Audrey Hepburn: tajemství krásy a stylu

Herečka Audrey Hemburnnová nezapůsobí na vaši představivost reliéfem formy, baculatostí rtů nebo velikostí poprsí. Ale v jejích očích bylo možné se utopit: doširoka otevřené, lehce smutné, jako by věděla něco, co by nikdy nemohla vědět pouhými smrtelníky ... Tajemství krásy Audrey Hepburnové je v její půvabné, sofistikované aristokracii. A samozřejmě ve schopnosti zůstat přitažlivý i po absolvování několika osobních dramat.

Vedoucí role v kreativním životopisu Audrey Hepburn

„Hepburn je ztělesněním přírodní krásy,“ řekla ředitelka Elé Rosi Green. "Měla úžasné kouzlo, vnitřní kouzlo, které vyzařovalo její úsměv."

„Ten, kdo vypadá sebevědomě, zdravě, šťastně a brilantně bez make-upu, je pro mě standardem přirozené krásy,“ uvedla Eleanor Crompton z časopisu Hits.

Věnujte pozornost fotografii herečky Audrey Hepburnové - byla to ona, která byla vybrána jako nejkrásnější žena všech dob a národů, což znovu dokazuje, že nejdůležitější věcí není jas a ne šokující, ne nahá sexualita a objem poprsí - ale skutečnost, že žena by měla být skutečná dáma:

Vždy a všude byla ztělesnění aristokracie, opravdové princezny - ale mnohem méně bouřlivé a frivolní než hrdinka filmu „Římský svátek“, který ji oslavoval.

Studovat její tvůrčí životopis, je těžké uvěřit, že podíl této křehké, transparentní a nekonečně úspěšné ženy takové testy poklesl. Pět let v zajetí Němci Anreme -Rodinná část její matky patřila do měsíce života v suterénu. Vášnivá touha mít dítě, které měla od raného mládí, nebyla hned korunována úspěchem a rodinné štěstí, ve kterém tak potřebovala, se objevilo až na konci svého života.

Není tolik filmů, ve kterých hrála Audrey Hepburnová - dala přednost tomu, aby si vybrala, co se jí líbí, a ne "spěchá" k první nabídce. A tak v jejím seznamu rolí jsou tak odlišné. Nejlepší role Audrey Hepburnové jsou princezna z útěku a Nataša Rostová z války a míru - film se téměř nezdařil, ale ani ti nejkritičtější kritici nemohli pomoci, ale poznamenali si, že Audrey tam byla okouzlující. A Eliza Doolittle z "My Fair Lady", slavného filmu založeného na hře "Pygmalion" od Bernarda Shawa, a - ve svých zralých letech - na dívku Marian, ve věku milovaného Robina Hooda, a dokonce i na anděla z "Vždy".

Ale nejlepší ze všeho je, že Audrey Hepburn dostala hlavní role, v nichž bylo minimum her, a byla sama sama. Pokaždé, když se díváte na film s její účastí - a herečka v čase a prostoru se dívá do vaší duše s velkými bezmocnými očima, chápete, proč to není smrtelná žena a ne sexuální bomba, uznávaná jako nejkrásnější - pro všechny časy a národy.

Audrey Hepburnová tajemství a její nejlepší oblečení

Krása Hepburna s jeho křehkým zjemněním připomíná elegantní figurky. Byla to mimořádná módy, oceňovala krásné kostýmy - a Chanel, Gucci a mladý PierreCardin, jehož styl „Důstojnost a milost!“, Navržený ženám, překvapivě harmonicky odpovídal duchovní a elegantní podstatě Audrey.

Ale láska k životu Audrey Hepburn se stala výbavou Huberta Givanshiho - grafickou elegancí jeho šatů dokonale spojenou s její jemnou aristokratickou krásou. A pro Huberta, Audrey byla průkazem k celosvětovému uznání. Návrhář si pro ni vytvořil svůj první parfém: světlo spatřili v roce 1957, vůně se jmenovala „Odri L’Interdit“ a byla úspěšná. Givenchy vytvořil kostýmy jak pro filmové hrdiny herečky, tak pro její osobní šatník. Byli svázáni dohromady a nabídli přátelské přátelství a společnou práci na slavném stylu herečky.

Zde si můžete prohlédnout fotografie oblečení Audrey Hepburnové z nejlepších světových designérů:

Ona se stala zákonodárcem speciálního pomíjivého stylu - hrdinky Audrey Hepburnové dokázaly udělat vše, co nosily ve filmech módní, a proto její legendární role ve filmu „Snídaně v Tiffany“ přinesla světové proslulosti jak začátkům Zhivanshi, tak jeho černé „jednoduché“. »Šaty a Tiffany & amp; S.

Tajemství stylu Audrey Hepburn až doposud vzrušuje srdce a mysl umělců. Ženy ji napodobují ve všech koutech světa.

Jak je vidět na fotografii, kostýmy ve stylu „Audrey Hepburn“ jsou vytvářeny mnoha moderními designéry:

Její komediální dar a smysl pro ironii zdobí římský svátek a nádherný film Jak ukrást milion a slavnou snídani v Tiffany. Je to skvělá tanečnicev téměř všech jeho obrazech. Ale nikdy neměla šanci zpívat, a to ani ve slavném muzikálu „My Fair Lady“ Eliza Doolittle má Audreyův obličej, ale jiný hlas.

Obdivovat zářivé oči a lehké kouzlo Hepburn, je těžké uvěřit, že tato neuvěřitelně sofistikovaná žena prošla strašnými utrpeními. Válka a bombardování, hlad a deprivace. S velkými obtížemi, ale s obrovskou důstojností, zažila rodinná dramata a četné tragické pokusy o mateřství.

A osud byl příznivý - Audrey obdržela děti i lásku svého manžela. Hepburn vnímal její zasloužené osobní štěstí jako úžasnou odměnu a potěšení veřejnosti - jen jako zálohu. Velmi si vážila svého šťastného rodinného bohatství a vždy odpovídala na lidi s neochvějnou láskou. Až do konce, navzdory hrozné nemoci, pracovala ve fondech pro hladovějící a nemocné děti Afriky. A i poté, co opustila náš svět, pokračuje v této pomoci - její jméno se vždy objevuje na aukcích a všechny výtěžky za její kostýmy a autogramy, obrázky a kabelky jdou na charitu.

Její nesrovnatelný úsměv a dětské překvapené oči - oči plaváků Bambi - jsou uznávány za korunu krásy a navždy zůstanou v našich srdcích. Ona, tvář a symbol 20. století, rehabilituje vše destruktivní a monstrózní, které se stalo v této éře před budoucností: hrozné pokusy na lidskosti, revoluci a válce. Koneckonců, naše éra má tak sladkou tvář!