Dámská obuv plná nohou s velkým výtahem

Dnes je těžké vyzvednout boty ve velkém s velkým výtahem. Moderní výrobci spoléhají na pohodlí a pohodlí a zapomínají na vzhled. Mnoho dívek chce, aby jejich boty vypadaly stylově a módní. Existuje několik značek, které berou v úvahu přání spravedlivého pohlaví a vyrábějí modely, které splňují standardy módního trendu. Většina dívek neví, kde koupit boty, které by byly nejen pohodlné, ale i stylové.

Pro plné nohy s výškovým vzestupem stojí za to vyzvednout šněrovací boty

.

Doporučení

Nejdůležitějším pravidlem pro výběr obuvi je přizpůsobení. Je však stále více možné najít případy, kdy je nákup prováděn v internetových obchodech a snaha o boty není prostě možná. Aby byl nákup úspěšný, musíte znát speciální zápis. V americkém systému se používají W a WW (široké a velmi široké). Při výběru bot na široké noze je třeba věnovat pozornost následujícím možnostem:

 • Nedostatek velkých přezek a závažného příslušenství. Všechny tyto prvky opticky zvětšují nohy. Je lepší zvolit jednoduché modely;
 • Barevná paleta. Měly by být upřednostňovány béžové a hnědé tóny: nejsou tak nápadné. Zvláštní pozornost je třeba věnovat italské značce Corsocomo. Firma vyrábí boty z přírodních materiálů. Boty vypadají nejen atraktivní, ale také velmi pohodlné;
 • Nos boty by měl mít spíše zaoblený než špičatý tvar. Při výběru letní obuvi je lepší zvolit klíny s úzkým šněrováním. Čím užší šněrování, tím lepší pro celou nohu;
 • Na jaře dívka s plnýma nohama dokonale ozdobí kotníkové boty na velké plošině. Tento model lze úspěšně kombinovat s kolenní sukní. Tento vzhled dodá ženskost a eleganci;
 • Výška zdvihu. Při výběru modelů s vysokou výškou byste měli dát přednost ploše asi 4 cm vysoké, boty by měly pohodlně sedět na nohou a platforma by neměla viset a být stabilní.

Zajímavé: Sukně se štěrbinou - co je módní?

Komfort - především. V pohodlných botách se dívka cítí sebejistěji, což znamená, že její chůze se stává krásnější a ladnější.

Pokuste se koupit boty z pravé kůže

Které značky by měly věnovat pozornost

Společnosti podílející se na výrobě obuvi ve velké míře s velkým nárůstem, se snaží zohlednit všechny trendy světového trendu. Modely jsou vysoce kvalitní, komfortní a velmi atraktivní. Mnoho modelů má ortopedické vložky a systém proti šokuzlepšuje absorpci šoku při chůzi.

Kůže by měla být mírně měkká, aby boty nepoškrábaly chodidlo a neztrácel tvar

Většina žen dává přednost následujícím značkám:

  )
 • Jenny by Ara;
 • ​​
 • Rieker;
 • Jana.

Vyberte boty s malou plošinou a pevnou patou

Při výrobě obuvi používají odborníci ve většině případů přírodní materiály.Některé společnosti se však specializují například na umělou kůži, například na značku Rieker.Boty jsou pohodlné, odolné a žádané ženami.

Kotníkové boty a polopatky je lepší volit s gumovými vložkami

Mnoho dívek je obeznámeno s problémem vystupující kosti.V tomto případě je třeba věnovat pozornost společnosti Waldläufer.Specialisté této organizace se zabývají výrobou anatomických bot pro nouzové nohy.

Možnosti pro ženy s problematickými úseky

Většina žen je složitá, pokud mají velkou velikost nohy.Aby byla vaše noha vizuálně vypadající menší, doporučuje se zvolit model s plošinou 4 cm nebo více, což bude následující:

 • Závěsné lodě a čluny.Kupte si tyto modely pouze se zaobleným koncem.Zevnějšek bude vypadat více žensky;
 • Sandály.Boty by měly být s malými ozdobnými prvky.Velké příslušenství zvýrazní vady, malé prvky učiní nohu elegantnější;
 • Boty.Je lepší vyzvednout boty na vzestupu, vizuálně dáma s plnounohy vypadají štíhlejší a krásnější.

Závěsné závěsy se zaobleným nosem

Boty by neměly třít a přinášet nepohodlí.

Šněrovací boty pro nastavení obvodu nohy

Zajímavé: Dámské gumové boty 2019

Se širokým chodidlem

U dívek s velkou nohou nebude hluboká textilní obuv fungovat, protože může otírat nohu a způsobit bolest. Úspěšné možnosti:

 • Sportovní obuv, kotníkové boty, šněrovací boty, baletní byty;
 • Holínky Chelsea a kluzná obuv s gumovými vložkami.

Šrouby s gumovými vložkami

Boty Chelsea

Na cestě ven mohou být potíže s botami, protože klasické lodě nejsou vhodné pro dívky s velkou nohou. Nebo zkuste semišové pražce.


S plnými telat

Boty s velkými detaily nebudou fungovat pro majitele plných telat, telata se opticky zvýší a bude vypadat ošklivě. Následující možnosti budou vypadat dobře:

 • Boty na velké plošině;
 • Dámské kovbojské boty. Výška bot by měla být mírně vyšší než holeně. Nenoste boty, jejichž výška dosahuje kolen;
 • Černé kotníkové boty a mokasíny. Tento oděv je dokonale doplněn černými punčochami.

Boty na platformě vizuálně dělají nohy štíhlejší

Módní a pohodlné kotníkové boty

dívky splná lýtka se nebojí o nohy. Dnes boty s masivní podešví jsou na vrcholu popularity, každá žena si může vybrat možnost pro sebe.

Toto je maximální výška šachty kovbojských bot pro plné nohy

Jaké boty nosíte?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Kámen a jiná deformace nohy

Ženy, které mají problém s vyčnívající kostí, by měly mít speciální ortopedické modely. Nevkládejte boty z materiálů, které neumožňují vzduch. Úspěšné možnosti:

 • Měkké kožené mokasíny;
 • Sandály s popruhy.

Módní sandály s popruhy. Jsou zvláště vhodné pro ty, kteří mají problémy s nohama

Za prvé, boty by měly být pohodlné a neměly by se dotýkat problémových oblastí. Odborníci doporučují koupit ortopedické vložky. Dívky s deformacemi nohy by měly věnovat zvláštní pozornost prodejně El Tempo. Společnost se specializuje na výrobu obuvi z pravé kůže. V kolekci najdete nejen módní a stylové modely, ale také možnosti pro obchodní image.

Zajímavé: Dámské zimní boty: módní trendy 2019-2019

Zimní obuv pro holky s plnou nohou

Pro elegantní dámy s plnou nohou nabízejí moderní výrobci vysoké boty s euromechem - to je přírodní nebo syntetický materiál s vynikajícím efektem oteplování. Izolují botu zimních bot. Plocha chodidla je vyrobena z hustší přírodní kožešiny nebo vlny a horní část má pouze kožešinovou podšívku.

Boty s euromech

Odborníci doporučují při výběru zimní obuvi věnovat pozornost následujícím parametrům:

 • Materiál. Kůže je považována za nejpohodlnější a praktickou variantu pro zimní obuv. Tento materiál dobře sedí na noze a umožňuje vnikání vzduchu, odpuzování vlhkosti;
 • Pohodlná pata. Když se noha zvedne na patě, pak navenek vypadá uhlazeněji a lehčí. Výška paty by měla být 4-6 cm, ženy s plnou nohou budou moci zvýraznit silné stránky a skrýt slabiny;
 • Jediný. Během montáže by se měla noha cítit pohodlně. Pokud se v prvních sekundách stane nepohodlným, pak byste takový model neměli kupovat. Nejvýhodnější je podešev z gumy nebo pryže;
 • Široká noha. Mezi botou a nohou by měla procházet dlaň;
 • Krajkové boty. Některé dámy budou vyhovovat zimním krajkovým modelkám. Samotné šněrování je vizuálně štíhlé;
 • Šev. Je velmi důležité věnovat pozornost švům, neměly by být drsné, jinak mohou otírat nohu, což způsobuje nepohodlí;
 • Zimní obuv pro získání plné nohy1-2 velikosti lepší.Kožešina nebude tak rychle pošlapána, což znamená, že bude teplejší a pohodlnější.

Vysoké šněrovací boty

Velmi důležitá je kombinace zimních bot a oděvů.Chcete-li vypadat okouzlující a atraktivní, musíte znát několik pravidel:

 • Boty a džíny.Kombinace zimních bot a džíny opticky vytvoří nohy štíhlejší.V žádném případě by se džíny nenaplňovaly, protože tkanina v botách je vždy plná.Můžete si vybrat rovné džíny nebo lehce rozšířené, takže nejsou příliš těsný kaviár;

Je lepší nenosit džíny v botách

 • Zimní obuv a sukně.Boty s výškovým vzpřímením půjdou dobře se sukní, ale měly by být buď rovné nebo hrazdě.Kromě toho musíte nosit tmavé punčochové kalhoty;

Příklad úspěšné kombinace sukní a bot

 • Doporučuje se použití různých dekorativních prvků, které plní funkci natahování nohou.Mohou to být svislé čáry jako další vložky nebo nějaké příslušenství.

Přímé nebo rozšířené sukně se nejlépe kombinují s botami pro plné nohy

Díky radám a doporučením odborníků není těžké vybrat si boty na široké noze s velkým výtahem..Výrobci berou v úvahu individuální vlastnosti postavy dívek, takže každá žena bude schopna najít ideální volbu pro sebe.Prodejny obuvinabízí pohodlné a stylové boty, které splňují standardy světového trendu.