Jaký design manikúra v módě v letech 2019-2020

Mistři nail art nabízejí čerstvá řešení při vytváření módního obrazu nové sezóny pro znalce současné manikúry designérů. V trendu klasických technik navrhování nehtů, doplněných kamínky, drobky, třmenem a malbou. Zvažte módní design nehtů 2019, živé fotografie zobrazující krásné nové položky, různé tvary, gelové leštění, floristické a trendy nápisy, vytvářející trend Nail-design nové sezóny.

Stylová manikúra tvoří módní obrázek

Skutečná řešení pro každou chuť

Odpověď na otázku, co je barva nehtů nyní v módě, věnujte pozornost inovaci designu ve velkolepém doplňku zrcadlového lesku, třpytů, prášku na nehty a odření. Módní trendy jaro-léto 2019 jsou založeny na originálních nápadech, doplněných jasnými akcenty a úžasnými kombinacemi moderních technik, které jsou zobrazeny na fotografii v salonech, což je volba pro znalce krásné manikúry.

Trend nové sezóny

Akcenty na několika měsíčcích, zvýrazněné kontrastním nátěrem nebo fantaziíkresby ve formě zvířecích, geometrických prvků, zatímco si můžete ozdobit nehty v různých technikách a odstínech.

V seznamu populárních řešení jsou kreativní nápisy a třpytky drahých kovů s květinovými ornamenty a mramorovými odstíny vedle různých linií a textur. K tradiční bílé bundě jsou přidány nové prvky doplněné neutrálními a mramorovými zónami v kombinaci s kameny a manikúru.

Francouzština

Módní nápady nové sezóny

Důležitou úlohu při vytváření manikúry hraje tvar nehtů. Šikmé nehty ustoupily přirozeným formám. Krátký čtvercový tvar získává na popularitě, což vždy potěší ty, kteří podle povahy své práce nejsou schopni pěstovat dlouhé nehty. Monotónní design v pastelových barvách s pruhy růžové, stříbrné a fialové na čtvercových nehtech se zaoblenými hranami je stálým trendem pro příští jaro.

Jemné pastelové barvy

Módní nápady sezóny 2019 - 2020, především kreativní řešení a kombinace různých technologií povrchů nehtů:

 • Chromové nehty s kovovým leskem jsou dosaženy použitím speciálního rubu. Tato technika je vhodná pro dlouhé a krátké nehty jako doplněk sportovního stylu k vytvoření grunge a ležérní ;
 • zrcadlové nehty s odrazovým efektem budou vrcholem každého stylu, vhodného pro akci, vytvářející večerní pohled ve stylu "upíra" nebo velkolepého sportovního šiku;
 • matný povrch na mandlovitých nehtech se stává trendovým designem nové sezóny;
 • Účinek mramoru si zachovává svou oblibu jako základní řešení nebo jako doplněk k jednotlivým zónám;

Skutečné formy hřebíků

 • Prohloubené nehty s malými přívěsky různých tvarů s použitím, vložkami a kamínky nabývají na popularitě;
 • je elegantní francouzský pruh v kombinaci s novými tendencemi nebo kombinací několika proužků různých velikostí a umístění;
 • zaoblené otvory, úzké a měkké čtvercové úsměvy různých šířek a tvarů, kombinované s komplexními křižovatkami s filigránovými nápisy, doplněné trojrozměrnými prvky.

Další prvky dávají manikúru hravou sofistikovanost

Barvy a odstíny

Neodolatelná manikúra pro letní sezónuv různých technikách - umění, doplněné lakonickými detaily nebo naopak bohaté barevné kombinace a nápisy.Populární a světlé odstíny budou lehké:

 • modrá, tyrkysová, růžová, bílá, písek;
 • smaragdově zelená, zlatá, červená, hnědá, černá, barva vína.

Módní barvy nové sezóny

Při výběru designu pro zvláštní příležitosti je třeba věnovat pozornost některým prvkům:

 • třpytky, samolepky, jezdcesešívání různých tvarů a velikostí;
 • speciální manikúrový prášek, fólie a otěr k vytvoření texturovaných povrchů.
Mezi módními novinkami je mnohostranný doplněkinovativní doplňky, které zdůrazňují krásu ženských prstů: pletený styl, manikúrové zlato, květinové motivy, dekorativní ornamenty a přísnou geometrii.

Třpytky

Na vrcholu popularity

Tento trend je založen na myšlence jaro-léto 2019 pro kancelářský nebo romantický styl:

 • skutečný design v pastelových a nahých měřítcích s úhlednými nápisy na jednom z prstů nebo jednobarevnou manikúru pro ty, kteří jsou omezeni na oblékání;
 • květinová témata pro příležitostné příležitosti nebo impresionistické myšlenky s jasnými dodatky ve formě uměleckých maleb pro tematické strany;

Nude manikúra

 • matný povrch s výběrem několika hřebíků, drobných kreseb, nápisů minimalismu, negativních spas a lakonické geometrie;
 • luxusní objemové provedení pro dlouhé a střední nehty s nádhernou krajkou, ve formě pletené krajky;
 • Manikúra v tmavých tónech je nabízena pro speciální akce, jako možnost vytvoření harmonického souboru.

Matný povrch s výběrem několika prstů

V trendu technologie s přetečením zrcadlových kamenů na stříbrném a zlatém podkladu, stejně jako lehké krajiny, sochařské siluety, zvěrokruhu, astrologické a zvířecí motivy, doplněné o gradient, Ombre v kombinaci s klasickým francouzským vzorem, stejně jako zimní verze gelového polštáře v omezeném prostoru tóny a kombinace.

Pro zvláštní příležitostitřpytky, oblázky, třpytky, stejně jako prášek na nehty, gelové laky vám pomohou vytvořit mimořádný design, tvar nebo objemové vzory na nehtech různých tvarů a délek. Dalším módním trendem této sezóny je hladký přechod barevného bohatství jako doplněk, který mění ženskou přitažlivost jasnými modulacemi mokrého gelu.

Večerní manikúra

Co je důležité při výběru manikúry

Při výběru manikúry se bere v úvahu sezónní faktor a význam akce. Pro příležitostný vzhled jsou vhodné klidné tóny a neutrální zóny a dovolená manikúra předpokládá jasné akcenty, zatímco volba priorit pro horké a chladné období je výrazně odlišná:

 • světlé barvy v růžové, oranžové, světle zelené barvě jsou vhodné pro jaro a v zimě bohaté modré, fialové, zelené a zlaté odstíny v brilantní a matné verzi;
 • relevantní nápady pro plážovou sezónu v jasných barvách s výraznými prvky, poutavými jezdci, nepřekonatelným 3D uměním a třmenem, definující nové nápady pro novou sezónu;
 • na základně letní manikúry jsou abstraktní tahy štětcem s kontrastními kombinacemi, kamínky a kameny, stejně jako nepřekonatelné umění nailie, dravého tygra tisknout fantasticky, rozbité sklo a květinové motivy.

Flitry v centru pozornosti

Jarní manikúra

Jemné tóny jsou vhodné pro teplou sezónu a mohou být nepostradatelným akcentem pro svatbu nebo večermanikúra. Jarní manikúra z roku 2019 je plná světlých barev znázorněných na fotografii, která prokázala nepřekonatelnou schopnost mistrů umění nehtů vytvořit dokonalé dokončené obrazy:

 • mezi módními technikami „negativní spázy“, takzvaná otroschёnny manikúra je nepřekonatelnou myšlenkou pro manikúru 8. března. Jako příklad, design nehtů s kočkami, kde fotografie zachová zvláštní atmosféru milované dovolené všech žen;
 • lehká manikúra s použitím francouzské bundy s pruhem rámujícím nehtovou desku podél hrany, s kontrastními odstíny, v jednobarevném provedení nebo v různých barvách;

Manikúra pro zvláštní příležitosti

 • pastelové barvy, doplněné o lakonickou geometrii, krajkové a krajkové detaily jsou skvělým doplňkem romantického obrazu;
 • skutečný design v lakonickém stylu v monochromatickém provedení s akrylovým modelováním, kamínky, posuvníky, třmeny, pruhy, fólie.
 • sekrece špiček nehtů v různých odstínech. Tato technika je vhodná pro milovníky romantických a elegantních obrazů, běžného nošení a neobvyklých experimentů ve známých obrazech, kde šedá s růžovou, černou a karmínovou tvoří moderní módní tandem nové sezóny.

Jádrem současného trendu roku 2019 je jasná manikúra s pískovým práškem nebo třením, která může vytvořit různé textury a vzory pro nehty různých délek a tvarů. Lehká nahá manikúra s béžovou a mléčnou glazurou zůstává v poptávce,s úsměvem, dírou s kamínky, třpytkami a kontrastními kombinacemi gelů.

A jaký design manikúry preferujete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Malba z mramoru

Vzhledem k nejnovějším trendům módního průmyslu a určení, která manikúra je nyní v módě, se můžete podívat na fotografie populárních časopisů v roce 2019, které zobrazují hlavní techniky pro manikúru v jakémkoli věku a události. Gelový povlak s třpytem mezi současnými novinkami roku 2019 kromě volných zón nebo jasným designem hrany nehtové desky, znázorněné na fotografii a videu, jako nejmodernější trendy sezóny.

Pruhovaná manikúra

Pro milovníky vynikající klasiky je nabízena manikúra s módními pruhy, které doplňují dokonalý soubor znalců elegantního obrazu. Kombinace několika odstínů, doplněná růžovými, modrými tyrkysovými a zlatými pruhy v jediném tandemu.

Manikúra s pruhem

Módní použití šelaku na prostředních prstech, geometrická manikúra s minimalistickými prvky v kombinaci s brilantními nápady v kombinaci s různými tvary, průsečíky, holými prostory a charakteristikou.nápisy. Masters nabízí proužek v různých stylech a barvách s hravými klikatkami, slunečním světlem na pozadí holografických rubů a matných povlaků. Mezi pruhovanými prvky vystupují:

 • námořní vesty;
 • smíšené linky;
 • rohové křižovatky;
 • barevné strie;
 • stylistické kombinace;
 • lepicí pásky;
 • pásky z kamínků.

V námořnickém stylu

Módní trendy moderního nehtového průmyslu 2019 podporují nejpřirozenější manikúru, o čemž svědčí vizuální fotografie, kde převažují gelové laky, tření, fólie, objemové prvky, červené pruhy na matných černých nehtech.

Neil - design pro 23. února nabízí modely ve vojenském stylu, s charakteristickými futuristickými prvky, doplněné o jasnou barevnou paletu a zpracování hran v nejlepších tradicích nehtového designu, včetně „kočičího oka“ na krátkých nehtech, nejúžasnějších nápisů (foto) na mandlových tvarech nehtů formy.

Ve vojenském stylu

Jasná manikúra

V seznamu inovací v roce 2019 zahrnuje umění nail art červenou barvu na krátkých nehtech a jasnou blikající manikúru s expresivními kolobloky, kontrastními pruhy, stylovými křižovatkami a vícebarevnými texturami. Vrcholem světlé manikúry se stává pestrobarevná konfeta, kamínky, třpytky a tečkované prvky vedle pestré škály světlých a monochromatických odstínů, které vytvoří manikúru pro každý vkus.

Jasné barvy

Velkolepá modrá nebo třešňová manikúra zůstává na vrcholu popularity vedle kreativních nápadů, kreseb, jisker a malých třpytů. Červená manikúra a matné burgundské nehty fascinují svou jedinečnou barvou a výstižným designem, vyhrávají díky barevnému provedení, malířství, sliderům, zlatým a stříbrným detailům, napodobeninám řetězů a dalším akcentům konceptuální povahy.

Modré matné nehty, vytvořené pomocí jedinečného designu, provedené mistrovskou filigránskou prací, doplní nenapodobitelný obraz každé krásy. Dobře udržované nehty a krásná manikúra určují identitu ženy bez ohledu na status.

Zda rozšířit hřebíky

Dobře udržované nehty jsou součástí plnohodnotného mascheva, ale ne každá žena může takový tvar pěstovat. Způsob života nebo řada důvodů neumožňují stát se majitelem dlouhých styletů nebo špičatých drápů. Následně se k záchraně dostane alternativní technika, díky které můžete vytvořit silné nehty jakéhokoliv tvaru pro speciální příležitost, večírek nebo svatbu.

Rozprašovací hřebíky

Hlavní tendencí posledních období je jednoduchost a přirozenost, které nahradily dlouhé prodloužené nehty, ale přesto jsou pro událost nenahraditelné. Mistři designu nehtů nabízejí dva materiály pro prodloužení nehtů: akryl a gel, z nichž každý má své vlastní výhody:

 • akrylát je trvanlivý a praktický;
 • gelPovlak vytváří atraktivní lesk.

Při výběru materiálů zohledňují prodloužení antropometrická data, vlastnosti, vlastnosti a povahu materiálu při vytváření požadovaného tvaru. Mandlové, oválné a čtvercové tvary zůstávají populární, kromě:

 • Bridget - vytvoření styletu, doplněné dvěma žebry;
 • trubka - podlouhlý tvar s oválnými hroty;
 • Hrana - zúžený čtverec s plochou hranou.

Francouzská manikúra, francouzská bunda, měsíční manikúra s třpytkami a kamínky, s jedním nebo několika prsty, černými třpytkami, kamínky, kameny a na pozadí oblastí s barevnými odstíny kůže jsou oblíbené u krátkých prodloužených nehtů.

Svatební manikúra

V tomto trendu, nehty v černé a bílé, doplněné uměleckou malbou, geometrickým vzorem - to vše dělá ženu přitažlivou a neodolatelnou. Černá matná manikúra pro dlouhé, ostré červené nehty nebo gelový polštář s kamínky na zlatém pozadí je trendem moderních designů sezóny, samozřejmě, kromě jasných nezapomenutelných akcentů.

Umění nehtového umění se zlepšuje každý den, takže každá žena módy může do kolekce přidat nepřekonatelné dekorace na manikúru. Mezi nimi jsou krásné novinky uvedené na fotografii, definující módní design nehtů z roku 2019 v různých technikách a směrech, vytvořit náladu a přitažlivost.