Dámská módní obuv 2019: trendy a fotografie

Tenisky jsou jedinečné dámské boty, které jsou nejen pohodlné v každodenním nošení, ale také hlavním módním hitem roku 2019. Moderní módní domy doporučují kombinovat tenisky s naprosto všemi věcmi - od sportů až po koktejly a dokonce i klasické oblečení.

Co se týče modelů, dnes, v trendu, a to jak ve většině standardních konverzí, tak velmi neobvyklých a dokonce extravagantních stylů, které vám v článku podrobněji vysvětlíme později.


Top módní tenisky 2019

Módní trendy jarní a letní sezóny 2019 potěší milovníky jasných i neobyčejných obrazů, protože designéři letos vyzkoušeli to nejlepší a představili své vlastní i ty nejodvážnější nápady ve vývoji dámské obuvi. Například kromě standardních textilií a kůže pro výrobu tohoto typu obuvi se dnes používají spíše neobvyklé materiály, neobvyklé tvary a barvy.

Tenisky vyrobené z pravé kůže s jemnou perforací

\ t

Proto, abyste si byli vědomi všech událostí módního průmyslu, uvedli jsme v článku níže příklady nejmodernějších modelů obuvi v roce 2019, které musí každý získat.fashionista.

Zajímavé: Módní trendy: boty jaro-léto 2019, foto

Klasiky jsou vždy v módě

Jednoduchost a srozumitelnost těchto bot po více než tucet let z něj činí relevantní a všestrannou možnost. Charakteristické rysy klasických tenisek jsou plochá podešev, především z vulkanizovaného kaučuku, stejně jako vrch, který může být vyroben z jednoduchých textilií, nebo z pravé kůže nebo semiše. Takové tenisky, vycházející z ponožky a končící těsně nad kotníkem, jsou upnuty.

tenisky s otevřenými prsty

\ t

Pokud jde o barvu, dnes jsou barevné modely v módě, počínaje jasnými a bohatými barvami, jako je zelená, modrá, modrá, oranžová a fialová. Neméně populární jsou výtisky, které jsou také povoleny v klasickém cedrovém stylu. Nejoblíbenější varianty této sezóny jsou následující:

  • hrách;
  • zvířecí;
  • karikatury;
  • květinové motivy;
  • etno-vzory.

Bílé tenisky

Bílé tenisky - to je hlavní pár bot, bez kterých nemůže jediná sebevědomá dívka následovat posledních několik sezón, která následuje nejnovější módu. Jejich jedinečnost nespočívá jen v pohodlí a všestrannosti, ale také v tom, že bílé tenisky doplňují hotový oděv a dodávají mu kompletní vzhled, aniž by kladl hlavní důraz na sebe. Proto na mnoha fotografiích v lesklých časopisech a na internetu najdete různé příklady kombinování této boty.jak s džíny, tak s šifonem nebo hedvábnými šaty.

Klasické bílé perforované tenisky

Co se týče stylů, dnes jsou v módě jak klasické, tak spíše neobyčejné varianty. Mezi hlavní inovace designu v roce 2019 patří:

  • přítomnost cisteren nebo velmi silných podešví;
  • dekorační konečná úprava s různými kovovými kování;
  • úplný nedostatek tkaniček;
  • ořezávání krajek, jakož i přítomnost různých barevných pruhů.

Tenisky s květinovým pruhem

Důležité! Návrháři v této sezóně navrhli nové verze bílých tenisek, ve kterých je standardní materiál pro horní lem kompletně nahrazen krajkou nebo sametem.

Pánské styly

Navzdory skutečnosti, že dnešní ženskost a elegance jsou v módě, je jedním z nejmódnějších modelů dámské obuvi v roce 2019 možnosti pánského stylu. Se správnou kombinací s lesklými texturami můžete vytvořit mimořádný obraz, který odpovídá všem módním trendům a špičkovým inovacím aktuální sezóny.

Pánské tenisky

Modely s patami a klíny

Tyto styly jsou spíše nestandardní a pobuřující. Navzdory mnoha odsouzení se však staly jedním z hlavních trendů současné sezóny. Pokud jde o nuance, tento rok je velmi módní vysoké klínové paty a paty, které nejsou vůbec typické pro tento typ obuvi.

Klínové tenisky

Důležité! Nejdůležitějšímodely obuvi s podpatky nebo klíny jsou ty, jejichž vrchol je vyroben výhradně z pravé kůže nebo semiše. Textilní volba je povolena pouze z džíny s různými výřezy, zejména na bocích nebo na špičce.

Zajímavé: Módní letní pedikúra v roce 2019: trendy a fotografie

Tenisky nad a pod kotníkem

V roce 2019 nabídli designéři různé módní trendy v kombinaci s teniskami různých výšek, které lze nosit jak v létě, tak v chladném období. Jedná se spíše o originální varianty, které se liší nejen designem a použitými materiály, ale i různými barevnými paletami. V tomto případě se může lišit od jemných a omezených kyselin a naprosto nepřirozených tónů.

Tenisky s kotníkem k kotníku

Návrháři v letošním roce nabízejí ženám módní modely, aby nosili boty s kolenní délkou s různými barevnými kombinacemi nebo přítomností hojného množství ozdobných doplňků.

Modely se zvětšenou podešví

Opce na tlusté podešve - to je ideální styl pro holčičky malého vzrůstu. Tyto tenisky mohou nejen vizuálně prodloužit nohy, ale také učinit postavu štíhlejší. Také při výběru tenisky na rozšířené podešvi, musíte zajistit, aby jejich design splňuje módní kritéria, z nichž hlavní je jasná barevná paleta použitá v designu, stejně jako přítomnost různých tisků a velký počet dekorů.

Tenisky s tlustou podešví

Důležité! Podle stylistů jsou dnes modely obuvi, které mají nejvyšší výšku klínů, v módě, a proto při pohledu na spoustu fotografií z pořadů můžete vidět oblečení s touto možností obuvi.

Tenisky s kožešinou

Kožešinové modely obuvi jsou určitě demi sezónou, ve které se srst používá nejen pro vnitřní obložení, ale také jako materiál pro exteriér. Nejčastěji má tento typ obuvi jednu barvu a maximální stručnost designu. Stylisté doporučují nosit takové tenisky brzy na jaře, v kombinaci s kašmírovým kabátem a objemovou šálu.

Bledě růžové tenisky s kožešinovou výzdobou

Dnes existují také letní verze tenisek s kožešinovou ozdobou. Nejčastěji mají jasnou barevnou barvu a tisk s floristickými prvky.

Zajímavé: Módní trendy designu nehtů: léto 2019

Otevřené modely

Originální střih s přítomností různých porcí a střihů je skvělou volbou pro letní teplo, protože tyto boty zároveň kombinují stylový styl a pohodlí. Nejčastěji, otevřené tenisky jsou vyrobeny nad vrcholky a mají plně otevřenou frontu, tak trochu připomínající gladiátory. Nespornou výhodou tohoto modelu je skutečnost, že na rozdíl od výše uvedeného se nohy nepotí.

Tenisky pro letní model

\ t

Rok 2018 je jednoduše naplněn různými novinkami dámské obuvi, které jsou dnes na vrcholu módy Olympus, která dáváschopnost vybrat si přesně svůj pár i ty neobyčejné osoby. Hlavní věc v tomto oboru je držet krok s dobou a nebát se experimentovat.