Dámská obuv - trendy na jaře 2019

Změna ročních období také znamená změnu šatníku a plnohodnotný obraz není možný bez řádně vybraných bot, bot nebo kotníkových bot. Proto se vyplatí předem určit, které boty jsou v módě na jaře 2019. V tomto budou pomáhat minulé představení největších evropských módních domů a foto luky chladičů.

Módní obuv v srdci celého obrazu

Jarní boty s podpatky

\ t

Pro pracovní a romantické večery upřednostňuje moderní žena boty, které prodlužují nohu a štíhlé nohy. První věc, kterou musíte říct, je o patách. Všechno, co má, by nemělo dělat ženu mnohem vyšší. V této sezoně je optimální vlek 5-7 cm a nejoblíbenějšími formami jsou „shot glass“ a široká, stabilní pata jasné hermetické formy. Milovníci speciálních položek trendu mohou najít možnosti s:

 • transparentní plastová pata;
 • s aplikací ve formě květin a hmyzu;
 • s kulovými vložkami.

Transparentní pata - stálý trend nové sezóny

Pokud jde o ponožku, na vrcholu poptávky mezi světovými designéry, náměstí a klasické ukázal. Současně nejsou linie prstů měkké a plynulé, jako dříve, ale ostré a dokonce hrubé. To se děje proto, že v podstatě styl oblečení je nyní roztomilý, vzdušný nebo neopatrně drzý. A na to a další dokonale padnoucí boty, které mají jednoduchou a jasnou geometrii.

Jarní boty se čtvercovou špičkou

Často se používá vyčnívající mimo mys nebopodpatky jsou podešve, vypadá to nejvíce organicky s módními „kozáky“ a polo boty v kovbojském stylu. A obecně platí, že obrazy zemí jsou velmi relevantní, takže ve formě dekoru můžete často najít:

 • lemování;
 • potisk kůže plazů;
 • střapce;
 • zbarvení ala hovězí kůže.

Modely bot s třásněmi

\ t

Modely s takovými prvky nejsou vždy snadno zapadnuty do obyčejného urbanistického obrazu, a proto existuje jiná cesta - napůl boty, punčochy, to znamená boty, které pevně sedí na noze. Jejich barvy jsou obvykle velmi lakonické, bez výtisků a další dekorace, protože jsou dobré pro jejich všestrannost, schopnost zapadnout do jakéhokoliv luku. V tomto případě jsou optimální černé, hnědé a bílé.

Boty, punčochy

\ t
Poptávky po punčochách jsou také v poptávce, ale aby se zabránilo vulgárním obměnám, měly by být kombinovány s midi sukní nebo šaty, stejně jako těsné džíny a svetr nadměrné velikosti.

Jaké boty dáváte přednost?

 • \ t
 • \ t

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Přemýšlíte o tom, co které dámské boty jsou v módě na jaře 2019, nyní byste měli věnovat pozornost fotografickým lukostřelcům. A oni hlásí, že bílá barva je nejdůležitější. Je dobrá, když dělá obraz světlejším a čerstvějším,táhne nohy. Pokud v šatníku převládají teplé tóny, pak si můžete vybrat ne studený a čistý odstín, ale mléčnou nebo světlou krémovou barvu. Design modelů ve světlých barvách je obvykle lakonický, ale zajímavý je v tom něco futuristického, někdy i avantgardního.

Bílé boty vypadají luxusní a ženské

Pro ty, kteří touží být v trendu a překvapení, se navrhují neonové barvy, ale je těžké říci, zda budou stejně populární jako o rok později. Blíže k květnu si můžete vyzkoušet další módu pro téměř letní novinku - je to proutěné boty nebo imitace tkaní. Je také nepravděpodobné, že by se po dlouhou dobu drželi módních pozic, ačkoli ve střediskových městech jsou tyto modely vždy ve prospěch, protože jsou dokonale kombinovány s lněnými kostýmy a lehkými květinovými šaty.

Nejsou to nejnovější, ale velmi žádané varianty obuvi s demi sezónou, včetně bot s podpatky a holé paty a nosu. Zářezy mohou být také na vzestupu, kotníku nebo stranách. Tento typ dekoru odráží módu pro šněrování, které také zanechává malé plochy chodidla v oblasti jeho odkrytí.

Boty s holým patem

Něco podobné výše popsaným modelům lze nalézt také ve variantách neobvyklých na jaře, jejichž „předci“ se ukázali být Vietnamci. Mluvíme o botách s holým nosem a membránou mezi prsty. Fleur "východ" může být zdůrazněn výběrem boty s vysokou plošinou, která je také relevantní v nadcházející sezóně.

Modely s otevřenou špičkou nebo patou zůstávají v této sezóně nejoblíbenější.

Nejmódnější dámské boty na jaře 2019, soudě podle fotografií z výstav, byly prosté „trubky“ na průměrné patě s mírně prodlouženým prstem. Dokonale zapadají do obrazů se sukněmi a šaty jakékoli délky, stejně jako v kombinaci s džíny, hubená, které jsou tak miloval dívky v postsovětském prostoru.

Tuhé trubky s dlouhou ponožkou

Čip, který se vrací do předmětu futurismu, je opět transparentní obuv nebo ozdobné prvky, tento styl můžete zdůraznit výběrem modelu s neobvyklou geometrickou patou. Nejjednodušší způsob, jak nosit takové boty nebo boty, je míchat věci s klasickým střihem, což vyváží obraz, nedovolí mu jít do parodie fantastického filmu o vzdálené budoucnosti.

Pata neobvyklého geometrického tvaru ozdobí příležitostný obraz jakékoli módní ženy

.

Vycházková obuv

\ t

Když jdete do parku, k přírodě nebo jen k obchodům, není vždy touha obléknout i minimální patu a nohy by měly v zásadě spočívat od tohoto typu zvedání nohou. Zvláště v této sezoně existuje spousta aktuálních možností pro pohodlné a stylové boty pro každý den.

Boty se středním podpatkem jsou skvělou volbou pro každodenní nošení

Prvním příkladem je bota chelsea. Jedná se o klasický anglický model na plochém hřišti, určený pro procházky dámy z vysoké společnosti. A teď je na strážiženské pohodlí. Vypadají jednoduše a stručně, což odpovídá trendu minimalismu, ale není to tak nudné jako některé jiné modely. Charakteristika bot Chelsea:

 • nedostatek zámků a šněrování;
 • plochá podešev nebo malá, široká, pata 2-3 cm;
 • mírně protáhlý, ale zaoblený prst;
 • výška - mírně zakrývá kotníky;
 • elastické vložky po stranách, které umožňují nosit boty jedním pohybem, jako jsou ponožky.

Nejlepší volba pro teplé období na konci jara, která jedinečně zapadá do každého obrazu: romantické, příležitostné, sportovní a dokonce i některé kancelářské luky, byly jednoduché bílé tenisky bez dekoru. Najdete je na masovém trhu av apartmá. Tato bota hraje roli oddělovače mezi postavou a zemí, jako by mírně zvedla majitele a vizuálně osvěžovala její obraz.

Skvělá volba pro procházky

Myšlenka, jakou módní obuv na jaře roku 2019 zůstane po více než jednu sezónu, vám umožní věnovat pozornost pouštím. Důvody, proč budou relevantní pro ženy a následující, jsou následující:

 • stručnost modelu;
 • jsou klasiky;
 • odkazují na unisex boty.

Tyto orgány reagují na žádost o mužskost, která se stala jedním z hlavních trendů ve vytváření obrazu moderní ženy. Ne poslední role hrála aktivní feministickou politiku popové kultury. Dívky oblečené v šatech podobných mužům zdůrazňují jejich sociálnírovnost


Pouště vypadají jako obyčejné šněrovací boty se dvěma páry otvorů, „jazyk“ je zcela zavřený, materiál je měkký - semiš nebo krep, podešev je obvykle lehká. Jsou také univerzální, protože se vejdou pod přísné kalhoty, džíny a šaty různých délek. Je to s tužkou sukně bude vypadat staromódně. Ti, kteří dávají přednost klasickému sportu šik přicházejí na jaře, mají velké štěstí. Originální, kombinující několik barev, potisků a dekorativních prvků tenisek je také v módě.

Volba takového jasného modelu by se měla řídit převládajícími barvami skříně, což jim pomůže snadno se v budoucnu přizpůsobit každodenním obrazům.

V blízkosti pouště, ale obvykle vyrobené z tvrdších materiálů, nabízejí oxford, brogues a derby módní volby ženám módy. Jsou si navzájem velmi podobné a ze stylistického hlediska příliš nerozlišují, jaký typ boty dává přednost. Jedná se o klasické boty boty, na nízké široké patě, se šněrováním. Nyní jsou vyrobeny modernější s pomocí dekoru nebo neobvyklých barev, nejmodernější modely mají nyní metalickou barvu:

 • stříbro;
 • zlato;
 • růžové zlato.

Derby

Z výše uvedených tří je nejsložitější vzhled obsažen v brogues. Mají prst ve tvaru písmene W a perforované vzory. A proto je obtížnější zapadnout do moderního obrazu.

Mimochodem, pokud je myšlenka, které módní botičkyvybrat si jaro v roce 2019, pak může být opět věnována pozornost oxfordům, které mohou mít vysoký hřídel pokrývající kotníky, což je činí teplejšími a pohodlnějšími pro studené oblasti.

Oxfordové

Nesmíte zapomenout ani na mokasíny nebo mokasíny, které přicházejí také z klasického anglického šatníku. Nemají šněrování, ale jazyk je připojen ke stranám a přiléhá k noze. Tato bota může být vyrobena z tlustého i měkkého materiálu, perfektně zapadá do jakýchkoliv obrazů, s výjimkou slavnostního večera, i když existují výjimky. Možná, že mokasíny - to je nejvíce ženský typ "pánské boty". Mají měkké zaoblené linie a kromě toho jsou snadno porazitelné pomocí dekoru jakéhokoliv formátu. Mohou být zdobeni:

 • kamínky;
 • řetězy;
 • kameny;
 • luky;
 • dolů;
 • tiskoviny;
 • vložky z různých textur a barev.

Milovníci baletní obuvi by měli věnovat pozornost výše uvedeným možnostem obuvi při nízké rychlosti, protože jsou v nadcházejícím jarním období důležitější. Pokud však čerpá obvyklou variantu, je vhodnější zvolit modely s ostrým, ale ne dlouhým ponožkem s hustou hmotou, která drží tvar dobře. U baletních bytů aplikujeme také trend na cop nebo jeho napodobování, což jim pomůže učinit je modernějšími.

Variace s různými křivkami na stranách a výřezy na vzestupu vypadají pěkně. Přidávají k záměrně elegantnímu tvaru této boty dotekdobrodružství a učinit je vhodnějšími pro příležitostné snímky.

Baletní boty

Po uvážení, jaké boty jsou v módě na jaře roku 2019, se nedobrovolně dostává k myšlence maskulinizovat ženské luky. Stále více, přísné a lakonické modely jsou používány pro každodenní nošení, jsou také použitelné v kanceláři oblékání, které šetří dívky z každodenního nošení high-podpatky lodní boty. Obecně platí, že boty jsou v tuto chvíli spíše přízvukem obrazu než jeho rovnocenným prvkem. Ale existují výhody, můžete si vybrat jednu možnost pro většinu jarních luky.