Herečka Meryl Streepová: životopis, ocenění a osobní život

Herečka Meryl Streepová dokonale zvládla obtížné umění reinkarnace - může se hrdě odhalit veřejnosti jako společenský lev a ztělesňovat poněkud nejednoznačný obraz bláznivé staré ženy na obrazovce. Tato hvězda světové magnitury se vždy obávala toho, co o ní kritici řeknou. Meryl Streep a v mládí, a v rozkvětu jeho kariéry, vždy zabíral jen jednu věc: jak hrát, aby dobyl srdce publika.

Role Meryla Streepa v mládí a starších letech

\ t

Meryl Streepová je mimořádná žena a jasná herečka! Meryl byla dlouhá a měřitelně blonďatá, světlá a platinová (s přírodním odstínem přirozeně světle hnědých vlasů). Nicméně, ona není užitečný anděl čeká na prince, který dává přednost blondýnky!

Meryl Streep má nejednoznačnou roli na obrazovce a nerovnoměrnou hereckou kariéru - s hlasitými výškami a bodavými kritiky. Podařilo se jí groteskní role (v Rusku byl velmi populární film „Smrt jí“, který na Západě obdržel negativní recenze, ale podle autorů je tam Strip velmi odvážný a dobrý, jako jeho partneři Goldie Hope a Bruce Willis). Je to vzácná herečka, která se rozhodla jednat bez make-upu a make-upu (v dramatu Johna Patricka Shanleyho „Doubt“). A samozřejmě, všichni si všimnou, že Meryl je bezpodmínečný dramatický talent - její malá role v oblíbeném filmu „Kramer vs. Kramer“ z roku 1979, který přivedl první Oscara k herečce, stojí za to.

Kreativní životopis Meryl Streepové má mnoho ocenění: byla nominována nespočetkrát za různé ceny, ale cenyčastěji šla svým partnerům nebo konkurentům.A i když jsou v její sbírce tři Oscary a asi tucet Zlatých Globusů, a dokonce i Grammy, tato a další ocenění by samozřejmě měla být více.Američtí filmoví akademici v roce 2004 zjevně rozpoznali nedostatek pozornosti talentu a v roce 2004 představili Meryl Streep s čestným oceněním „životní ctnosti“ - neméně - a stala se nejmladší ženou v historii Amerického filmového institutu, aby tuto cenu získala.Významné role Stripu posledního období jsou skutečné postavy, Anna Ventur a Margaret Thatcherová.

Podívejte se na fotografii Meryla Streepa v obraze miniaturní Wintour - herečka musela ztratit 10 kg pro pravost:

Pochopitelnějako složitost ztělesnění živých lidí a odmítnutí výsledných obrazů, ale publikum a kritici chválili hraní Stripu v obou filmech!

Meryl Streepova slova jsou již dobře známá v jejích zralých letech: „Herečka je víc než žena, herec je méně než člověk“.Velmi přesná a ironická poznámka, ale stále ne všechny herečky jsou schopny jít za hranice svého ego!A to je velmi vzácné hvězdy mohou upřímně a věrně milovat.Snad ani v Americe, ani v Evropě, ani nikde jinde nenajdete milostné příběhy jako Merylovy pocity.

Osobní život Meryla Streepa, fotografie rodiny a dětí

První, smutný, milostný příběh v osobním životě Meryla Streepa a herce Johna Casale trval dva roky.John byl mnohem starší, jeho pomoc k ctižádostivé herečce byla neocenitelná, vzájemné porozumění bylo pro ně stejně důležité,něha a oddanost. Ve 42 letech Casale náhle zemřel, Meryl byl s ním až do konce.

Streep se ještě nezotavil ze ztráty milovaného člověka, který byl pro ni všechno, a setkal se s Donem Gammerem, sochařem a přítelem jejího bratra. Vlastně, s veškerou jeho vlastní delikatesou, Don pomohl Merylovi vyrovnat se se zármutkem ze ztráty, položil rameno do těžké chvíle a nad hlavou mu dal i základní střechu.

Rodina Meryl Streep a Dona Gammer existuje od roku 1978, mají čtyři děti a jejich štěstí je založeno na přátelství, důvěře, úctě, podpoře. Ano, takové lži a pravdy nejsou jiné! Takové šťastné a dlouhé příběhy jsou však tak vzácné.

Na těchto fotografiích jsou děti Meryla Streepa a jejího milovaného manžela:

Vzácné harmonické páry jsou vzácné, protože mnoho lidí se snaží navázat „jiným způsobem“ a budovat štěstí i přes banální pravdy, ale dějiny neznají žádné pozitivní příklady „z opaku“!

Můžeme pouze předpokládat, jaké „univerzální“ potíže a radosti jsou v rodině Meryla Streepa a Dona Hammera, co se děje a jak se vztahy ve velké rodině skutečně vyvíjejí.

Samostatná a nezávislá žena, která záměrně budovala štěstí spolu s věrným manželem a vychovanými dětmi. Proč je důležité, aby se neuniklo z vaší cesty, bylo upřímné a loajální, pracovité a diskriminační, moudré a aktivní - a mnoho dalších vlastností v jedinečném poměru!

Zde můžete vidět fotografie rodiny Meryl Streep a záběry z jejího nejlepšíhofilmy: