Zlaté šperky, módní v roce 2019

Mluví o určitém stavu svého vlastníka, může ovlivnit osud osoby a doplnit obraz. Krásný prsten nebo přívěsek přitahuje oči lidí kolem vás, takže je důležité mít možnost vybrat si zlaté předměty.

Šperky na zlato na krku, náušnicích, prstencích a náramcích

Odborníci hodnotí osobní šperky:

Prsteny.Jeden z nejstarších šperků. Používá se pro rituály: angažmá, svatební obřad, svatba v kostele. Je to symbol lásky a loajality. Muži, kteří chtějí zdůraznit závažnost svého postoje k ženě, si ho vyberou jako dárek pro slavnostní akci. Obvykle mohou být rozděleny na jednoduché a komplexní, svatební a dekorativní. Jako další prvek se používají drahokamy nebo polodrahokamy. Velikost prstenců začíná 15 mm a končí 23 mm;

Šperky ze zlata na krku.Řetězy na krku a přívěsky k nim. Produkty se liší ve tkalcovské technice. Nejběžnější, které lze nalézt v klenotnictví, jsou tkaní „lav“, „serpentine“,"Figaro". Při výběru přívěsku pro získaný řetězec je nutné vzít v úvahu kombinace typů zlata. Pro řetízky ze žlutého a červeného kovu jsou vhodné výrobky z podobného materiálu, pro bílou, vyberte si ten, který potěší, neexistují žádná omezení.

Náušnice.Modely jsou nejúžasnější tvary a vzory. Samostatný výklenek na trhu - pánské náušnice a výrobky pro děti. Hřeby, manžety, kongosy, náušnice v podobě přívěsků a mnoho dalších. Některé jsou vhodné pro každodenní nošení, jiné pro slavnostní příležitosti;

Náramky.Měkké výrobky jsou spíše jako řetízek kolem krku, to znamená, že mají podobu kartáče, když ho položíte na paži, a tvrdé - pevné, podobné rámečku. Můžete najít délku až 195 mm. Prodává se pro muže a ženy. Součástí hodinek může být také náramek;

Zlaté šperky můžete vidět na fotografii níže:Náboženské atributy.Nejen náboženští lidé nesou kříže. Mají dekorativní význam. Výrobky s krucifixem jsou zakoupeny pro křest dítěte, svatbu pro sebe nebo jako dar;

Ostatní dekorace.Mohou to být diadémy, náhrdelníky, brože, manžetové knoflíčky. Většinu zákazníků často nekoupí.

Exkluzivní zlaté šperky by měly být kombinovány do samostatné skupiny, protože je sama o sobě drahý kov, takže ne každý si může dovolit i ty nejjednodušší šperky. V online obchodech se takové zboží prodává v samostatných sekcích. Jedná se o modely odzlato nejvyššího standardu, s velkou hmotností a zdobené diamanty, rubíny, smaragdy nebo jinými drahými kameny.

Osoba, která drží prstenec v rukou, alespoň jednou viděla čísla na vnitřní straně výrobku. Toto je tzv. Soud. Číslo udává, kolik zlata je ve slitině. Přirozeně jde o měkký kov, který se mísí s jinými kovy, aby mu dodal tvar a tvrdost. Zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata různých vzorků, včetně nízkého procenta drahých kovů ve slitině. Není možné jej určit okem. To vyžaduje chemickou analýzu. Na domácím trhu pro výrobu šperků pomocí 583 zkušební a vyšší. Prodávané položky s nižší sazbou. Ale to se ohýbá snadno a lze snadno zlomit.

Základem pro stanovení slitiny je 1000. Pokud hodnota v prstenci, náramku a náušnicích je 583, znamená to, že 583 g zlata a 415 g ostatních kovů bylo v 1000 g slitiny.

Kromě toho, že tyto výrobky poskytují tvrdost, poskytují slitiny také zbarvení:

Klenoty ze žlutého zlata- tradiční modely se vzorkem 585 nebo 750. Ke slitině se přidává stříbro a měď, které dodávají šperky nažloutlý odstín;

Bílé zlato- platina, palladium, zlato zředěné stříbrem, což z ní činí bílou stříbrnou barvu. Je dražší než jiné výrobky, protože platina je drahý kov;

Červená- velké procento obsahu mědi dává klenotům červený nebo červený odstín;

Roseje vysoce módní slitina, populární ve světových klenotnických budovách.Při výrobě použitého stříbra s malým množstvím mědi, které v kombinaci dává jemný růžový odstín;

Zelené, modré, černé, šedé zlatojsou vzácné a drahé verze výrobků.Objev posledních let.Slitina používá různé kovy, zpracované speciálními technologiemi.

Šperky z bílého zlata, žluté, růžové jsou vyráběny v Itálii, Turecku, Číně, arabských zemích, Rusku.Šperky se liší v kvalitě slitin a ceny.

Dostupné šperky vyrobené ze zdravotního zlata

Volání zdravotnického zlatého zlata není zcela správné.Slitina obsahuje měď, mosaz, titan, zinek a stříbro.Vzácný materiál může chybět úplně nebo být přítomen v chudých množstvích.

Lékařské zlato je název této slitiny z důvodu vnější podobnosti.Ve srovnání s jinými šperky z jiných než drahých kovů nehrdzaví, neztmaví a po dlouhou dobu si zachovává svou brilanci a barvu.

Po piercingu, kosmetologové a lékaři doporučují nosit lékařské zlaté šperky k léčení ran v uších, pupku, nosu a dalších místech, kde probodnu.Péče o takový nákup je velmi jednoduchá:

  • náušnice musí být odděleny od ostatních výrobků, které je mohou poškrábat nebo jinak poškodit;
  • sprchu nebo vanu, musíte odstranit dekorace;
  • totéž platí pro situaci, kdy osobajde do postele;
  • lékařské zlato by nemělo být v kontaktu s vlhkostí, chemikáliemi, celofánem;
  • Musí se pravidelně čistit.K tomu použijte mýdlový roztok, ocet s nízkou koncentrací, ředěný tekoucí nebo destilovanou vodou.Nepoužívejte tvrdé kartáče.Mohou zanechat malé škrábance.

Výrobky vyrobené z takové slitiny jsou mnohem levnější než například šperky z bílého zlata, a jsou proto dostupné všem zákazníkům v klenotnictví.

Dámské šperky ze zlata s diamanty a jinými kameny (s fotografiemi)

Klenoty ze zlata s kameny jsou k dispozici také u mužů a žen.Takové produkty jsou mnohem vyšší klasické, jednoduché modely.Drahokamy získané přirozenými prostředky, jsou zřídka nalezeny, respektive cena pro ně je velká.Měří se v karátech.

Prsteny, náušnice, náramky jsou zdobeny červenými rubíny, safíry modrých odstínů, zelenými smaragdy, alexandritem.Vypočtené kameny jsou drahé:

Ruby. Náklady závisí na sytosti barev, estetických vlastnostech, čistotě.Doporučuje se nosit „měkké“ lidi, kterým chybí důvěra.On dá sílu, agresivní chování, kromě zlého oka.V lidovém lékařství se kámen používá pro žaludeční problémy, nemoci krve a srdce, zlaté šperky s červenými kameny dávají sexuální touhu;

Sapphire. Přineste milostné štěstí, štěstí v rodině,poskytuje pohodlí majiteli. Pomáhá nemocnému astmatu, cukrovce, hypertenzi. To je věřil, že on může očistit energii a dát to osobě;

Smaragd. Přitahuje bohatství, magické síly, zvyšuje intuici, pomáhá proti depresím, špatným snem, má uklidňující účinek. To je považováno za svatého patrona ženatých žen a námořníků, kteří jsou chráněni před smrtí na vodě;

Šperky ze zlata, fotografie souprav s různými kameny jsou uvedeny níže:Alexandrit.Nejméně známý kámen mezi výše uvedenými. V závislosti na osvětlení se změní jeho barva. Může mít fialový odstín v noci a zeleně za denního světla. To ovlivní osud osoby, tak to je dovoleno nést to jen silným charakterem k lidem.

Zlaté šperky s diamanty by měly být uvedeny samostatně. Diamant je znám jako nejtěžší minerál na světě. To si mohou dovolit jen nejbohatší lidé. Kámen je bezbarvý, průhledný, ale když je barva rozbitá, hraje v různých barvách.

Jeden, tři, kaskáda nebo rozptyl kamenů může být použit ve špercích. Vložený ve zlatě jakékoliv barvy a barvy. Tradičně vzácné kameny přicházejí s prvotřídním kovem.

Šperky ze zlata s kameny na fotografii si můžete prohlédnout později v článku. Budou drahým darem milované osobě:Vintage exkluzivní šperky zzlato

V současné sezóně si ženy mohou dovolit téměř všechny módní pokusy. Velmi oblíbená kombinace drahých kovů s koženými nebo bronzovými materiály.

Módní zlaté šperky v roce 2019:

  • náramky s koženými řemínky s vložkami;
  • všechny druhy tlumivek s přívěsky vykládanými kameny, zejména rubíny. Zvláště důležitá je červená barva v klenotnické módě této jarní a letní sezóny;
  • vlasy jsou opět v módě;
  • lustry, spirálové modely, malé karafiáty s perlami jsou považovány za stylové;
  • exkluzivní zlaté šperky jsou oceňovány pro všechny trendy.

Při tvorbě luku je třeba mít na paměti, že je lepší nosit zlaté šperky s prostým oblečením nebo oblečením s minimem zdobených prvků. Šperky jsou nejvíce pozoruhodné na pozadí černé, hnědé, šedé.

Největší ženy módy, které chtějí být na vrcholu svého stylu, musí koupit prsteny, náramky, přívěsky ve stylu boho. Populární budou řetězy s řeckým tkáním, mohou být nošeny, jako krk, a točit zápěstí. Vintage zlaté šperky mohou být použity v roce 2019.

Vyberte si prsteny s velkými kameny. Zdůrazní etnický styl svého majitele. Kavárny zůstávají v trendu - módní zlaté šperky, které se nosí na uchu. Náušnice musí být zapamatovány. Ti, kdo chtějí nastavit módu, by měli na klasiku zapomenout.

Autorská práva a značkové šperky vyrobené ze zlata

Zlaté šperky autora byly vždy drahé. Nejoblíbenější šperkařský dům na světě, který vyrábí exkluzivní modely, byla americká značka Harry Winston.

Společnost se specializuje na výrobu prstenců pokrytých diamanty. Takové dekorace stojí za to báječné peníze pro průměrného člověka, ale zákazníci, kteří si mohou dovolit utratit velké množství peněz na přívěsek nebo prstenu této značky, je oceňují vysokou kvalitou diamantů.

BULGARIšperky jsou vyráběny v Itálii. Nabídka zahrnuje více než 800 položek. Kromě osobních šperků vyrábějí různé "suvenýrové" výrobky z drahých kamenů a kovů.

Značkové šperky ze zlaté značky Tiffanijsou vhodné pro mladé dívky. Široká škála barev a originální design vám umožní experimentovat se styly. Šperky americké společnosti se prodávají na všech kontinentech.

Bez ohledu na to, jak je výrobek módní, měl by vyhovovat jeho majiteli a zdůraznit jeho chuť.