pochopit, jak moc se vejde do každodenního vzhledu a zvoleného stylu obecně. To je důvod, proč se nejmodernější věci od sebe liší. Nabízejí možnost vybrat si příslušenství a zároveň nezměnit celý šatník za to.

Hodinky by měly harmonicky doplňovat obraz

.

Barvy a materiály

Hlavní místo zaujímá kov a nejmodernější barvou v roce 2019 je růžové zlato a jeho kombinace se stříbrem a mědí. Ale to je pro ty, kteří milují oficiální modely.

Růžové zlato na svém vrcholu popularity v roce 2019

Pro mladé dívky, které chtějí na obraz jasně zdůraznit, stovky různýchnestandardní kombinace pro barvy číselníku a popruhu, mezi nimiž najdete různé kresby, které jsou populární v umění internetu:

 • květiny;
 • zábavná zvířata (medvědi, sovy, tučňáci atd.);
 • geografické mapy;
 • námořní téma (kotvy, mušle, vlny);

Témata zvířat

 • libovolné geometrické tvary;
 • Nejčastěji se vyskytují fragmenty děl velkých malířů (Van Gogha a Gustava Klimta);
 • runové symboly;
 • etnické motivy (zejména lakonické indické ornamenty).

Světlé dětské hodinky

\ t

Existují možnosti s kovovým řemínkem a monofonním pozadím číselníku nebo zcela v jedné barvě. V tomto případě se nejčastěji v nové sezóně objeví:

 • modrá;
 • bílá;
 • hnědá;
 • béžová;
 • černá;
 • perla;
 • odstíny karamelu.

Moderní hodinky

V neposlední řadě jsou to dekorativní prvky. Musí být s nimi opatrní, protože hodiny samotné jsou nasyceny malými detaily, které dělí objekt a zasahují do holistického vnímání. Když jsou však dekorace úspěšně uspořádány, dává majiteli zvláštní kouzlo a zdůrazňuje její chuť.

Malé části příslušenství

V následující sezóně se obzvláště oblíbil barevný smalt. Často se vyrábí v secesním stylu, který se vyznačuje jednoduchými barvami, zaoblenými tvary a motivy okolní přírody (květiny, ryby, motýli,listy).

Hodiny se smaltem ve stylu Art Nova

Kameny a elegantní kování jsou opět v trendu. Ačkoli toto je více odkaz na drahé luxusní modely od luxusních značek, vykládaný drahými kameny a kovy. Ten nikdy nevyšel z módy, ale volba pro pravidelné nošení není bezpečná a někdy dokonce i nafouknutá.

Modely a formuláře

V poslední době je touha ponořit lidi do budoucnosti, jak ho viděli spisovatelé beletrie z konce 19. a počátku 20. století, v módě. Pravděpodobně to bylo z jejich děl, stejně jako první sci-fi filmy o cestování časem, touha po brilantních a transparentních materiálech, dokončených a elegantních formách. Není úžasné, že myšlenky ze vzdáleného minulého vlivu, jaké dámské hodinky jsou v módě?

Jedním z hlavních trendů příštího roku byl velký kulatý a ultratenký ciferník. Například, Piaget vydával hodinky jen 2 mm tlustý, jejich fotky jsou opravdu působivé.

Piaget

Vliv prvních 2000 let je patrný, pak se malé obdélníkové nebo čtvercové hodinky staly módními. Podobné možnosti lze nalézt na Cartier a Chanel. Oni také “rozsvítili” a další trend, nový pro ženské modely - otevřený mechanismus.

Cartier

Kovové masivní popruhy hovoří také o retro módě. Tyto trendy jsou ideální pro přísné oblékání a dokonce i večerní východy.

Jaké modely hodinek preferujete?

 • \ t

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Mimochodem, široké náramky se týkají i další módní novosti (ačkoliv všechno nové je nedávno zapomenuté staré), a to hodinky unisex. Oni jsou celkově, často dělali jen v kovu, variace se širokými šipkami, jiné části jsou také dělány větší než obvykle. Unisex modely vypadají skvěle na tenkých ženských zápěstí a vytvářejí lehce drzý romantický nebo ležérní vzhled.

Unisex

„Chip“, který drží pozici alespoň po druhou sezónu - číselník bez čísel, nahrazený pomlčkami, ikonami, tečkami, miniaturními kresbami. Ale nejvíce elegantní je úplná absence jakýchkoliv symbolů, jen prostého pozadí v rámečku a šipkách.

Hodiny bez čísel

Hodinky-náramky, jak „hadi“, tak součásti několika prvků, spojené tématem, designem a rozsahem barev, zůstávají relevantní. I když zbytek novinek a trendů módních dámských náramkových hodinek z roku 2019 naznačuje, že se jedná o poslední sezónu popularity těchto modelů.

Hodinky - náramky

Nesmíme zapomenout na chytré hodinky, které se staly velmi žádanými. Za prvé, to je vysvětleno opravdu zajímavou a užitečnou funkčností a zadruhé stylovým, moderním a jasným designem. To je nepostradatelná věc pro sportovní dívky, nebo ty, kteřížijí v šíleném rytmu velkých měst. Chytré hodinky pomáhají monitorovat zdraví, rychle hlásit všechna upozornění na telefonu a dobře zapadají do různých snímků, včetně kancelářských luky.

Chytré hodinky

Dívky, které milují lehký romantický styl šatů, si budou moci vybrat originální verzi: hodinky s tkaninovým páskem svázaným do luku. Často mají roztomilý květinový tisk, ale mohou být monofonní.

Hodinky s tkaninovým páskem

Snad nejpodivnější, odvážný a originální byl trend hodinek bez ciferníku a rukou. Místo toho mohou být:

 • body na liště;
 • spletená čára (jedna hrana ukazuje na hodiny a druhá na minuty);
 • pomlčky.

Hodinky bez ciferníku a rukou

Samozřejmě, když si vyberete takové kopie, musíte si dokonale zapamatovat, kde by měla být čísla, jinak to z nich nebude možné pochopit. Ale zapůsobit na každého s extravagantním příslušenstvím bude vynikající.

Oko bouře

Na rozdíl od výše popsaného minimalistického minimalismu se alespoň hodinek s řadou dalších funkcí (kalendář, stopky, kompas) umístěných na číselníku stalo skutečným. Takové příslušenství je dobrý způsob, jak získat několik radostí v jednom. Pozoruhodně, tento trend je obvykle nalezený v unisex modelech.

Hodiny - kompas

Vedoucí značky

V současné době se nebude mluvit o takovýchto mastodonech výroby hodinek,jako Patek Philippe, Rolex nebo Breguet. Mají jakoukoliv odchylku od návrhu ověřeného roky nebo změnu mechanismu - celé akce v tomto segmentu trhu. Jejich výrobky se stávají klasickými v den výroby, takže se z hlediska větrné módy prostě nediskutují.

Jaké firmy tedy vytvářejí modely hodinek, které mohou být součástí obrazu, a nikoli ukazatel stavu? Ve skutečnosti se jedná o stejné značky, které produkují módní oblečení, a jejich postoj k tomuto výrobku je přesně jako příslušenství, které může něco zvýraznit na snímku nebo učinit jasný nápadný přízvuk. Mezi tyto společnosti patří:

 • Gucci;
 • Calvin Klein;
 • Dolce & Gabbana;
 • Bvlgary;
 • Heine;
 • Marc Jacobs.

Dolce & Gabbana

Je pozoruhodné, že každá značka vytváří hodinky, které přesně zapadají do jejich oblečení a jsou určeny pro konkrétního zákazníka. Částečně, všechny trendy jsou prvky, které obchodníci dobře vypočítávají a reagují na požadavek určitého segmentu trhu. Ale jaký je rozdíl? Pokud něco dává radost, pak to stojí za peníze a koupit.

Analýzou, která hodinek je v módě v roce 2019, můžeme vyvodit závěr, že moderní módní průmysl poskytuje obrovský výběr, který každé ženě umožňuje zvolit si model, který si vybere. Stále je však možné rozlišovat několik špičkových trendů - touhu usnadnit formy, ušlechtilé barvy, bohatou funkčnost a zároveň maximálně „čistý“ vzhled bez zbytečných detailů. Hodinky, a to je symbolické, se staly typříslušenství, které vypadá jako budoucnost.