Nejmódnější džíny: příklady z hvězd show businessu

Džíny jsou tak každodenní a známé, že jdou všude: pracovat, běhat, chodit a chodit na párty.Nicméně, když studujeme dnešní trendy módních dámských džíny z fotografií modelů a hvězd, vidíme, že novinky z roku 2019 jsou fantasticky rozmanité.Takže si můžete vybrat módní džíny nejen pro každý vkus a pro každou postavu, ale také zapadají do každé společnosti.


Módní džíny 2019 - příklady z hvězd show businessu

Nechť úspěšné dámy a hvězdy show businessu řeknou o módních trendech:

  1. Opět vmóda hubená a manžety, ale nikdy nevyšla z trendů.Ale teď mohou být manžety prostě obrovské - téměř na koleno, ale pouze modely na molu ukázaly tento let odvážné fantazie.A hvězdy nosí klasické malé manžety a velmi skromné ​​hubené barvy.
První dáma Francie, Brigitte Macronová, miluje hubenou.Zdá se, že její štíhlé nohy jsou určeny pro tyto těsné džíny.

Roztrhané džíny

Zajímavé: Jak udělat vlasy lesklé?Domácí recepty pro hollywoodské hvězdy

  1. High Waist.Ano, náhle se vrátila móda na vysokém pasu.Co dělat s majiteli ne tak štíhlé a dlouhé nohy?Odpověď je jednoduchá - vstát na patách.Čím vyšší, tím lépe.Gigi Hadidová, modelka a televizní moderátorka, předváděla svou špičkou oříznutou hubenou.Mimochodem, nerovnoměrný řez nohou džíny je také v trendu.Módní dámské džíny nadměrné ("objemné") s vysokým pasem - nový 2019, podívejte se na fotografii - jakodemonstroval herečka "50 odstínů šedé," Dakota Johnson.
  2. Džíny s otvory, roztřepené, roztrhané - stále žádané a milované. Navíc se díry zvětšují - například otevřou kolena úplně, nebo se pohybují přímo pod kapsy. Zdá se, že takové džíny jsou neuvěřitelně dobré pouze pro mladé lidi nebo hippies, ale „dospělí“ také nejsou proti džínám s ventilací. Asi všichni chceme být zábavnější, zábavnější, mladší a hravější. No, v létě teplo, vidíte, s takovou ventilací je velmi pěkné.
Zpěvačka a moderátorka Heidi Montagová má hubený s nízkým pasem, ale jak dobře je ošuntělý.

Skinny

Zajímavé: Jaká je barva vlasů v módě v roce 2019: foto příklady

  1. Bílé džíny. Ideální pro léto, světlo a ne stoupat. Pravda, oni říkají, že vypadají tlustší. Ale hvězdy se toho nebojí: herečky Kate Bosworth a Amanda Seyfried spěchají o svém podnikání ve sněhově bílé barvě. Singer Fergie je nejen v bílé hubené, ale také s otvory v kolenou. A Rosie Huntingtnon-Whiteley si vybrala bílé džíny s lehkým topem.
  2. Znovu v trendu! Pohodlné, vizuálně prodlužuje nohy. Kelly Ripa, televizní moderátorka a herečka, a Ashley Greene, herečka, využívají tohoto efektu.
Filmová herečka Holly Buryová skromně ukazuje ošuntělé klasiky, ale Olga Buzová způsobila celou vlnu rozhořčení jejích předplatitelů, táhnoucích roztrhané džíny s obrovskými otvory za sebou as nerovným řezem dna. Nicméně, po studiu fotografie vůdce a zpěváka, můžete plně schválit její obraz.

Zajímavé: S tím, co nosit bílé dámské džíny: nápady a fotografie

Vojenský a béžový + vysoký pas

Jaké džíny dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Tři úžasné vrcholy pro krásné dámské džíny

  1. Dekorace. Výšivky, nášivky, pruhy, kamínky, cokoliv, co se drží dohromady - na pódiích módních metropolí v takových světlých džínách modely krok za krokem. A upřímně řečeno, na monofonním pozadí nebo na varence vypadají ohromující.
  2. Lampas - dávno to bylo znamení "Aadidas". Nyní je to příležitost přilákat pozornost růžovým, červeným nebo bílým pruhem podél boku, od pásu ke dnu. A s pruhy může být hubený, a klasické, a milenci. Také, oříznuté džíny a kalhoty. Je to pravděpodobně stojí za doplnění šatní skříň pro alespoň některé módní dámské džíny s pruhy.
  3. Zip na zadní straně. Nejvíce skandální a diskutovaná verze džíny, kterou společně vytvořili Levi's a Vetements, nebyla zpočátku veřejností obzvláště pozorována. Ale po upřímné fotografii vyzve „co přesně je blesk na papeži“ - síť rozeslala diskuse. Módní dámské džíny se zipem na zadní straně jsou stále v trendech. A fotky šťastných majitelů takových opravdu chutných. Je těžké říci, jaké by měly být parametry tohoto místatyto džíny seděly nádherně, ale z nějakého důvodu se zdá, že pro rozinky a v případě velmi hravé nálady by se o sebe měly postarat džíny se zipem vzadu.
Mnoho hvězd nosí na kolenou díry, například špičkový model Sarah Sampaio.

Stylové obrazy hvězd v měkkých modrých a bílých džínách

Takže pokud chceme módní džíny, pak máme kam jít. Je základní volit v závislosti na tom, které části naší postavy se mohou směle ukázat.

Zajímavé: Dámské džíny: co nosit, příklady módních obrazů

Herečka Twilight Kristen Stewart se objevila v modrých džínách s manžetami. Někdo z fanoušků jednou zmínil její tlusté kotníky, ale na vysokých podpatcích černé sandály to není úplně vidět. Pixie Geldof, zpěvačka a modelka, si také vybrala velmi podobné džíny a černé sandály. A herečka a režisérka Lucy Liu je také v modré hubené s manžetami, ale podařilo se jí přinést chuť k jejímu vzhledu s velmi originálními podpatky sandály.

Modelové džíny původní střih

Mimochodem, pod džíny jsou nyní potřeba boty nebo sandály s obrovskými podpatky. Nicméně, některé hvězdy nejsou plaché nosit Vietnamese stejně, takže volba je obrovská, je to jen správná nálada a dobré nakupování.