Stylové zlaté šperky: módní trendy

Každý rok ve světě bižuterie jsou všechny nové stylové trendy, které přitahují pozornost mnoha módy. Tento ušlechtilý kov používají výrobci šperků k vytvoření různých stylových zlatých šperků - náušnic, prstenů, náramků, řetízků, přívěsků, přívěsků, hodinek a dalších šperků pro muže a ženy.

Šperky z různých druhů zlata již mnoho let neztratily svůj význam, protože jejich použití při vytváření obrazu je dobrým způsobem, jak vyjádřit svou individualitu. Jsou přítomni v arzenálu, a to jak žen, tak mužů.

Stylové prsteny z bílého, žlutého a růžového zlata (s fotografií)

Nejrozsáhlejší kategorií stylových zlatých šperků jsou prsteny pro muže i ženy. Módní metry nabízejí každoročně pozornost módním a módním kritikům nejúžasnější modely těchto šperků z drahých kovů - žlutého, bílého a růžového zlata.

Stylové zlaté prsteny jsou prezentovány jako opce pro ženy různých věkových kategorií. TakžePodle módy módy dávají mladé ženy módy přednost šperkům, což je kombinace zlata se sklem a sklovinou. Zralé ženy si vybírají především stylové prsteny z bílého zlata v kombinaci se žlutým nebo růžovým kovem. Tyto modely prstenů vypadají luxusnější a reprezentativnější, zdůrazňují vysoký status jejich milenky.

Mladým módním ženám nabízíme módní metry na jednom prstu, aby nosili několik tenkých prstenců bez jakéhokoliv dekoru. Tyto šperky dávají půvabným ženským prstům zvláštní kouzlo a znovu zdůrazní jejich něhu a kultivovanost.

Takové tenké stylové zlaté prsteny na fotografii níže:

Kombinace tenkých výrobků z různých druhů kovů - žlutá, bílá nebo růžová - vypadá obzvlášť krásně a stylově. Spojením těchto tří druhů zlata můžete vytvořit efekt neuvěřitelně módní a luxusní trojice prstenu.

Především pro jemné křehké ženy, které preferují romantický styl, módní návrháři vytvořili luxusní krajkové prstýnky různých šířek. Podle stylistů, čím širší je taková dekorace, tím atraktivnější vypadá na elegantních ženských prstech. Krajkové modely jsou šikovně zdobeny různými drahokamy a polodrahokamy - safíry, smaragdy, diamanty, perly, rubíny.

Takové varianty stylových prstenců jsou zastoupeny ve sbírkách návrhářů se jmény světové slávy:

Alex Monroe a Alexis Bittar

Alison Lou a Carolina Bucci

Del Gato a Diamondere

Marc Marc Jacobs

Ileana Makri a Lauren Stewart

Stylové bílé a žluté snubní prsteny

Snubní prsteny ze zlata nikdy neztratí svůj význam, změní se pouze módní trendy. Pokud se před několika desítkami let, novomanželé na jejich svatební den nosili žluté zlaté snubní prsteny na sobě prsteny, dnes takové symbolické předměty mohou být vyrobeny z naprosto jakéhokoli druhu tohoto drahého kovu. V posledních letech jsou u mladých lidí oblíbené stylové snubní prsteny z bílého zlata nebo v kombinaci se žlutým kovem. Snubní prsteny, které jsou kombinací bílého zlata a růže, také vypadají krásně, ale jsou určeny výhradně pro ženy.

Stylové zlaté náušnice

V roce 2019 jsou stylové zlaté náušnice primárně prezentovány jako módní modely jako manžety. Manžetové náušnice jsou jedním z nejjasnějších trendů této sezóny. Jsou vyrobeny ve formě klipů, takže nevyžadují propíchnutí ušních lalůčků. Odborníci ve světě módy doporučují, aby zástupkyně žen nosily na jednom uchu náušnici s manžetou a druhá, podle nich, je lepší ozdobit čistým náušnicím.

V roce 2019, během demonstrace módních kolekcí šperků na molu, zcela neobvyklé aOriginální šperky v uších. Patří mezi ně stylové zlaté náušnice, známé jako „lustry“. Jsou to visící náušnice, které mohou být vyrobeny z jakéhokoliv druhu zlata nebo jejich kombinace, a mají vzhled kapky nebo kříže. Takové šperky jsou obvykle pokryty kameny, a to nejen vzácné, ale také polodrahokamy a přírodní přírodní materiály.

Stylové náušnice ze žlutého a bílého zlata (s fotografiemi)

Neztrácejte své pozice a velké ozdoby. Takové zlaté výrobky mohou být s kameny nebo bez nich, často jsou také reprezentovány modely představujícími kombinaci několika druhů zlata současně. V návaznosti na módní trendy z roku 2019 lze náušnice nosit pouze v jednom uchu, ale takové šperky musejí být nutně působivé. V tomto případě je náušnice ústředním prvkem ženského obrazu.

Různé masivní stylové zlaté náušnice na této fotografii, zde jsou nejaktuálnější modely pro rok 2019:

Stylové náušnice s velkými kameny jsou vhodné pro večerní šaty, ale mělo by být jasné, že stručné a diskrétní šaty s minimálním množstvím dekoru budou vypadat co nej harmoničtěji.

Mezi stylovými a stylovými šperky byly stylové klenoty v uších pojmenovány náušnicemi. Možnosti, které přesně odpovídají tvaru ucha nebo modelů, které připomínají ocas komety, vypadají krásně.

Mezi mládežíObzvláště oblíbené jsou stylové náušnice z bílého zlata v podobě motýlů, hmyzu, květin, ptáků a zvířat. Zejména tento módní trend je jasně vidět ve sbírkách módních domů, jako jsou:

Armani

Dolce & Gabana

Nina Richi

Velké stylové zlaté náramky pro ženy

Stylové zlaté náramky v roce 2019 musí nutně doplnit arzenál drahých šperků všech módy. Takový šperk je schopen maximálně zdůraznit milost a sofistikovanost ženského zápěstí, což činí celý obraz jemnějším a ženským.


Masivní předměty patří k nejoblíbenějším šperkům. Tyto velké stylové náramky pro ženy ze zlata vytvářejí výrazný kontrast s tenkým ženským zápěstí, které na pozadí masivních výrobků vypadá ještě něžněji. Dámské náramky v roce 2019 jsou velmi různorodé: mohou to být monolitické výrobky nebo krajky, jako je například kleč, šperky. Často, šperky návrháři svěřit své výrobky s drahými kameny, v důsledku čehož vypadají ještě dražší, luxusní a ušlechtilý.

Stylové zlaté náramky, které se vyznačují svou impozantní velikostí, lze nosit na holých rukou nebo na tmavých šatech, s důrazem na brilanci drahých kovů a hru kamenů.

Dalším jasným módním trendem pro zlaté šperky je používání zvířecích a rostlinných motivů.Neuvěřitelně stylový a krásně vypadá náramek ve formě hada, který se obalí kolem jemného ženského zápěstí. Takové šperky mohou být vyrobeny v páru s hadím prstenem.

Květiny a motýli na náramcích symbolizují příchod jara, jsou ideální pro mladé romantické povahy.

Stylové přívěsky a řetízky ze zlata

Přívěsky a přívěsky byly před mnoha lety používány výhradně jako talismany a amulety. Tyto produkty neztratily takovou funkci ani dnes, ale kromě toho mají přívěsky, přívěsky a náhrdelníky také estetický význam. S těmito dekoracemi můžete doplnit ženský obraz, učinit z něj jedinečný a jedinečný.

Stylové zlaté přívěsky mohou připomínat notebook, klíč nebo malý zámek, zvířecí tvář nebo spoustu klíčů. Na vrcholu módy byly také přívěsky ve stylu art deco, které jsou široce zastoupeny módním domem Prada.

Vzhledem k významu masivních šperků patří tlusté řetízky kolem krku k množství stylových zlatých předmětů. Byly zaznamenány během módních přehlídek ve sbírkách

.

Chanel a Prada

Wanda Nylon a Vanessa Seward

Tom Ford

Tenčí řetězy, které lze nosit v několika úrovních, také vypadají stylově. Více takových šperků preferují mladé ženy módy, než ženy v pevném věku.

Pro obdivovatele diskrétních ozdob na krkuMódní zlaté přívěsky s podkovami, které mohou být zdobeny drahokamy a polodrahokamy. Takové zlaté výrobky se staly klasiky již dávno, takže zůstávají relevantní v každé módní sezóně.