Přírodní make-up. Jak udělat přírodní make-up?

Přírodní make-upnebo jako make-up umělci se nazývajínahý vzhled make-upje věčná klasika jako nikdy v módě v této sezóně.Je teď léto, na ulici je horké, a proto nechci na sebe dělat spoustu make-upu, ale chci vypadat krásně a zdůrazňovat všechny mé ctnosti.To vám pomůže přírodní make-up.Mnoho stylistů a maskérů nazývá tento make-up bez make-upu.

Na první pohled se zdá, že je snadné udělat přirozený make-up .Pro mnohé je tomu tak skutečně, ale pro některé to tak není.Přirozený make-up má svá vlastní tajemství a jemnosti, díky čemuž budete vypadat jednoduše neodolatelný.A my vám s tím pomůžeme.

Hlavní a pravděpodobně nejdůležitější pravidlo přirozeného make-upu je dokonalá pleť.Proto, pokud máte to není zcela dokonalé, budete muset zkusit.Ale co je nejdůležitější, nepřehánějte to.Stejně jako v každém jiném make-upu, vše by mělo být umírněné a ještě více v přirozeném make-upu.

  • Před make-upem se musí připravit kůže.A v přirozeném složení je to nejzákladnější.Jejichž kůže není ideální, je nutné dovedně skrýt své nedostatky.Pro začátek je třeba očistit pokožku obličeje, odmastit a zvlhčit speciální kosmetikou pro váš typ pleti.
  • Dále musíte použít korekci na kůži pod očima, vnitřní rohy očí, nosní křídla, ošetřit všechny zarudnutí, loupání, pupínky a další vady, pokud jsou přítomny na kůži.Korektor by měl být lehčí než kůžejeden nebo dva tóny.
  • Dále aplikujte tonální rámec pro obličej. Základ by měl být jeden až dva tóny odlišné od vaší pleti. Pokud máte příliš lehkou kůži, pak si vyberte základ s mírně narůžovělým nádechem, a pokud je tmavý nebo žlutý odstín, pak dávejte přednost lehkému základu.
  • Po nanesení základu byste měli chvíli počkat, aby se dobře vstřebal do kůže. Pak můžete použít prášek. Nejlepší je použít křehký průhledný prášek, který se skládá z tenké vrstvy, dokonale odstraňuje mastný lesk a dodává pleti matný povrch.
  • Nyní můžeme přistoupit kmake-upu obočí . Je třeba mít na paměti, že v přirozeném make-upu vystupují jen ústa a oči a zbytek obličeje slouží jako pozadí. Obočí by mělo být oškubané, upravené a položené. Kdo má tmavé obočí od přírody, musíte jim dát tvar, vyhladit gel a česat speciální kartáč na obočí. Majitelé blonďatých vlasů potřebují trochu odstín. Nejdůležitější věcí je nepřehánět to úpravou nejednotných oblastí a zachování přirozenosti.
  • Dále pokračujteoční make-up . Pro přírodní make-up je nutné použít odstíny přírodních pastelových tónů, jako je jemně růžová, béžová, šampaňské barvy, smetana, písek. Pro jasné oči jsou perfektní odstíny broskví a šampaňského. A tmavé oči se smetanou, béžovými stíny a trochou chvění budou schopny stínit barvu kakaa. Nezapomeňte, že stíny by měly být pečlivě zastíněny a neměly by být viditelné žádné obrysy.

Pokud chcete, aby byl výraz výraznější, můžete přivést horní víčko nad řasy tenkou hnědou tužkou. Můžete také odstínit horní řasy pomocí řasenky. V přírodním make-upu je nejlepší použít hnědou řasenku. Ale pokud se vám líbí více černé řasenky, pak ji použijte.

  • Rtěnka na make-up nahý vzhled by měla být přirozená a měla by být vybrána tak, aby odpovídala rtům. Mnoho umělců make-upu doporučuje použít obvyklý lesk na rty.

V zásadě je to všechno vaše přírodní make-up je připraven, ale nezapomeňte dodržovat zásadu: minimum kosmetiky - maximální účinek. Přejeme vám hodně štěstí !!!!