Originální nápady v módě jaro-léto 2019

Móda pro jarní a letní sezónu 2019je jasná a velmi různorodá. Světoví designéři v této sezóně na svých výstavách nám ukázali velmi zajímavé a extravagantní modely dámského oblečení. Takže každá dívka nebo žena si budou moci vybrat oblečení pro svůj styl a vypadají módní, stylové a světlé.

V tomto článku vám chci říct několik módních nápadů, které jsou pro tuto sezónu relevantní, které nám nabídli stylisté.

Kombinujeme platformy a objem

Maxi délka vyhrála na stupních vítězů a ulice už byly konečné. Dokonce i v této sezóně bylo v módě nosit dlouhé šaty a sukně s podpatky a pevnými špičkami, ale toto léto se všechno dramaticky mění. Kombinujte dlouhou volumetrickou sukni se širokou bundou s párem větších velikostí nebo se širokým topem a můžete si vybrat boty nebo sandály na platformě jako boty.

Na sobě bílou košili

Ano, barva této sezony je oblíbená. Myšlenka nosit klasickou bílou košili letos na jaře je jednoduchá, jak je vše brilantní. V létěbudou obzvláště důležité bílé košilebez rukávů. Je-li košile volná, noste ji v pase na kravatu nebo kravatu, a pokud je namontována, naplňte ji sukně nebo krátkými šortkami.

Nosíme květiny ve vlasech

Květiny ve vlasechjsou španělskou tradicí, tak proč se letos v létě necítíte jako světlá a vášnivá španělština. Květiny ve vlasech by měly být v této sezoně nutností. Mohou být úplně jiné.: světlé pupeny nebo květy tlumených tónů.

Kombinujme červenou a růžovou

Nejzajímavější kombinací této sezóny je kombinace červených a růžových květů v jednom snímku. Na jedné straně lze říci, že jsou neslučitelné, protožečervená barvaje barva vášně a růžová barva je něžnosti a lásky s určitým nádechem infantilismu. Jejich kombinace však odhaluje ženskou povahu v celé její hloubce - silnou a zároveň slabou, vášnivou a něžnou. Červené šaty nebo oblek lze snadno doplnit růžovými doplňky a naopak.