Dámské lži nebo trik

Někdy muži obviňují své ženy z podvodu, a to je příčinou mnoha nedorozumění a rodinných sporů. Uvidíme, jestli to opravdu je.

Ano, ženy často fantazírují, zveličují, zbožně touží. Ale budete vyčítat svému dítěti jen za to, že se dítě prezentuje jako superhrdina, ve skutečnosti je to plachý a bolestivý teenager? A ta směšná a vůbec ošklivá dívka ve svých fantaziích vidí sebe sama jako „smrtelnou ženu“? Ne, budete s tím zacházet s porozuměním. Koneckonců, dítě fantazíruje o tom, co mu v životě chybí.

Ženy jsou stejné dítě. Existuje tzv. Archaický způsob reakce. To nastane v oblastech mozku více starověký než mozková kůra mozku. To je dětinský způsob, jak nereagovat na věk. Žena ji může vykonávat ve stresových nebo obtížných situacích. Dělá to na nevědomé úrovni.

Pokud žena v některých případech vykazuje hysterické charakterové rysy, neznamená to, že je hysterická. Psychiatři argumentují, že aby žena byla pro muže zajímavá, měla by „svědčit“ trochu. Pokud to není patologie, pak pozitivní momenty na obličeji.

Žena, která je oblíbená u muže, vždy vykazuje určité hysterické rysy. Zahrnují emocionalitu, touhu po lásce, uvolněné myšlení (fantazie), koketování, expresivitu emocí, schopnost cítit postoj k sobě a mnoho dalšího.

Muži, nehodnotí ženustriktně, pokud náhle zjistíte, že informace, které předložila, nejsou vždy pravdivé. Jeden bez druhého se nestane!

Často žena dává skutečnou událost žádoucí události, aby přitáhla pozornost člověka, ale ne kvůli vlastnímu zájmu.

Příklad.

Manžel šel do obchodu a v té době se k manželce přiblížil muž. Když odejde, manželka zmateně informuje svého manžela, že se s ní snažili setkat, a řekla, že je vdaná. Manžel ji začal obviňovat z lhaní, když slyšel rozhovor - konec konců, muž požádal o cestu do obchodu. Proč lhala? Manželka chtěla jen ukázat, že se o ni muži stále zajímají a že její manžel musí být k ní více pozorný a častěji komplimenty. Současně jí dala jasně najevo svým odmítnutím, že ve svém životě neexistuje jen její manžel a nikdo jiný. Chytrý člověk předstírá, že věří. Nic se nestane, ale vaše žena je hezká. Koneckonců, jen potřebovala slyšet slova svého manžela, že je pro něj stále přitažlivá.

Psychologové říkají, že život by byl nudný, kdyby žena mluvila jen pravdu. Žena, která byla vdaná déle než pět let, musí někdy skrývat pravdu (samozřejmě v rozumných mezích), aby zachovala konsensus rodiny. Koneckonců, k tomu nedochází, protože je klamná, ale je do toho tlačena okolnostmi.

Ženské umění malých triků, podcenění nebo nadsázek může pomoci vyhnout se zbytečným střetům se svým manželem a nikým jiným a zachovat soudržnost a mír v rodině.

Manžel nechce koupit kotě pro děti v domě?Žena si může koupit, ale zároveň říci, že ho hodili pod dveře. Má vaše žena touhu jít za svou tchýní? Vymýšlí příběh o špatném zdraví, aby neublížila svého manžela.

Existují však ženy, které si kupují vlastní květiny, aby alespoň krátce přitáhly pozornost svého manžela k sobě. Manželé, přemýšlejte o tom!

Doufáme, že takové nevinné, malé triky nezpůsobí odpor ve silné polovině lidstva. Muži, léčit s porozuměním ženských "slabin"!