Módní trendy podzimu 2019: foto

Podzim a nástup chladného počasí nejsou důvodem k tomu, abychom se oblékli do absurdního roucha tmavých tónů, ale měli možnost vyjádřit se a aktualizovat svůj šatník v módních trendech 2019.Navzdory tomu, že může pršet za oknem, je sněžit a jen zataženo, v módním základním šatníku budoucího podzimního období musí být přítomny světlé barvy a originální stylistická řešení.Je to o nich, o kterých si s vámi později promluvíme.


Špičkové současné trendy podzimní sezóny v roce 2019

V roce 2019 nabízejí módní trendy podzimně-zimní sezóny ženám nejodvážnější rozhodnutí a kombinace v oblečení, stejně jako hraní s barvami a texturami.Proto, pokud chcete být v trendu na podzim, když tvoří základní skříň, měli byste věnovat pozornost následujícím bodům:

 • Velvet.V chladném období se tento materiál nejen ohřívá, ale také pomáhá vytvořit skutečně královský obraz.Dnes, návrháři nabízejí módní ženy nosit sametové oblečení, a to jak na výstupu a v každodenním životě.Kromě standardních šatů jsou sukně a kalhoty také v módě.

Velvet a mrkev barva

 • Povlečení.Kostýmy „la pyžama“ a kombinované šaty si kupodivu udržují svou vedoucí pozici v chladném období.Samozřejmě, že nejsou vhodné pro každodenní nošení, ale takové oblečení pomůže vytvořit stylový a ženský vzhled pro večer.

Šaty ve stylu spodního prádla

 • Blikání.Flitry, kamínky nebo různé flitrydlouho za hranice večerních šatů. Dnes se takové oblečení může nosit alespoň každý den v práci. V sezóně podzim-zima návrháři doporučují, aby se neomezovali jen na výrobky, které jsou částečně dekorovány tímto dekorem, ale aby se v něm plně oblékly.
 • Vinyl. Oblečení z barevného vinylu je novinkou budoucího podzimu. Obzvláště oblíbené budou pláštěnky tohoto materiálu, které budou chránit před podzimním počasím a zároveň zdobí každodenní život svého majitele barevnými barvami.

Jasný vinyl

 • Dlouho žít 80. let. Módní trendy 80. let se vrátily do současnosti a obsadily vedoucí postavení. Varenki, hypertrofovaná ramena, ultralehká mini, vysoká sedadla, kyselé boty jsou hitem roku 2019.

Mini a těsné midi

 • Gradient. On je jistě považován za jeden z hlavních trendů příštího podzimu. Návrháři doporučují nosit oblečení, jak s hladkými přechody, tak s poměrně ostrými kontrastními řešeními.

Jasný gradient

 • Výtisky zvířat. Kromě klasických leopardů a tygrů, jiné variace jsou také v módě, takový jako zebra nebo kráva.

Výtisky zvířat

\ t
 • Umělé kožešiny. Není to divné, dnes umělá kožešina překonala svou přirozenost. Proto se pro přípravu na podzim, módní ženy potřebují získat krásné světlé vesty nebo kabát kyselých tónů.

Kožešinové kabátyumělé kožešiny

\ t
 • Buňka. Šíleně populární trend, který již několik let drží na vrcholu módy Olympus. Stylisté nabídnou nosit věci, oba s klasickou klecí, a s jeho různými variacemi, včetně nejvíce nestandardní.

Zajímavé: Dámské džínové bundy s podšívkou

 • Kalhoty z kůže. Oni jsou hlavní nutností podzim-zimní sezóna 2019, který musí být přítomen v každém šatníku. Barva a styl v tomto případě absolutně nemají žádný význam.

Kožené kalhoty

 • Blokování barev. Dnes jsou šaty vyrobené ze dvou tkanin zcela odlišných texturou a barvou módním hitem roku 2019. Další trend doplňuje další trend - asymetrický řez. Výsledkem je jasný a velmi chytlavý produkt, který je ideální pro milovníky vyniknout z davu.

Módní šaty

\ t
 • Metallic. Návrháři neúnavně navrhují nosit oblečení s lesklým kovovým efektem v budoucím podzimním období roku 2019. Ty mohou zahrnovat šaty, obleky, bundy a zástupce svrchního oblečení.

Showy Metallic

 • Bílá ve všech. Při pohledu z fotografií z módních přehlídek můžete vidět, že v roce 2019 převládá bílá paleta barev. Mohou to být buď jednotlivé prvky obrazu, nebo plnohodnotný celkový vzhled.
Důležité! Kromě standardních prvků šatní skříně, stylisté také doporučují, aby v budoucí sezóně získat bílé oblečení. ZvláštěDámské kabáty, bundy a kožichy budou v této barevné paletě důležité.

Zajímavé: Co bude módní na podzim roku 2019: fotografie, trendy, obrázky

 • Prošívaná. Také se vracejí z minulosti. Kromě bund, zákopů a pláštěnek dnes ještě najdete různé kostýmy a dokonce i šaty. Zvláštní pozornost je třeba věnovat obrazu, protože trendem budou možnosti ve tvaru čtverce nebo kosočtverce.

Živé květinové motivy

 • Květinové tisky. Bez nich, ani ženský šatník, včetně podzimu. Šaty, kalhoty, košile, bundy a kostýmy budou vypadat žensky a elegantně.
Důležité! Nezapomeňte na doplňky, jako jsou kabelky, protože jsou funkčním prvkem, který doplňuje celý obraz. Tento podzim, pilulky, sudy a pasové tašky budou v módě. Důležitá bude také klasika žánru ve formě spojek, nakupujících a modelů pro nošení přes rameno.

Hlavní trendy módních podzimních bot 2019

Módní trendy roku 2019–2019 v segmentu obuvi jsou také plné rozmanitosti. V současné době jsou v módě jak módní modely hypertrofované, bohatě zdobené různými doplňky, tak i klasické rafinované formy. Lze však identifikovat řadu „šťavnatých“ trendů, což bude zvláště důležité v budoucím chladném podzimním období. Patří mezi ně:

 • Ponožka a pata v centru pozornosti. Zvýrazněna kovovými ozdobnými vložkami, kožešinou nebo kůží v kontrastní barvě, špičkou nebo patoumonofonní produkty budou vypadat stylově a efektně.

Dámské kotníkové boty

\ t
 • Všechny druhy strun. Boty Velvet nebo lurex, zdobené různými kravaty, jsou na vrcholu módních podzimních trendů roku 2019 a fotografie s ukázkami takových luky zdobí obaly světového lesku. Tyto boty mohou být kombinovány na začátku podzimu s džíny a bundou, a v chladnějším počasí - s objemným kabátem.
 • Šněrování nebo popruhy. Tento trend se k nám přesunul z předchozích období. Jediný rozdíl je v tom, že dnes překročil rámec dekoru a stal se plnohodnotným prvkem boty.

Šněrovací boty

\ t
 • V žádném případě bez bílé. Přestože tato barevná paleta není pro boty v podzimní sezóně zcela přijatelná, většina designérů tuto barvu upřednostnila.

Zajímavé: Květinové tisky v oblečení: trend 2019

 • Vysoké boty nebo boty. Takové boty perfektně padnou nejen majitelům štíhlých nohou, ale i plné kráse. Hlavní věcí je dát přednost možnostem se širokým hřídelem, který vizuálně dělá nohu vypadající tenčí.

Podzim je hned za rohem, takže je čas začít dělat svůj šatník pro chladné dny právě teď. Doufáme, že jsme vám mohli pomoci seznámit se s budoucími módními trendy podzimní sezóny a můžete si snadno koupit pár nových a moderních věcí.