Přírodní masky na bázi mléčných výrobků a vajec

Pro péči o různé typy pokožky obličeje doma, masky z přírodních produktů lze použít s vysokou účinností. Pravidelné používání přírodních masek zlepšuje krevní oběh, zlepšuje tón pleti, zlepšuje pleť, odlupuje, odlupuje, hydratuje, vyživuje a čistí pokožku. Masky na bázi mléka, mléčných výrobků a vajec jsou lépe absorbovány kůží. Dalším pozitivním bodem je přirozenost, nízká cena a snadnost přípravy a použití.

Recepty na přírodní masky na vejce a mléčné výrobky

\ t

Č. 1.Promasky smíchejte 2 lžíce ovesných vloček(nebo ovesné vločky). vloček) a přidejte malé množství teplého mléka, dokud nezískáte krémovou hmotu. Maska by měla být aplikována na očištěnou pleť po dobu 15 až 20 minut, poté opláchnout teplou vodou. Nakonec použijte krém, tonikum nebo mléko v závislosti na typu kůže.

№ 2.Maska je více než jednoduchá, ale zároveň velmi účinná. 1 lžíci čerstvého tvarohu (nejlépe s nízkým obsahem tuku) a 1 lžičku olivového oleje je nutné míchat. Masku doporučujeme aplikovat po dobu 20-30 minut, včetně oblasti krku a dekoltu.

Č. 3.Složení: 1 polévková lžíce jogurtu, 1 polévková lžíce kvasnic, 1 poražený vaječný žloutek (můžete také přidat několik kapek čerstvé brusinkové šťávy). Míchejte složky aaplikujte na obličej 15 - 20 minut.

№ 4. Přírodní maska ​​pro mastnou pleť.Složení: čerstvá petrželka (nasekaná), lžíce tvarohu, 1 lžíce kefíru. Pokud chcete získat mírný exfoliační efekt, můžete přidat 1 - 2 lžičky drcené ovesné vločky. Složky se smíchají za vzniku husté hmoty a aplikují se na kůži. Po 15 - 20 minutách opláchněte vodou.

Č. 5. Pro suchou pokožku obličejeje dokonalá přírodní maska ​​na bázi brambor a zakysané smetany. Složení: brambory (1 ks střední velikosti), vařené v uniformě, vyčištěné a ohřáté, 1 lžíce zakysané smetany, 1 lžička čerstvé pomerančové šťávy a 1 poražený vaječný žloutek. Maska by měla být teplá před nanesením na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Doporučuje se použít dostatečně silnou vrstvu. Po 20 minutách opláchněte vodou a naneste výživný nebo hydratační krém na suchou pokožku .

№ 6. Kyselá maska ​​s otrubami.Pro normální pleť se doporučuje maska ​​na bázi kyselého mléka (1 polévková lžíce) a otrub (2 lžíce). Doba je 20 minut.

Č. 7. Pro problém a mastnou pleť se doporučuje následující maska ​​- poražený žloutek, 1 lžička jogurtu, 1 lžička čerstvé citrónové šťávy. Naneste na očištěnou pokožku po dobu 15 minut. Maska pomáhá očistit pokožku a úzké zvětšené póry.

Být krásná, zdravá a šťastná!