Módní hula hoop

Jaro přichází a přichází touha rychle odhodit saka a kožichy, obléknout si lehké vzdušné šaty, přiléhavé sukně a halenky. Zde vzniká nějaký problém. Pro místo, kde by měla být očekávaná linie pasu, je někdy obtížné. Začneme spěšně se přihlásit do fitness, pak v bazénu, a někdo začne větrné kruhy na stadionu.

Ale někomu, v jeho srdci, a hula-obruč! Jak efektivní je? Jak často s ním můžete spolupracovat a zda je toto povolání přístupné a užitečné pro každého? Jak spolehlivé je tvrzení o získání tenkého pasu, když kolem něj krouží tento obruč?

Existují čtyři typy obručí. Nejběžnější je plast nebo kov. Skládací obruč je vhodný, pokud jdete s ním někam do třídy. Vážené - účinně odstraňuje tuk. Tento obruč s pogumovanými kuličkami masíruje tělo - takový hula-obruč je pro pas nejúčinnější.

Obruč musí být vybrána s ohledem na její postavu. Pokud chcete podpořit svaly v dobrém stavu, pak vám bude nejjednodušší obruč vyhovovat, ale pokud chcete zhubnout, pak je pro vás vhodná hula-obruč s hmotností 1,5 kg.

Co je to schopno, to velmi obruč? Pracuje s pasem a boky. Zaprvé pomáhá spalovat přebytečný tuk a hlavní je, že drží tvar šikmých a konečných svalů břicha - jsou odpovědní za pas. Když otočíte obruč, obdržíte také masáž, která nedovolí pokožce prohnout. Kromě toho, že dokonale pomáhá v boji proti vašemu hlavnímu nepříteli - celulitidě.Hula-obruč dává tenký a atletický pas, nemůže sifon své svaly. Velký plus v hula-hoop je skutečnost, že třídy mohou být vedeny s ním doma. Všechno je velmi jednoduché a poměrně efektivní. Stačí otočit obruč s celým tělem! Mimochodem, tyto rotace jsou dobré a užitečné pro vestibulární aparát.

Změna objemů pasu je individuální záležitostí. Samozřejmě, lekce jsou úžasné. Ale stejně jako kdekoli jinde, tam jsou nějaká pravidla. Nepokoušejte se dělat více a rychleji, snažíte se dosáhnout požadovaného výsledku v jedné lekci. Kromě modřin a svalové námahy, nic nedostanete! Proto nezapomeňte na jednu věc: jít pomaleji a pokračovat.

Během těhotenství a bezprostředně po něm nemůžete s obručemi pracovat. Je nežádoucí provádět hodiny v kritických dnech, pokud máte onemocnění kardiovaskulárního systému. Buďte opatrní při zatížení v případě poranění páteře nebo zad v pooperačním období! Nejprve se poraďte se svým lékařem o lekcích obruče.

Pro zbytek je to skvělý způsob, jak vytvořit tvar svých snů.