Jak oslavit Nový rok 2019? Obecná doporučení

Zbylo jen velmi málo a přijde dlouho očekávaná a milovaná dovolená - Nový rok 2019! Každá žena by měla být připravena na tento svátek a vypadat 100% naplněně, protože není nic, co by bylo řečeno: „Jak slavíte nový rok, strávíte to.“ V poslední době, pokud si myslíte, že o tom, pak pro každý nový rok existují určitá doporučení, co přesně na sebe na oslavu. To vše se děje, aby se uklidnil další majitel nadcházejícího roku podle čínského kalendáře. Nový rok 2019 je rokem požárního kohouta a naše oblečení a celkový vzhled musí plně odpovídat budoucímu hostesku.

Výběr oblečení pro Nový rok by se měl opírat o omezení, přesnost, ale zároveň by měl přitahovat pozornost a být zajímavý.

Barva

Pokud jde o barvu, pak pro nadcházející dovolenou stojí za to přemýšlet o elegantních odstínech, jako je černá, tmavě fialová, kobaltová móda v sezóně, různé odstíny zelené a modré. Také nezapomeňte na brilanci. Šaty pro novoroční party v roce 2019 mohou být šity ze šumivých tkanin - stříbra, zlata, flitrů a kovového lesku.

Materiály a styly

Skutečnost, že se slaví Nový rok Fiery Rooster, bude vhodným oblečením na podlahu, které dokonale zvýrazní všechny výhody vaší postavy (pokud existuje). Pokud nejste zástupcem ideální postavy, vyberte si šaty podle typu vaší postavy s přihlédnutím k obecným doporučením.Některé z číselných vad mohou být ukryty za svislými pruhy, závěsy a záhyby, které nám v této sezoně nabídli světoví návrháři. Materiály by měly být lehké, duhové a tekoucí, jako je hedvábí a satén.

Příslušenství

Pokud jde o doplňky, diamanty, bílé zlato, stříbro a perly jsou pro vás tou nejlepší volbou. Jedná se o kameny a kovy, které kohout velmi miluje a které jsou dokonale kombinovány s lesklými duhovými tkaninami.