Co nosit kalhoty s pruhy: tipy, fotografie a nápady

Kalhoty zdobené pruhy byly populární pro více než jednu sezónu v řadě, ale s příchodem roku 2019, tento trend dosáhl plné apogee, takže stylisté doporučují širokou škálu možností pro kombinování a nošení tohoto kusu dámského šatníku.

Dále v článku budeme podrobně hovořit o nejvíce vítězných a originálních kombinacích s tímto modelem kalhot, takže hotový outfit se nakonec ukázal být elegantní a módní.


Top modely z roku 2019

Dámské modely kalhot s kontrastními pruhy na stranách jsou dnes velmi relevantní, takže většina žen experimentuje o tom, jak a s čím mohou být nošeny. Pro začátek je třeba poznamenat, že pro vytvoření módního luku nejsou běžné sportovní verze kalhot s barevnými pruhy v žádném případě vhodné, je lepší je nechat na vhodnější příležitost, jako je například návštěva posilovny. Ale vytvořit stylový obraz v této sezoně by měl věnovat pozornost následujícím stylům:

 • Kožené varianty. Velmi všestranný styl kalhot, které lze nosit na obě strany a každodenní procházky v parku.

Kožené kalhoty s pruhy

\ t
 • Bavlna na širokém pásu. Tyto kalhoty jsou pohodlné a pohodlné v každodenním životě.ponožka. Mohou být umístěny v kině i při nakupování.
Důležité! Díky příměsi elastanu jsou bavlněné kalhoty schopny vizuálně přizpůsobit tvar, proto jsou ideální pro ženy s bříškem.
 • Denim. Denim je nyní obzvláště důležitý, takže je přirozené, že v roce 2019 jsou kalhoty s barevnými pruhy také prezentovány v džínách. Novinkami této sezóny jsou volné modely, které jsou zúžené na dno, jejichž pruhy jsou zdobeny ručně.

Kalhoty s pruhy a obrazy ve stylu sport-chic

 • Klasické kalhoty se šipkami a pruhy. Jedná se o nerozbitné klasiky žánru, které nikdy neopustí módní podstavec. Jedinou úpravou tohoto stylu je přítomnost skladeb, které jsou v této sezoně tak populární.

Zajímavé: Módní šperky v roce 2019: šperky jsou v trendu!

 • Zkrácené modely s hladkými a barevnými pruhy umístěnými na vnitřní straně kalhot. Jsou velmi originální možností, která je docela vhodná pro každodenní luky, a pro stranu. Tyto kalhoty jsou velmi univerzální, protože se hodí k jakémukoli typu postavy a jsou kombinovány s úplně odlišnými styly bot.

Módní barvy 2019

Kromě klasických černobílých verzí jsou dnes kalhoty s postranními pruhy zastoupeny v poměrně široké barevné paletě, v níž jsou nejvýznamnější odstíny červené, žluté, zelené, modré a také modely s kontrastními barvami.vložky. Pokud jde o vložky samotné, nemusí být nutně pevné. Dnes v trendu různých kombinací barev a textur. Hubený džíny s lesklými akcenty jsou prvotřídním příkladem.

Módní barvy tohoto léta

Správně kombinujeme kalhoty s bočními vložkami

Kalhoty s barevnými i monochromatickými pruhy jsou jedním z hlavních hitů v roce 2019, takže stylisté v této sezóně doporučují různé možnosti, jak je nosit. Nicméně i přes zdánlivou jednoduchost na první pohled je tento styl velmi mazaný, a pokud si vyberete špatný top nebo pravý pár bot, můžete úplně zničit celý luk. Pokud tedy chcete, aby byl váš vzhled módní a originální, nabízíme vám nápad, jak tyto kalhoty kombinovat. Patří mezi ně následující:

 • Bez pat. Dnes, triviální sportovní obuv není tak populární u tohoto typu kalhot jako různé možnosti paty. Mohou to být boty, sandály a dokonce i vysoké boty.

Kalhoty s pruhy mají dobře paty

V dnešní době jsou nejodvážnější jedinci oblečeni dokonce i sportovní legíny Adidas s patami. S prodlouženou bundou a kontrastní spojkou je elegantní a originální módní obraz, živé příklady, které lze nalézt na fotografiích v takových lesklých časopisech jako Vogue a Cosmopolitan.
 • Bílé sportovní tenisky. Pokud jste vytvořili příliš složité aAvantgardní vzhled, bílé tenisky ho zředí. Věřte, že tato verze boty bude vhodná i v kombinaci s klasickými šedými kalhotami, zdobenými pruhy po stranách.

Zajímavé: Módní těsné kalhoty pro ženy: stylové obrazy

 • Plodina. Dnes, téměř všichni spravedlivý sex nosí tento prvek ženského šatníku, tak to je jen přirozené to jeho stylisté také doporučují nosit to spolu s takovými kalhotami. V závislosti na designu vrchu můžete vytvořit jak standardní sportovní vzhled, tak klasický večerní vzhled.

Oblečení s oříznutým vrcholem

Důležité! S vrcholky plodin byste měli být velmi opatrní, protože jsou vhodné pouze pro majitele krásného a hladkého tisku. Jinak to bude nevhodné a dokonce vtipné.
 • Objemný svetr. Kombinace teplého pleteného svetru a kalhot s ozdobnými bočními panely je dnes hlavním hitem módních trendů roku 2019. Bílý vrchol angory vypadá v tomto případě obzvláště stručně.

Vzorek s objemným svetrem

 • Bunda nebo bunda. Tato kombinace je základní variantou kombinace kombinací věcí a vítězství, která rozhoduje, že se rozhodně nemůžete pokazit.
 • Pajama Outfit. Dnes oblečení, které vypadá jako spánek, vypadá jako úklona této sezóny. Proto jsou hedvábně široké kalhoty s kontrastními pruhy s podobnou bundou nepopiratelným trendem,který si zasloužil místo na módním podstavci.

Kalhoty s pruhy s bundou a top ve stylu spodního prádla

 • Sportovní bombardér. Protože pruhy umístěné na vnější straně kalhot jsou původně dekorem sportovního oblečení, je zcela pochopitelné, že návrháři doporučují nosit takové kalhoty v plnohodnotném sportovním oblečení.
 • Vzdušné halenky a klasické košile. Díky této kombinaci získáte lehký klasický komplet, který doplní pár bot jak na nízké rychlosti, tak na patách nebo klínech.

Kalhoty s pruhy

\ t
 • Kardigan. Kombinace sportovních kalhot a kašmírového svetru vytvoří obraz ve stylu Sport-Inc., Který dokonale zapadne do rytmu moderní rezidence metropole a zdůrazní její individualitu.

Kardigan + kalhoty s pruhy + top ve stylu lnu

\ t
 • Kožešina z ovčí kůže a povlečení. Jsou výborné proti povětrnostním vlivům. Jako boty můžete na platformě používat tenisky nebo tenisky.

Jak si vybrat správné kalhoty zdobené pruhy?

Dnes v lesklých časopisech najdete mnoho fotografií s obrázky různých příkladů oblečení a různých kombinací toho, co můžete nosit v módním oděvu dámské šatní skříně jako kalhoty zdobené pruhy. Chcete-li však vytvořit krásný a stylový vzhled, musíte nejen správně vybrat horní, ale také zvolit styl kalhot, který je ideální pro váš typ.čísla.

Zkrácené modely kalhot s pruhy jdou do vysokých dívek

V závislosti na vlastnostech ženské postavy doporučují stylisté správně zvolit délku a model tohoto výrobku. Například:

 • Štíhlé dívky by měly věnovat pozornost úzkým verzím kalhot.
 • Je vhodnější, aby ženy v těle volily možnosti měkkých tkání pomocí širokého elastického pásu.
 • Krátké a dlouhé modely kalhot, které zcela pokrývají patu, jsou vhodnější pro krátké dívky.

Kalhoty s pruhy + kabát

Zajímavé: Stylové oříznuté kalhoty: módní obrazy

Pokud stále přemýšlíte o tom, co můžete nosit kalhoty s takovými ozdobnými vložkami jako pruhy, můžete určitě odpovědět naprosto vším. Stylisté a přední couturiers špičkových módních domů dal kompletní svobodu moderním dívkám v přípravě jejich oblečení. Proto budou dnes i ty nekompatibilní věci ve stylu na jednom obrázku vypadat originálně a harmonicky. Hlavní věc je být pohodlný a pohodlný!