Tónové nástroje jsou ..

Od nepaměti se každá žena snaží svítit krásou, zdravím a přitažlivostí. Aby bylo možné dát pleti atraktivní barvu, ve starém Římě, Egyptě a Řecku, ženy používaly takové "kosmetiky" jako křída nebo bílé olovo.

Tonální zdrojemají řadu pozitivních a někdy jednoduše nenahraditelných vlastností. Chrání pokožku před nepříznivými účinky prostředí, zabraňují škodlivým účinkům ultrafialových paprsků, chrání před chladem a větrem. Hlavní výhodou tonální kosmetiky je schopnost skrýt (maskovat) nedokonalosti pleti, jako jsou akné, pihy, nežádoucí pigmentace a tmavé kruhy pod očima.

V dnešní době, téměř v každém parfumerickém a kosmetickém obchodě, ženy čelí obrovskému sortimentu tonálních zdrojů. Pro co nejúčinnější využití tonálních prostředků je nutné učinit správnou volbu. Tónové zdroje jsou tedy:

  1. Kapalina. Tato skupina tonálních zdrojů se vyznačuje nízkým obsahem tuku a významným množstvím jemného prášku. Takové tonální nástroje se doporučují pro mastnou a kombinovanou pleť. Kůže se stává hladší, dostane světle hedvábně matný odstín.
  2. Smetanové tóny dopadají na kůži v dostatečně husté vrstvě a důkladněji zakrývají nedokonalosti pleti. Složení krémových tonálních prostředků vstupuje do hydratačních složek akapalný prášek. Tyto produkty mohou být použity pro všechny typy pleti, ale jsou zvláště doporučeny pro suchou nebo normální pokožku jednotlivců.
  3. Pokud používáte tonální prostředky každý den, můžete použít lehké denní krémy. Výhody: obsahují výživné látky, mají lehkou texturu a snadno odstraňují nepravidelnosti kůže. Nicméně, denní nadace vám nepomůže maskovat výrazné nedokonalosti kůže.
  4. Tonizující krém. Doporučeno pro použití v létě. Takový „korektor“ může být připraven bez větších obtíží doma, smíchám obyčejný základ s hydratačním krémem.
  5. Pokud má pokožka obličeje výrazné vnější vady (drsnost, jizvy na akné, zarudnutí), doporučuje se použít silný výživný základ. Obsahuje velké množství tuků a hydratačních přísad.
  6. Kompaktní prášek a smetanový prášek obsahují pigmentové částice ve velkém množství. Zakryjte kůži ještě hustou vrstvou, dejte obličeju jemnou barvu a zakryjte vady. Složení prášku lze zadat speciální antibakteriální složky, které zabraňují rozvoji akné a pupínků. Prášek se aplikuje na pokožku rychle a snadno, jemně rozloží na všechny povrchy kůže. Doporučuje seaplikovat vlhkou houbou.
  7. Korektor.Používá se k maskování konkrétních problémových oblastí. Korektory jsou pro problémovou kůži (použití je zakázáno v okolí očí) neboodstranit tmavé kruhy pod očima.
  8. Green Masking Cream. Hlavní akce je založena na zelených optických médiích, která vizuálně neutralizuje červenou barvu. Aplikujte před základem pouze na zarudlou kůži. Masky akné a projevy cévní sítě.
  9. Odolná nadace. Mějte na obličej po dobu 12 hodin, což vám ušetří nutnost opravit make-up během dne. Vlastnosti: je nutné ihned aplikovat velmi jednotnou vrstvu, protože odolné tonální prostředky velmi rychle ztvrdnou na kůži a nezanechají žádnou příležitost k nápravě nesrovnalostí.