Originální kolekce bot Alexander McQueen podzim-zima 2018-2019

Mnohé ženy se domnívají, že módní obuv by měla být praktická a pohodlná na nošení, ale někdy módní obuv je celé umění, které by mělo být výrazné a přitahovat pozornost. Sbírku bot Alexander McQueen lze nazvat umění. Stejně jako v umění, můžete ho milovat nebo nenávidět, ale rozhodně nemůžete být lhostejný k jeho tvorům bot.

Obuv vždy zaujala zvláštní místo v díle Alexandra McQueena a v dílech Sarah Burtonové, kteří po něm pokračovali v módním domě. Podivné, neobvyklé a zcela rozpoznatelné boty Alexander McQueen nelze nikdy zaměňovat s botami jiných návrhářů.

Pro sezónu podzim-zima 2019-2019, Sarah Burtonová vyvinula řadu poněkud neobvyklých párů bot ve stylu McQueen. Obuv a boty z kolekce studené sezóny jsou zdobeny kožešinou, originálními volánky, květinami, přezkami a krajkou. Pokud jde o materiály boty, je vyrobena z kůže, semiše a hadí kůže. Také dávejte pozor na spíše originální boty bez podpatků. Pokud víte, jak udržet rovnováhu a být v centru pozornosti, pak jsou tyto boty přesně pro vás.

Fotografie kolekce bot Alexander McQueen pro podzim /zimní sezónu 2019-2019