Neformální styl.Neformální styl (foto)

Neformální styl (ležérní)je zvláštní styl ležérních módních oděvů, které se staly nesmírně populární v mnoha zemích světa. Překlad z angličtiny znamená, že slovo " casual " znamená nedbalý, frivolní. Historický domov styl ležérní je považován za Spojené království. Původněoblečení ve stylu ležérníbylo určeno pro vycházky, pikniky v přírodě, outdoorové aktivity. Dnes je ležérní styl oblíbeným stylem pohodlného oblečení pro každý den.

Co je ležérní (ležérní) styl? Je to jednoduchost, útulnost a pohodlí, elegantní uvolnění a svoboda, lehkost a nedbalost. Pohodlné, praktické košile, tílka a trička, džíny, šortky a kalhoty, vesty, mikiny a mikiny, útulné šaty a sukně, bundy, pláštěnky a větrovky jsou praktickými věcmi pro každý den základem ležérního stylu.

Charakteristickým rysem neformálního stylu je nedostatek jasně definovaných rámců a hranic toho, co se nosí a jak se dívat. Příležitostný styl poskytuje úplnou svobodu volby, příležitost ukázat svou individualitu, obléci se v souladu s vlastními principy, preferencemi a postoji bez přísných požadavků a módních omezení.Neformální stylposkytuje překvapivě různorodý sortiment každodenních šatních prvků v různých kombinacích, díky nimž je mnohem snazší vysvětlit, co není ležérní styl: národní šaty, vojenská uniforma nebo královský oděv (slavnostníoděvy), formální a formální oděvy (ocas, smoking, klasické obleky).Samozřejmě, pokud „finance nezpívají romance“, můžete upřednostňovat ležérní oblečení od známých světových značek(Fred Perry, Lonsdale, Thor Steinar, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Merc London, Stone Island, Lambretta, Lacoste)., Burberry, ONETrueSaxon, Henri Lloyd, FjallRaven, Fcuk, Ben Sherman, Erik a synové), pokud nebudou existovat takové možnosti, budou fungovat i věci z mezanin z druhé ruky a babičky.

Styl neformální - móda bez hranic a přísná pravidla, možnost vypadat stylově a módně bez ohledu na finanční možnosti: „Street casual“, „Smart casual“, „Business casual“, „All-Out-Casual“. Motto s náhodným stylemmůže znít takto: "Rozmanitost každodenního života v jasných barvách svobody, pohodlí, uvolněnosti a nápaditosti."

Pokud se snažíte spojit pohodlí, pohodlí, uvolněnost a svobodu, nebojte se porušit hranice a zákazy přísných módních kánonů, chcete ukázat individualitu, přirozenost, smyslnost a vitalitu, v tomto případě oblékání moderního občana v neformálním stylu - Váš styl!

]