Zeštíhlující snídaně

Kompletní snídaně je zárukou zdraví a harmonie.

Miliony lidí po celém světě se zabývají problematikou boje proti librám. Učenci mnoha zemí provedli, provádějí a budou provádět tisíce studií zaměřených na nalezení nejefektivnějších metod boje proti obezitě. Podle výsledků řady studií američtí vědci deklarovali senzační objev pro celý svět: snídaně může pomoci v boji proti obezitě! Během desetiletého studijního období bylo více než dvacet tisíc Američanů dotazováno na otázky jako: „Co obvykle snížíte na snídani?“ A „Máte vůbec snídani?“.

Analýza výsledků průzkumu umožnila americkým vědcům dospět k závěru, že muži, kteří preferují potraviny s nízkým obsahem kalorií při snídani, se vyznačují nižší tělesnou hmotností než ti, kteří rádi jedí snídani s vysokým obsahem kalorií. V krásné polovině, situace je následující: na snídani, ženy mohou jíst jídlo z jakéhokoli obsahu kalorií bez strachu z rychle získat další libry. Nicméně, nejzajímavější je, že ženy, které odmítají snídani, mají větší váhu než ženy, které pravidelně snídají.

Podle odborníků by se plná snídaně měla skládat z následujícího menu: různé obiloviny, zejména dokonale vhodné ovesné vločky, zeleninová a ovocná jídla. Zároveň se doporučuje upustit od stabilního používání.pro snídaně s vysokým obsahem kalorií, mastných a velmi sladkých potravin.

Po dlouhou dobu si každý dobře uvědomuje, že nejdůležitějším jídlem dne je snídaně. Populární moudrost říká: "Jíst snídani sami, sdílet svůj oběd s přítelem, dát večeři nepříteli." V dnešní době endokrinologové prokázali, že plná, vyvážená snídaně dodává lidskému tělu nejen energii a vitalitu, ale také přispívá k hubnutí.

V souladu s výsledky výzkumu ženy, které během snídaně sníží přibližně polovinu denního příjmu kalorií, účinněji zhubnou než ženy, které odmítají jíst snídani. Další výhodou plné snídaně - pro ty, kteří mají rádi dobrou snídani, nebudou opuštěné kilogramy vráceny.

Závěrem bych chtěl poznamenat, že veškeré potraviny, bez ohledu na jejich kalorický obsah, které jíte před sedmou hodinou ráno, se vstřebávají téměř úplně. To znamená, že i ti lidé, kteří jsou na dietě, si mohou dopřát oblíbenou pochoutku při snídani !!!