Módní obuv jaro-léto 2019

Souhlasím s hlavnímitrendy sezóny jaro-léto 2019 , takové boty jako

 1. boty budou vypadat módně a stylověna klínu zpět. Praktický klín vám poskytne nejen pocit pohodlí, ale také udržení nohou v „módní výšce“.
 2. Must.“ Sezóny jaro-léto 2019 - obuv na platformě s pestrou paletou barev a stylů.
 3. „kotníkové podpatky“ - sklo s nízkým podpatkem. Boty na nízkých, malých a elegantních patách jsou užitečné ve všech ohledech v období jaro-léto 2019 - ženská volba pro všechny příležitosti.
 4. Stuhy - nový trend módní sezóny.Hedvábí nebo satén s lehkostí a jednoduchostí zdůrazňují kouzlo milosti ženských nohou.
 5. "Walking" - ploché sandály.
 6. Boty pro publikaci, návrháři doporučují vybrat si spoustu kamínků, korálků, krajek a motýlů.
 7. Kromě toho módní a stylové období na jaře av létě bude vypadat jako boty zdobené různými popruhy, šněrováním nebo tkáním.
 8. V módě v roce 2019 se stylové a elegantní pístové pumpy vracejí do módy.
 9. Sandály - módní trend sezóny jaro - léto 2019.Alternativně, kožené sandály na tenké zlaté vlásenky.
 10. Nejoblíbenější barvy a odstíny bot 2019 jsou hnědé, zlaté, stříbrné, titanové, různé odstíny modré, šedozelené, klasické černé a postele.tóny.
 11. Módní materiál: tkaná sláma, dřevo nebo korek, semiš, kůže, krajky (laserové zpracování), kůže s ozdobným vzorem „pod krokodýlem, ještěrkou nebo hadem“.
 12. Všechny módní novinky z období jaro-léto 2019 jsou harmonické modely obuvi s výrazným důrazem na barvu, dekorativní prvky a texturu.
 13. V roce 2019 budou populární hybridní modely obuvi- sandály, sandály - boty, se zajímavými výřezy pro ventilaci nebo perforaci.

Módní obuv 2019 (video)