Co by měla být dámská bunda v roce 2019 - módní styly a barvy

V minulosti byla bunda nedílnou součástí pánského šatníku a v naší době se změnila v luxusní prvek dámského oblečení. Změna řezu ve prospěch osazené siluety ji doplnila půvabnými tóny, prvky elegantní a pobuřující. Módní trendy v roce 2019 představují dámskou bundu jako všestranný oděv pro jakýkoli obraz, zároveň však zručně vybraná verze určuje plnohodnotnou masthu moderní módy.

Na módních přehlídkách nové sezóny jsou prezentovány různé modely bund.

Aktuální barvy a tisky

Dámské bundy pro rok 2019 jsou prezentovány v různých barvách, od měkkých pastelových až po hluboké královské odstíny. Podívejme se blíže na trendy modelů příští sezóny prezentované v módních týdnech:

Geometrie a pop - art

Velké buňky, hrach a geometrické tisky jsou nabízeny v kombinaci se sukněmi a kalhotami,vyrobené v pastelových monotónech nebo v identickém barevném provedení. Rostlinná a zvířecí témata nejsou o nic méně populární než geometrické tisky a nápisy a etnosymbolika přidávají do mladých modelů zvláštní chuť.

Stříbrné vzory

Stříbrně zbarvené blejzry v kombinaci s černými kalhotami, džíny, módními kotníkovými botami nebo teniskami představují jeden ze stylových setů nové sezóny. To je dáno tím, že klasické stříbro s kovovým leskem, které je na tkanině ztělesněno, je dokonale kombinováno s odstíny všech barevných odstínů.

Šedá barva v centru podnikání

Klasická červená.

Mnoho designérů používá červenou jako jasný akcent nebo vytváří plnohodnotné luky, obzvláště oblíbené ve stylu vamp. S tím, co nosit červenou dámskou bundu, ukazuje Max Mar na módní týdny. Modely na couturier výstavách byly oblečeny v převážně červených odstínech, určující celkový vzhled příští sezóny. Tento trend je patrný ve sbírkách pro obézní ženy Marina Rinaldi, kde jsou hlavními nápady světlé odstíny.

Červený celkový vzhled

V každodenních verzích můžete kombinovat bohatou červenou barvu s bílými košilemi, černými šaty, botami a čluny a doplňovat diskrétní doplňky.

A jaké modely bund si dáváte přednost?

 • \ t

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Šťavnaté odstíny

Sbírka jaro-léto 2019 je reprezentována velkolepými bundami vyrobenými z jasně bohatých tkanin různých textur. Současně je zachován trend monotónů, ve kterých je souprava udržována v určitém rozsahu s ohledem na obuv a doplňky. Takové modely jsou reprezentovány Trussardi, Etro, Escada, kde jsou sbírky založeny na světlých bundách ve stylu 80. let se širokými límci a klopami.

Styly a textury

Módní šatní skříň se neobejde bez bundy v klasickém stylu, ale v sezóně 2019 se vyznačuje minimem detailů a výrazným barevným výkonem. Dvouřadé a jednořadové modely zůstaly populární, a někteří návrháři představili možnosti bez límců, které se nosí pod džíny nebo klasické kalhoty.

Mezi různými styly najdeme každou dívku perfektní volbu

Na vrcholu popularity jsou džínové a kožené modely v kombinaci s kožešinou, tvídem a sametem. V trendu krajky, výšivek, korálků, flitrů a patchwork techniky v kontrastní kombinaci barev. Mezi prvky dekoru a povrchových úprav patří:

 • modely s baskickými doplňují obraz romantickými poznámkami;
 • rukávy doplněné lemem jsou používány v modelech etnického stylu ;
 • bunda-peplum připomínající bundy s malou sukní;
 • stylyrovný střih (přítel) s ramenními vycpávkami.

Působivý model v etnickém stylu

Příslušenství

Ramenní popruhy, kamufláž, objemné kapsy, zipy, ozdobné zipy, stahovací šňůrky a charakteristické khaki barvy definují vojenský styl. Kratší modely bund a bund s poloprofilovou siluetou s vůní nebo akcenty v pase jsou vhodné pro malé ženy.

Výrazné akcenty ve středu módního obrazu

Kreativní bundy typu obvazu jsou zastoupeny na základě kancelářského stylu a zkrácené vytvářejí uvolněný sportovní styl nebo ležérní styl. Prodloužené modely jsou prezentovány jako hlavní luk a neznamenají jiné oblečení, pokud nejsou součástí vícevrstvého obrazu.

V centru módních trendů

Módní kolekce moderních couturierů překonaly klasickou myšlenku pánské bundy s pomocí řezaných prvků, sofistikovaných detailů a velkolepého příslušenství. Milovníci nádherných stylů jsou prezentováni s vybavenými modely v pruhu, tartanovou buňkou a také prodlouženými bundami zdobenými výšivkou a flitry jako součást nenapodobitelného večerního luku.

Stylový obraz

Hnědá kožená bunda bude dokonalým doplňkem k pouličnímu stylu a s tím, co bude nosit, bude vybízeno mnoha fotografiemi a videozáznamy z módních přehlídek světových modelářů.

Pásový pás

Zámořské modely a přímočaré bundy měly sbírku módních haute couture, nicméně mnoho modelůdoplněný koženým páskem, jistě v kontrastní barvě. Pás radikálně mění vzhled a doplňuje ho o nádhernou ženskost. Toto příslušenství je příjemným bonusem pro ty dívky, které dávají přednost romantickému stylu. Pás přináší řadu známých klasických nebo kancelářských luků, dává milost v sadě s skládanou sukní nebo letními šortkami.

Pás napíná pás.

Bunda, doplněná opaskem - je jedním z módních trendů budoucí sezóny, prezentované ve vojenském stylu. Pás může být vyroben ze stejné tkaniny jako samotný plášť, zatímco šířka se pohybuje od 2 do 10 - 15 cm.

Tibi, Khaite, Fendi, Christian Dior, Chapurin představili řadu modelů s upravenými pásy, zatímco Off-White, Gabriele, Colangelo ukázali jako hlavní příslušenství tašky na opasky - složky a spojky, které doplňují módní luk.

Tartani

Geometrické vzory nenechávají módní podstavce několik sezón. Toto je stálá klasika díky harmonické kombinaci jakéhokoliv tvaru a barevného vzhledu. Dominantou sbírek jsou upravené modely v kombinaci s prostými košile, tričkami, mikinami nebo pruhovanými halenkami.

Tartani

Tartany (kostkovaný vzor) jsou reprezentovány skotskou klecí, zaťatím, vzorem „prince z Walesu“ a dalšími tradičními vzory na obou vybavených siluetách a nadrozměrných modelech. Kostkované bundy ve sbírkách VersaceRalph Lauren, doplněný koženými sukněmi a Ralphem Laurenem, prezentoval bundy, sukně a kalhoty ve stejných barvách, převážně s velkými vzory, které dodávaly speciální anglickou příchuť.


Styly rukávů

Délka rukávů bundy hraje při výběru modelu první housle. Tento prvek se stal klíčovou hodnotou v aktualizacích, definující hlavní trend stylu. Ve sbírkách módních návrhářů převažují modely se zkrácenými prodlouženými rukávy, které se nosí přes halenku nebo rolák.

Moderní trend módy 2019-2020 představuje dámské bundy jako nedílnou součást šatníku jako součást jakéhokoliv stylu.

Světelné modely bez rukávů

Bundy bez rukávů vypadají jako protáhlá vesta. Tyto modely jsou používány jako doplněk k vícevrstvým obrazům v kombinaci s halenkami, košile, krátkými šaty nebo jízdními koly. Bunda bez rukávů vizuálně tenčí siluetu, přitahuje pozornost k pasu a je vyrobena z látky s flitry nebo ozdobená výšivkou může být součástí večerního vzhledu nebo přidat letní šatní skříň

Tento trend představili Salvatore Ferragamo, Sportmax, Roberto Cavalli v týdnech módy, kteří identifikovali bundy se sportovními, příležitostnými a slavnostními luky.

Sport - chic

Skutečné trendy ve sportovním stylu jsou reprezentovány bundami různých barev v kombinaci s těsnými legíny a džíny. Řešení win-win bude tvořit obraz ve stylu celkové černé aodvážné ženy módy mohou kombinovat světlé bundy s kombinézou nebo doplnit kola vyrobená ve stejných barvách.

Sport - elegantní

Ermanno Scervino, Victoria Tomas, Roberto Cavalli představil podobné modely v samém srdci jarních sbírek, přidal jim klasické boty s vysokými, stabilními patami nebo se širokými boty.

Ilustrativní fotografie z módních přehlídek ukazují, jak nosit dámskou bundu v kleci, kde se nabízejí kombinace s halenkami, kalhotami a různými doplňky.

Oblečení - bunda

Různé styly šatů - bundy opět dobyl molo v týdnech módy a fotografie z výstav ukazují různé styly a kombinace kombinací s různými prvky šatníku. Díky řezu si model získal reputaci jako univerzální oděv s několika významnými výhodami:

 • modely na vůni zdůrazňují pozornost v pase a vizuálně činí postavu štíhlejší;
 • jsou vhodné pro figurky jakéhokoliv typu a mohou být kombinovány s kraťasy, kalhotami a sukněmi;
 • je alternativou k kostýmům kalhotek v srdci obrazu podnikání.

Modely jsou prezentovány v různých stylech v rovném a upevněném řezu, který umožňuje vytvářet radikálně odlišné luky. Módní trendy roku 2019 definují dámskou bundu jako hlavní prvek obchodního, ležérního a romantického stylu.

Zámořské

Současné zámořské modelyněkolik sezón nezanechává módní přehlídky v řadě a přidání jediného tlačítka mění vnímání bundy jako celku. I přes volný střih zdůrazňují ženské formy, aby byla silueta elegantnější a mohla nahradit lehký větrovku v offseason.

Kolekce Calvin Klein a Every x Other se vyznačují volnými bundami, jako by si je půjčovala od svého přítele a doplňovala sportovní vzhled.

Rozdíly mezi pláštěm a pláštěm

Bunda je výhradně ženským prvkem šatní skříně a ženy i muži nosí sako, ale každá z těchto možností pomáhá vytvořit jedinečný styl. Chcete-li vytvořit obchodní a neformální vzhled, bunda je vhodná, zatímco bunda má velký potenciál, dává ženskost, milost a znatelně transformuje postavu.

Bundy

Klasická bunda je jednořadový nebo dvouřadový produkt do boků s límcem a knoflíky, určený pro mužské ženské publikum a bunda je upravená bunda prezentovaná v různých výkladech. Je vhodný pro všechny postavy, včetně obézních žen, protože nepřidává objem. Při tvorbě večerního souboru, ulice, sportu, se každodenní image bunda stane nepostradatelným prvkem šatníku.

Aktuální trendy ve stylu

Navzdory své identitě mají bundy a bundy značné rozdíly:

 • způsob řezání;
 • délka a vzhled;
 • účel;
 • všestrannost;
 • funkčnost.

Kratší bundy si zaslouží zvláštní pozornost: dokonale zdůrazňují postavu a jsou kombinovány s jakýmikoli prvky skříně, což vám umožňuje vytvářet radikálně odlišné styly. Ať už je rozdíl mezi bundou a bundou, každý z nich doplňuje požadovaný obraz, čímž je harmonický a ženský.

Závěrem

Prodloužené šaty - bunda nebo krátké bundy z kůže se mohou stát ústředním prvkem šatníku ležérního vzhledu a zdobené výšivkou a flitry se promění v slavnostní luk. V trendu luxusních originálních modelů, doplněných o výtisky v etnickém stylu nebo vyrobené z tkanin světlých barev s luxusním příslušenstvím.

Výrazné detaily zdůrazňují charakter obrazu.

Donedávna byla bunda prvkem mužského šatníku. S lehkou rukou Coca Chanela vyzdobil půvabnou ženskou postavu, ale po dlouhou dobu byla zahalena do feministických poznámek, identifikujících nezávislost a rovnováhu mezi ženskými a mužskými prvky. Podle názoru geniálního koutura Giorgia Armaniho, který určuje stav bundy jako hlavního prvku v jakémkoliv stylu, můžete ji kombinovat s různými doplňky a vytvořit tak jedinečně promyšlený obraz.

Módní trendy pro rok 2019 představují dámskou bundu v různých interpretacích a formách. S pomocí bundy, můžete porazit armádu nebo fúze, pomocí konstrukčních technik, texturovaných textilií a ozdobných ozdob, vyvrátit klasický účelPánská bunda a přeměna na nenapodobitelný prvek ženského obrazu.