Francouzská herečka Catherine Deneuve a její muži

Francouzská herečka Catherine Deneuve může být bezpečně považována nejen za symbol obrovského talentu a úžasné krásy, ale také za symbol nezávislosti. Nezavázala se k manželství s režisérem Vadimem Rogerem nebo snem milionů žen - hercem Marcello Mastroianni. A to je navzdory skutečnosti, že se křesťan narodil ve spojení s Vadimem, a od Mastroianni zrodila francouzská filmová hvězda dceru Chiaru. Herečka Catherine Deneuveová se rozhodla vychovat děti sama, než žít s nemilovanými.

Osobní život Kateřiny Deneuve a fotografie herečky v mládí

Na počátku adolescence, Catherine obarvila tmavě hnědé vlasy na blond vlasy na žádost svého milovaného režiséra a diváka Rogera Vadima (který předtím otevřel hvězdu Brigitte Bardot).

Její vnitřní sebekázeň, disciplína, ověřené činy - v přísném souladu se svými vlastními představami o tom, co by mělo a nemělo by se dělat - se projevily ve velmi citlivém věku. A ve dvaceti letech, s novorozeným synem v náručí, opustila Vadima Rogera pro nezávislý život, pokračovala v klidném a sebevědomém vychovávání dítěte a ve filmu.

Podívejte se na fotografii Catherine Deneuve v jeho mládí - bylo těžké se do takové ženy zamilovat:

Někdy v článcích o Catherine Deneuve klouže epithet „ice“. Možná kvůli nějaké emocionální zdrženlivosti? Co je výsledkem dobré výchovy, která stanovuje správné formáty dobra a zla a která trvá na tom, že dobrý tón je zdrženlivost, ověřená vzdálenost, dobrý postoj bez rušivosti,odpovědnosti ve slovech a činech. PR metody show businessu jsou pro Deneuve nepřijatelné: nepříjemná demonstrace sebe sama a detaily intimního života, skandální příběhy, hlasité výkřiky, aktivní gesta - všechny ostatní podobné projevy vulgárnosti. A to vše díky vzdělání, dobrému a poněkud buržoaznímu - v nejlepším slova smyslu.

Díky zdravé a milující rodičovské rodině měly Catherine a její sestry šťastné dětství, možnost seberealizace a neocenitelnou kvalitu: měřili sebeúctu. Navzdory skutečnosti, že osobní život Catherine Deneuveové byl bouřlivý, nikdy nepoužila muže k dosažení žádných výhod a nesnažila se vyměnit svou klasickou krásu za peněžní odměnu, ať už jako žena v zajetí nebo jako žena.

Kateřina Deneuveová a její muži jsou samostatným příběhem plným vášně a tragédie. Odmítla se oženit s brilantním Rogerem Vadimem a samotným Marcello Mastroianni! I když se Itálii podařilo s velkými obtížemi dostat rozvod (v Itálii, katolické manželství je nerozlučné téměř tak daleko!), Opakovaně prosil chladnou krásu Deneuve, aby se stal jeho manželkou, zbožňoval svou malou dceru, ale Catherine nabídla jen díky a přátelství, které strašně překvapilo jeho bývalá manželka Mastroianni: „Jak ho můžete odmítnout, Marcello sám?!“

Na této fotografii byla herečka Catherine Deneuve zajata se svými fanoušky:

Catherine Deneuve - symbol Francie

Samozřejmě, život Catherine Deneuve, stejně jako všichni ostatníplaneta měla hořké momenty a ztráty. Moje milovaná starší sestra zemřela příliš brzy (slavná herečka Francoise Dorleac), její otec prošel ze života ve vysokém věku a byl pro ni ranou, byly tam romantické zklamání, ale celkově se můžete naučit harmonii života od Catherine Deneuve!

Se všemi svými zkušenostmi dokazuje právo a skutečnou možnost uplatnit toto právo - být nezávislý, budovat život nezávisle. Catherine pracovala, postupně udělala skvělou kariéru a zároveň vychovávala dvě hotly a draho milé děti samotné. Zachování a řízení přátelství s otci dětí a upřímný dojemný vztah s dětmi samotnými a jejich sestrami. A to byla její volba.

Jak je vidět na fotografii, Catherine Deneuve je stále symbolem krásy:

Nejen to - je to symbol talentu, symbol celé Francie, podobně jako Eiffelova věž - to není hrubé srovnání, ale přiměřené velikosti vlivu! Gerard Depardieu, krátká záležitost, ke které je Deneuve také připočítána (ale o ní nejsou ani žádná spolehlivá slova, ani od ní, ani od něj - jen o přátelství!) Jednou o Catherine řekl: „Chtěl bych se stát mužem jako ona.“ Co ještě přidat?