Módní blůzy 2019: ruching a ball

Po prohlédnutí fotografií z letních přehlídek v roce 2019 si každá žena módy mohla všimnout, že ani jedna kolekce by nemohla udělat bez halenky, která je jedním z hlavních módních trendů teplého období.


Stylisté říkají, že v základním šatníku každé dívky musí být alespoň dva halenky a jeden musí být v jasném stínu.

Stojí za to věnovat pozornost této radě, protože halenka je věc, se kterou můžete vytvořit jak obchodní kancelář oblečení a ležérní, uvolněný vzhled.

Objem a volány jsou hlavní trendy roku 2019

.

Taková šatní skříň může být kombinována s jakýmkoliv oblečením - může být nošena se sukní, kombinovaná s letními kalhotami, džíny nebo kalhotami, nebo se nosí s oblekem pro práci. Není divu, že na jaře av létě roku 2019 módní návrháři nezanedbávali ženské halenky.

Zajímavé: Letní sukně 2019 nebo správné střih nohou

Rozhodně, když si vyberete halenku pro sebe, je důležité věnovat pozornost detailům, které vám umožní odlišit novinky sezóny od již nemoderního modelu. Proto byste měli být před nákupem seznámeni s trendy nového módního roku.

Lehké letní šifónové halenky

Při pohledu na fotografie bloggerů s blůzou v jejich obrazech je těžké si nevšimnout všech nejrůznějších trendů v sezoně jaro-léto 2019. Mezi takovými dlouhými seznamy možná najdou i ty rozmarné módy, které si chtějí koupit. Mezi hlavní módní inovace v segmentu halence je důležité věnovat pozornost následujícím tématůmtrendů.

Bavlna, šifon, krajka a úplet s lurexovou vložkou jsou lídry mezi tkaninami. Také v roce 2019 začali návrháři používat latex a tenkou kůži - věci z této neobvyklé textury se stanou skutečným vrcholem každého obrazu. Samozřejmě, pokud je věc lakonická.

Saténové halenky

Další novinkou teplého období je atlas, duhovitý s jemným leskem.

Volné košile pro muže a dámské plyšové halenky z jednoduchých tkanin jsou v módě. V obou případech designéři věnovali pozornost prvkům výzdoby - možnosti bavlny doplňují výšivky a různé aplikace a romantické halenky jsou zdobeny volánky, volánky a volánky.

Důraz na rukávy

Nejoblíbenějšími tisky jsou polka dotka, prostorové téma, buňka, květinové motivy s nádechem vintage, futuristických vzorů a pin-up tisků.

Měkké tóny kávy se smetanou, karamelem, tmavě modrou a zelenou, modrou, malinovou, tmavě oranžovou, khaki a teplou šedou jsou obzvláště oblíbené mezi módními návrháři.

Zajímavé: Jaro-léto 2019: vzpoura tisků, barev a nečekaných rozhodnutí

Trendový trend v roce 2019 bude kovový v široké škále zlatých a stříbrných odstínů.

Béžové blůzy také najdou místo v módním vzhledu

.

Trendem nové sezóny budou také vysoké obojky a zářezy ve tvaru písmene V - takový triumfální návrat vážně zatlačí obvyklý snížený límec.

2018 rok neBez již zavedeného trendu, dohled, který je spíše jako hypersize - free krejčovství, platí i pro nejvýraznější halenky.

Vrcholy plodin se stávají méně populární - nyní módní návrháři věří, že hubené kalhoty by měly být kombinovány s halenkami s prodlouženým lemem.

Dlouhé košile lze nosit jako šaty

Když víme, jaké hlavní módní trendy na nás v roce 2019 čekají, stojí za to podrobněji analyzovat některé módní inovace.

Saténová hra

Když už mluvíme o saténových halenkách, mnozí se domnívají, že je to spíše věc pro starší ženy, které mají již 45 let, ale v roce 2019 se saténové výrobky opět stanou jedním z hlavních módních trendů. Navzdory tomu, že oděv vyrobený z takové tkaniny je již dlouho považován za známku špatného vkusu, v nové sezóně je atlas přítomen v téměř každé sbírce. Opět připomene fashionistas, že tento materiál je opravdu královský.

Módní obrazy se saténovými halenkami

Historie jejího užívání sahá až do prvního století našeho letopočtu, poté čínská císařská rodina měla na sobě saténové oblečení a jen několik z nich vlastnilo schopnost vyrobit takové duhovky.

Samozřejmě, že pouze přírodní tkanina má skutečný luxus. Bylo vybráno mnohaslavní návrháři pro šití neuvěřitelně ženských a romantických halenek.

Krajkové motivy

Určitě, krajkové tkanivo bude přetrvávat v množství módních trendů na několik dalších sezón. Je obtížné pojmenovat alespoň jednoho designéra, který by ve své sbírce nepoužíval krajkovou halenku, nebo alespoň ne doplňoval své výrobky vložkou jemné klenby. To však není překvapující. Krajkové motivy jsou jednoduše vytvořeny tak, aby zajímaly mužskou představivost. Kromě toho, guipure je snadno použitelný pro stylové volánky, flounces nebo ruff, a luxusní prvky z krystalů nebo výšivek, aby tyto halenky celý kus umění.

Jemná krajka

Tento trend si můžete všimnout ve sbírkách mnoha módních domů, například:

  • Dolce & Co. Gabbana;
  • Louis Vuitton;
  • Badgley Mischka.

Mnozí z designérů vyráběli halenky ne zcela z krajkové tkaniny, ale pouze s jedním z prvků, například s krajkovým límcem nebo rukávy. V tomto případě stylisté důrazně doporučují ztlumit sexy obraz. Můžete to udělat s pomocí pletených klasických kalhot, objemných sukní nebo přísných bund.

Kožené textury

Nová módní sezóna ukázala módním návrhářům všechno originální a neobvyklé. Návrháři dokázali prokázat svou schopnost pracovat s neobvyklou texturou, která tradičně vytváří svrchní oděvy. Zvýraznění kůže na velmi tenký stav, designéři vytvořili laconic, vybavené halenky s výstřihem, stejně jako modely s ostrými rameny.

Stylové kožené košile

Tak například Mugler vytvořil černou koženou halenku, kterou navrhují nosit v kanceláři, Tamuna Ingorokva přidala této textuře dynamiku pomocí tmavě modrého odstínu a Viva Vox šila šedou koženou blůzu, jejíž rukávy jsou rukavicemi z kůže. Pokud jde o ruches, byly použity ve svých sbírkách Louis Vuitton a Situationist.

Zajímavé: Trendy dámské košile 2019: kůže, armáda a luky!

Vzrušující průhlednost

Transparentní tkaniny stále zaujímají vedoucí postavení v módních grafech. To je jen, v nové sezóně, přílišná sexualita není vítána. Na šifónové halenky jsou dekorace z korálků, flounces, potisků, květinových výšivek nebo hrachu. Mnoho stylistů tvrdí, že taková upřímná věc by měla být doplněna stručnou bundou, kalhotami nebo sukní střední délky.

S jasnými halenkami by mělo být zacházeno opatrně, aby se obraz neukázal jako vulgární

.

Pro obézní ženy připravili designéři v roce 2019 také další možnost - halenky s průhlednými rukávy, které jsou kombinovány s tlustou tkaninou, takový módní trend lze vidět na fotografii z pořadů Rebecca Taylor, Vera Wang a Emanuel Ungaro.

Laconic košile

Obyčejné bílé halenky jsou základním kusem oděvu, který bez moderní dívky nedokáže. Fashionistas jsou také vyzváni k vytvoření módních obrazů pomocí košile ze světlých džíny, předmětů zdobených výšivkami z korálků, různých tiskovin, knoflíků nebo baskic.

Módní asymetrické košile

V nové sezoně nemohli návrháři opustit již tak oblíbené vrstvení - módní košile mohou být doplněny o kašmírový rolák, který je přes něj přehozený. Také na fotografii mnoha celebrit z každodenního života, můžete nahradit možnost - košile pod hustou letní šaty.

Módní trendy z roku 2019 samozřejmě potěšují svou rozmanitostí, dívají-li se na fotografie módních přehlídek, může každá dívka hledat vhodnou stylovou halenku.