Perfektní krása nebo 5 make-up chyby

Nic nezmění vzhled ženy jako lásku a ...kosmetika . Každá žena používá každý den celý arzenál kosmetiky - krémy, pleťové vody, tonikum, prášky, rouge, řasenky, rtěnky a třpytky, stíny a tužky, aby zvýraznily zásluhy a dovedně skryly nedostatky. Abychom se vyhnuli běžné situaci - „Chtěli jsme to nejlepší, ale ukázalo se to jako vždy,“ doporučujeme, abyste se při aplikaci makeupu vyhnuli následujícímběžným chybám .

1. Nadace je nesprávným tónem + zneužití.

Pokud si vyberete tonální základ nebo krém, taková chyba okamžitě odhalí všechna vaše tajemství. Vliv masky a nepřirozené. Chcete-li si vybrat správný tón, potřebujete malé množství kosmetiky aplikované na čistou pokožku na bradě a opatrně odstín. Nadměrné používání tonálních prostředků (včetně prášku a korektorů) navíc vizuálně zvyšuje věk, obličej se stává těžkým a nepřirozeným. Abyste se vyhnuli nepříjemnému efektu „masky“ při použití tonálních prostředků, můžete lehce navlhčit čistou houbu nebo kosmetický ubrousek vodou při pokojové teplotě a namočit obličej jemnými (světlými) pohybyodstraněním přebytečného tonálního krému.

2. Rtěnka na popraskaných rtech a popraskaných rtech. Rty - jedna z nejatraktivnějších, svůdných a sexy částí obličeje, určených k probuzení mužské vášně. Proto, aby nedošlo k opačnému efektu a ne všechny vadyvíce viditelné, nedoporučuje se aplikovat rtěnku (zejména matnou) na popraskané rty. Snažte se nahradit rtěnku leskem na rty nebo speciálním hygienickým balzámem (v extrémních případech vazelínou). Pokud nemůžete dělat bez rtěnky v žádném případě, aplikujte balzám na hydratační a změkčující v 15 až 20 minut. Kromě toho, aby se rty hladší,, můžete udělat poměrně jednoduchý, ale účinný postup před make-up - naneste malé množství medu na rty a použijte zubní kartáček použít jemný kruhový pohyb , aby se lehká masáž. Tento postup pomáhá odlupovat odumřelé buňky, zvyšuje krevní oběh, v důsledku čehož se houby stávají měkkými a jemnými.

3. Stíny v záhybech víček. Během dne mají i ty nejstabilnější a nejkvalitnější stíny schopnost otáčet se v záhybech očních víček. To nejen kazí make-up, ale také dává vzhled neupravený a unavený. Aby nedošlo k takové chybě, měli byste během dne opravit make-up.

4. „Loutkové oči“ nebo 4 vrstvy jatečně upravených těl. Dlouhé, silné - dekorace ženského oka. Chcete-li vytvořit efekt "atraktivní řasy", některé ženy použít 2 - 3 nebo více vrstev řasenky. Takové akce se mohou proměnit v přilepené řasy, které vyčnívají v různých směrech a se záviděníhodnou periodicitou se sprchují černými vločkami. Pro přirozený, čistý a krásný make-up řas stačí použít jednu vrstvu řasenky. Zvláště v naší době si můžete vybratřasenka, jak pro prodloužení řas, tak pro dávkování objemu nebo dokonce 3 v 1 (+ kroucení). Kromě toho byste neměli používat řasenku déle než 3 měsíce.

5. Malované obočí. Chcete-li dát obočí jasnou, elegantní a expresivní formu, pečlivě kreslit každé vlasy s tmavou tužkou - uděláte společnou chybu, což umožňuje nepřirozenost. Specialisté make-up doporučuje použít obočí tužky v přirozených odstínech, takže lehké tahy na růst obočí a pečlivě odstín. Pokud vaše obočí nejsou dostatečně silné a výrazné, můžete se uchýlit k trvalému make-upu, který musí provést kvalifikovaný odborník v souladu se všemi bezpečnostními pravidly.