Plavky s kraťasy 2019: fotografie nových modelů

Pokud už přemýšlíte o tom, co se chlubí na pláži, a díváte se na fotografie nových produktů v roce 2019, pak plavky s kraťasy by sotva nedokázaly přitáhnout vaši pozornost. Tato pohodlná a stylová volba je vybrána stále více a více moderních módy a plavky nosí mladé dívky a ženy v šortkách. Pokusíme se zjistit, jak si vybrat svou vlastní verzi a co dělá takové plavky tak přitažlivými.

Vlastnosti

Budeme se snažit pochopit hlavní výhody plavek s kraťasy. Díky nim můžete pochopit, proč se stali tak populární a proč byste se v roce 2019 neměli vzdát svého nákupu.
Vlastnosti takových stylů:

 1. Šortky jsou velmi pohodlné. Samozřejmě, nikdo nechce zvolit elegantní dámské oblečení na pláži, aby vypadal co nejatraktivněji. Nicméně, všechny stejné, pláž je důležitá a pohodlná - konec konců, je to odpočinek, ne módní přehlídka. Plavky šortky dokonale zapadají na postavu, nebrání vám v pohybech (což je důležité např. Pro plážové hry) a nebudou ustupovat;
 2. Velmi snadno se nasazují a sundávají - doslova jako běžné šortky nebo široké kalhoty. Žádná vlákna, řetězce, tlačítka a podobné nepříjemné části;
 3. Různé modely šortek zapadají do letních trendů roku 2019. Můžete si koupit jako hotový set s krásnými barvami,a oddělené - vyzvednout šortky pro již existující podprsenku, nebo koupit horní a dolní odděleně;
 4. Takový model je vhodný pro každého. Plavky šortky jsou vhodné pro obézní ženy se žaludkem (na fotografii níže můžete vidět příklady, stejně jako krátké kalhoty) a pro majitele štíhlejších postav.
Nezapomeňte, že plavky s kraťasy musí být vybrány tak, aby odpovídaly vaší postavě. Předpokládejme, že v tomto případě bude volba mnohem rychlejší, ale stále potřebujete najít nejpohodlnější možnost. V opačném případě se všechny výhody dostanou do nuly.

Viz také: Nové modely sportovních plavek 2019.

Jakou barvu zvolit

Výběr barev pro plavky je také důležitý. Vezměme si příklad několika módních barev a trendů roku 2019:

 • Živé korály. V dalších článcích jsme již řekli, že barevná laboratoř Panton označila v roce 2019 hlavní barvu za korálovou barvu. Je to tato barva, kterou si můžete vybrat pro své plavky - jemná růžová barva bude vyhovovat každé ženě a dokonale zapadne do motivu pláže;
 • Dvojité nebo trojité barvy. Dobrým řešením by mohla být kombinace dvou nebo tří barev v plavkách, ať už je to modrá a růžová, modrá a černá, nebo jiné odpovídající barvy. Ve většině případů se barvy kombinují pomocí plných barev a čar, které oddělují jeden odstín od druhého. Příležitostně se používá gradient;
 • Výtisky. Také je stále trend aplikovat různé zajímavé výtisky na oděvy - plavky nejsou výjimkou.Na dámské plavky, šortky pro dívky a muže jsou použity různé obrázky. V podstatě jsou všechny související s tématem pláže a relaxace, ale existují více specifických modelů - se zvířaty, geometrickými vzory, a dokonce i obrazy!
Se zvláštním přáním si můžete dokonce objednat exkluzivní tisk a vytvořit jedinečný styl, takové služby se zabývají masou internetových obchodů a firem!

Zajímavé: TOP barvy plavek v roce 2019.

Modely

Módní dámské plavky s kraťasy v roce 2019 vypadají skvěle na modelech - ale dobře vypadají i na pláži, musíte si vybrat model, který vyhovuje vašemu tělu a tělu:

 1. Klasika. Taková klasika není šortky v klasickém smyslu slova, ale poněkud protáhlé kalhotky a vybavené ne příliš těsnou gumičkou. Je vhodný pouze pro ty, kteří chtějí zdůraznit podstatu své postavy, protože model je zcela otevřený.
 2. Brazilský.Šortky určené pro ty, kteří chtějí zdůraznit dolní část zad a hýždě. Přední model připomíná obvyklé trenýrky a zadní strana je mnohem otevřenější.
 3. Mini.Tyto zkrácené šortky jsou perfektní „pro každý den“, stejně jako pro ty, kteří chtějí dosáhnout jednotného opálení na co největší ploše těla.
 4. Vysoká.Vhodná volba pro ty, kteří chtějí vizuálně dotáhnout svou postavu, nebo zavřít žaludek a pas. Vysoké šortky jsou těsné,proto je ideální pro koupací sezónu nebo i pro sportovní trénink v bazénu.

Přečtěte si také: Plavky 2019, které musíte vzít s sebou k moři.

Máte rádi plavky s kraťasy?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Co se týče vrcholu

Poté, co jsme se zabývali modely šortek a květin, budeme hovořit o třech klasických, ale neméně populárních rozhodnutích o „vrcholu“ plavek:

 • Halter.Zbývající populární klasické trojúhelníkové kelímky s lany, které musí být svázány kolem krku;
 • Push-up.Skvělá volba pro ty, kteří chtějí dát svému prsu větší objem nebo zdůraznit již existující zásluhy svého těla;
 • Top Band.Ve skutečnosti se jedná o obyčejný široký pruh látky bez ramenního popruhu, ale bude to skvělé pro léto v kombinaci s kraťasy. Věnujte pozornost - je lepší pro ženy se středními nebo malými prsy, aby si vybrali gang, velká prsa pro gang nemůže mít na paměti nedostatek „podpory“ v podobě „klouby“, gumiček atd.
Při výběru plavek není nutné postupovat podle našich příkladů. Sbírejte svůj kit a vyberte si barvu - hlavní věc, která se vám líbí!

Zajímavé: Módní plavky 2019: fotky, novinky.

Dnes jsme přezkoumaliplavky šortky - fotky tohoto nového 2019, můžete vidět výše. Také jsme se naučili, jak správně vybrat barvu a nastavit na pláži. Nespěchejte si vybrat, následovat svůj vkus a být neodolatelný!