Módní šperky z roku 2019: šperky jsou v trendu

Bižuterie je nejen „Achillovou patou“ každé módní ženy, ale také jedním z hlavních módních trendů roku 2019, v souvislosti s nimiž je šperky nezbytnou základní dámskou šatní skříní. V dnešní době jsou jak sofistikované klasiky, tak i objemné a hrubé doplňky v módě, které nejenže dotvářejí obraz, ale také ho činí ještě tajemnějším a extravagantnějším.

O tom, které šperky je lepší nosit v nové sezóně, a ty, které se schovávají v krabici, vám povíme podrobněji později v článku.


Špičkové trendy v oblasti šperkařství v roce 2019

Dnes už jednoduché a nudné šperky již nejsou v módě. Byly nahrazeny poměrně rozmanitými produkty, které si podmanily svůj objem a lesk. Proto, aby byl obraz stylový a v souladu s módními trendy, při výběru šperků, v roce 2019 se návrhářům doporučuje obrátit svou pozornost na takové momenty:

  • Trojrozměrný efekt. Trendem současné sezóny je použití různých konvexních a hrubých textur nebo jejich současná kombinace. Pozoruhodným příkladem je dekorace na ruce složená z několika tenkých kovových náramků, stejně jako hedvábných nebo kožených stuh.

Věnujte pozornost šperkům s velkými krystaly

  • Asymetrie. RůznéAsymetrické sestavy jsou dnes velmi žádané, zejména pro ty, kteří žijí ve velkých městech. Nejčastěji jsou prezentovány ve formě náušnic. Podstatou takových šperků je, že jedna náušnice je velká a druhá je malá vzhledem k první. Pokud jde o styl výrobků, může to být úplně jiné.

Asymetrické náušnice

  • Chokers. Standardní sametové možnosti již dnes nejsou v módě. Ale z tenkých kožených stužek, zdobených kamínky v podobě ozdob a sloganů nahoře, je hit na jaře 2019. Tento obraz může být doplněn tenkým kovovým řetězem.

Kohoutek z lakonické kůže

Důležité! S takovými šperky, jako je tulák, musíte být velmi opatrní, aby se ženský a elegantní oděv neobrátil na vulgární. Nejlepší je kombinovat tyto dekorace s šaty midi nebo maxi length.

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

  • Výzdoba ptáků. Dnes, použití opeřené fauny na náušnicích, náramky a náhrdelníky je módní novinkou této sezóny, který byl široce používán módními domy jako Gucci a Lanvin na jejich výstavách.

Bižuterie s peřím z Lanvinu

  • Ozdobné pryskyřice. Výrobky z epoxidu, i když poměrně neobvyklé, ale dnes nejsou o nic méně populární. Jejich podstata spočívá v tom, že kousky mechu, divokých květin a mušlí jsou umístěny v průhledné pryskyřici.

Náhrdelníky a náušnice z epoxidových pryskyřic

  • Polodrahokamy a krystaly Swarovski. Názor, že velký počet jisker je špatný vkus v roce 2019 se obrátil vzhůru nohama. Stylisté věří, že třpyt a lesk na šperky by měly být co nejvíce.

Šperky Swarovski

  • Svazky řetězců. Dnes většina špičkových návrhářů nabízí ozdobit krk řetězy, zejména jejich svazky. Ozdobte tyto výrobky různými přívěsky v podobě listů, kapiček, hvězd a srdcí.

Četné řetězy s přívěsky

  • Perly. Opět se vrátil k módě a nejen ženy nad 30 let, ale i mladé dívky. V této sezóně návrháři doporučují zakoupit výrobky z perel, které jsou kombinovány do svazku kovových řetězů.

Velké přívěsky s perlami

Věnujte pozornost skutečnosti, že můžete šperky vyrobit v roce 2019 vlastníma rukama, stačí si jen vyzvednout potřebné příslušenství a sledovat trendy této sezóny, abyste začali vyrábět šperky. Budete tak nejen ušetřit peníze za získání nových, ale také získáte vynikající produkty, které budou ve vašem arzenálu v jedné kopii.

Jaké šperky budou v módě?

V roce 2019 nahradila bižuterie drahé předměty z cenných kovů a byla nahrazena šperky z látky, kůže, dřeva, kamínků a hedvábí, které lze nalézt na různých fotografiích módních přehlídek předních módních návrhářů.Pokud tedy chcete vždy vypadat extravagantně a módně, zveme vás, abyste se seznámili s naším výběrem nových produktů ve světě šperků.

Brože

Dnes jsou hlavním trendem sezóny a přední couturiers nabízejí, že je nosí jak na letní šaty, tak i na svetry. Nezapomeňte na svrchní oděvy. Na jaře, brože vypadají perfektně na kašmírový kabát nebo tvídové sako.

Brošny s jasným hmyzem

Co se týče designu, dnes by módní ženy měly věnovat pozornost položkám zdobeným perlami, kamínky, kameny Swarovski, v podobě medailí, stejně jako hrubými a brutálními motivy.

Zajímavé: Módní letní pedikúra v roce 2019: trendy a fotografie

Důležité! V segmentu broží se za nejmódnější považují dekorace v podobě různých postav, motýlů, hadů, vážek a různých brouků.

Náramky

Oni, stejně jako brože, dnes získali svou dřívější popularitu a stali se nepostradatelným atributem každodenního obrazu každé dívky. Stylisté doporučují ani neváhat nad výběrem příslušenství, ale jednoduše nosit několik tenkých náramků nebo jeden svazek s bohatou výzdobou, čímž doplní váš obraz. Náramky z kovu, plastu, kůže, ozdobných kamenů a dřeva jsou dnes v módě.

Módní objemové náramky

Náušnice

Malé a příliš elegantní náušnice dnes již nejsou v trendu. Stylisté doporučují rozhodnout se pro velké šperky, jejichž design poskytujepřítomnost velkého množství kamenů, perel a dalších ozdobných doplňků.

Módní masivní náušnice

\ t
Důležité! Návrháři doporučují jasným osobnostem nosit pouze jednu náušnici, ale zároveň by měla být masivní. Může se jednat o objemové prstence a dlouhé nitě nebo střapce kontrastních barev. Příklady takových obrazů lze vidět na fotografii z módních přehlídek Dolce & amp; Gabbana a Balenciaga.

Zajímavé: Módní dámské hodinky jaro-léto 2019: fotografie, modely, nové položky

Manžety dnes také nejsou méně populární. Umožňují vytvořit lehký a nenápadný způsob, jak jít na rande, a ženský na večerní recepci.

Levné manžety

Ozdoby na krk

V roce 2019 se šperky na krku vyznačují svým objemem a spíše jasným designem a módní šperky díky své mohutnosti zaměřují veškerou pozornost na krásný krk, tvar obličeje a klíční kost. Proto by ženy módy měly věnovat pozornost velkým náhrdelníkům, zejména tkaným s využitím makrame techniky s různými dodatečnými dekoracemi v podobě přívěsků, střapců a korálků.

Chcete něco originálního a mírně omezeného? Všimněte si šperky z kůže a dřeva

Dalším hitem v této sezoně jsou různé přívěsky a kovové řetízky, jakož i jejich různé kombinace v hotovém oblečení s tkaninou a dřevěnými výrobky.

Prsteny

Dnes, velké modely prstenů s velkýmikameny různých barev. Takováto dekorace je sama o sobě jasným přízvukem, zejména pro příležitostný vzhled.

Velké prstence

Milovníci něčeho mimořádného by měli obrátit svou pozornost ke šperkům, ve kterých je výrobek rozdělen do dvou částí propojených kovovým řetězem.

Prsteny s řetězy stále v trendu

Módní trendy roku 2019 v segmentu šperků v této sezoně jsou tak rozmanité, že každá dívka se může snažit vybrat si své šperky, které se snaží její obraz zředit, přidat k ní eleganci a extravaganci. Hlavní věc je, že se nebojí experimentovat, protože se jedná o nestandardní řešení a kontrastní kombinace, díky kterým bude vaše oblečení světlé a stylové.