Typy prstenů a náušnic ze zlata

Šperky návrháři nabízejí ženám módu nejrůznějších produktů různých forem, designu a dekorů. Typy zlatých prstenů jsou nejrozmanitější - jsou to muži, ženy, svatba, kameny, vyrobené v různých stylech.

Níže vidíte fotografii a popis nejoblíbenějších šperků.

Druhy snubních prstenů ze dvou a tří druhů zlata (s fotografií)


Mnoho typů snubních prstenů ze zlata umožňuje každému páru v lásce vybrat si pro sebe nejvhodnější verzi tohoto symbolu manželství. Zpočátku, svatební nebo snubní prsten pro ženicha a nevěstu byl jednoduchý, hladký, bez jakéhokoliv dekoru. Dnes je to tato verze šperku - jednoduchý rámeček z drahého kovu žluté barvy, který je nejoblíbenějším a nejoblíbenějším modelem, který se již dlouho stal klasikou. Tvar takového ráfku se může lišit - na oknech klenotnictví můžete vidět konvexní, ploché nebo dokonce konkávní snubní prsteny.

V posledních letech mnoho klenotníků aktivně začalo používat různé vzory při tvorbě svých modelů.snubní prsteny pro novomanžele. Mezi tyto typy šperků patří oblíbené snubní prsteny dvou druhů zlata - žluté a bílé, žluté a růžové, bílé a růžové. Použití dvou druhů zlata někdy vytváří iluzi, že na prstech je několik prstů, když je dekorace vyrobena ve formě vícebarevných pruhů.

Snubní prsten ze tří druhů zlata - žluté, bílé a růžové - vypadá skvěle.

Použití několika druhů drahých kovů umožňuje mistrům klenotů je vsadit kameny. Současně, aby se zaměřili na kameny, a ne na kov samotný, jsou umístěny na zlato v kontrastní barvě.


Svatební dekorace pro nepravidelně tvarované prsty jsou také oblíbená u mladých lidí. Nedávno, pro svatbu, mladí lidé jsou stále více vybírat dekorace čtvercového tvaru, varianty prokládané z několika bičíků, nebo stylizované jako korunu.

Klenotníci také nabízejí pozornost párům, kteří se rozhodli sjednotit se manželstvím, spárovat snubní prsteny. Pro ženy, mohou být zdobeny krajkové vložky nebo vykládané kameny, a šperky pro muže se vyznačují více zdrženlivý a výstižný design.

Různé typy zlatých snubních prstenů na fotografii níže:

Prsteny z módního domu "Cartier" ze 3 druhů zlata

Obvykle se drahé kovy používají při výrobě zlatých šperků.žlutá barva. Mnoho žen módy také preferuje bílou nebo růžovou barvu tohoto materiálu, který podle jejich názoru vypadá více originální a dražší. Pro ty dívky a ženy, kteří nevědí, který kov preferovat, návrháři šperků nabízejí modely prstenů ze dvou druhů zlata - více originální, elegantní a atraktivní. Takové šperky mohou být kombinace žlutého zlata s bílou nebo růžovou, stejně jako bílá se žlutou nebo růžovou.

Tam jsou také prsteny ze tří druhů zlata - žluté, růžové a bílé. Prsten ze 3 druhů zlata v klenotech uměle známých pod názvem jako "Trojice". Je symbolem bohatství a luxusu, zaujímá vedoucí postavení mezi královskými domy. Autorem této dekorace je módní dům "Cartier". Představuje propojení tří tenkých prstenců z různých druhů zlata - bílé, žluté a růžové.

Takový luxusní Cartierův prsten ze 3 druhů zlata má hluboký význam. Bílé zlato ztělesňuje přátelství, žlutou vazbu - loajalitu a růžovou lásku.

V klenotnictví existují také zcela nestandardní barvy zlata, které tento materiál získává v důsledku slitiny s jinými kovy:

Zelená - s draslíkem

Modrá - s indiem

Modrá - se železem a chromem

Fialová - s hliníkem

Tyto barevné možnosti jsou primárně používánykreslení na klasické žluté zlato kresby a skvrny napodobující kameny.

Prsteny ze zlata v podobě korunky, hada a květin (s fotografií)

Originální a nestandardní modely těchto šperků pro ženské prsty, jako jsou prsteny, jsou určeny speciálně pro ty módy, kteří mají svůj vlastní styl a chtějí vyniknout od zbytku ženy. Návrháři módních šperků jim doporučují věnovat pozornost prstenům ze zlata v podobě koruny - luxusní a drahé. Ne každá dívka si může dovolit tak drahou věc. Vrchol prstenové korunky je zpravidla pokrytý drahými kameny, které jí dodávají nádheru a oslnivou záři. V této sezóně, při zdobení těchto šperků, nejvýznamnější jsou smaragdy, rubíny, safíry, diamanty a ametysts.

Populární varianty prstenů ve tvaru koruny zlata na fotografii níže:

Hodnou výzdobou ženských prstů budou také prsteny ve tvaru hada ze zlata, který elegantně obepíná prst. Povrch takového originálního prstence může být ideálně hladký nebo pokrytý rozptylem malých kamenů. Taková dekorace v každém provedení bude vypadat stylově a atraktivně, takže její majitel nezůstane bez pozornosti druhých.

Prsteny v podobě zlatých květů - ideální pro romantickou povahu.Květiny jsou reprezentovány různými typy a velikostmi - malé, velké, vyrobené z kovu nebo kamenů.

Jejich něžnost a popularita mezi neobvyklými šperky jim nedává prsteny v podobě srdcí. Taková výzdoba bude nádherným dárkem na Valentýna.

Prsteny ve formě zvířat a hmyzujsou dalším módním trendem, který se ve světě módy objevil před několika lety. Varianty takových dekorací jsou velmi rozmanité, většina z nich má hluboký význam a jsou jakýmsi talismanem.

Tyto originální typy prstenů ze zlata na této fotografii jsou prezentovány řadou možností:

Mnozí návrháři věřili, že šperky ve formě prstenců zlata na prstech prstů, které se objevily v módním světě spíše náhle a staly se skutečným trendem, by byly pomíjivé. Nicméně, navzdory své neobvyklé povaze, tyto výrobky po mnoho let zaujaly silnou pozici ve světě šperkařské módy.

Někteří klenotníci zdobí své výrobky kameny, jiní se vzory, které nesou určitý význam. Světlé a stylové zlaté šperky vypadá na dvou prstech prstů.

Náušnice "Kongo" v podobě zlatých prstenců

Hoopové náušnice, náušnice s obručemi nebo „Kongo“ jsou po mnoho let, ale navzdory své dlouhé historii neztrácejí svůj význam.

Náušnice ve tvaru prstence ze zlatajsou poměrně jednoduché, diskrétní a stručné šperky, které zároveň vypadají stylově a přitažlivě.

Hoopové náušnicemohou být vyrobeny z různých druhů zlata, bez dekoru nebo zdobené drahokamy nebo polodrahokamy.

Kongo náušnicejsou vhodné pro dívky a ženy různého věku, mají rozdílný průměr, což je hlavní parametr při výběru těchto šperků.

Je zajímavé podívat se na modely, které jsou kombinací několika prstenců, lišících se v průměru a vzájemně propojených v horním bodě. Hoop náušnice jsou vyrobeny ze žlutého, bílého a růžového zlata jednotlivě nebo ve vzájemné kombinaci.

Prsteny ze zlata pro muže

Zástupci mužů mohou nosit nejen snubní prsteny, ale i pro ně šperkařské prsteny vyráběli speciálně pro ně mistři šperků. Takové pánské šperky mohou dát lidem jedinečnost, solidnost a prezentovatelnost.

Zlatoznakové kroužkyjsou obvykle zdobeny různými ozdobnými prvky. Pro pánské výrobky s jejich designem se používají takové techniky jako rytina, filigrán, mobil. Otisky drahokamu se obvykle nosí na ukazováčku.

Kroužky zlata se používají nejen k ozdobení lidí, ale jsou také široce používány jako talisman.Tuto funkci vykonávají kruhy náboženského významu s rytinou „Uložit azachránit. “ Šperky tohoto typu budou dobrým dárkem pro blízké.

Jako dárek jsou vhodné i horoskopické zlaté prsteny.Jsou to šperky s kameny, určené pro určité znamení zvěrokruhu. Tyto položky také zahrnují položky ve formě horoskopického obrazu.