Červené kaviárové masky. Aristokratické domácí recepty

Světově proslulé společnosti vyrábějící různé kosmetické výrobky, produkují a aktivně propagují celou řadu produktů péče o pleť obličeje a těla, mezi které patří červený kaviár. A z dobrého důvodu.Červený kaviárje nejen vynikající pochoutkou, ale také účinnou kosmetikou pro péči o pleť. Červený kaviár obsahuje takové látky, které jsou užitečné pro zdraví, mládež a krásu kůže, jako jsou aminokyseliny, stopové prvky, různé soli minerálů, bílkovin a bílkovin.

Kosmetika s červeným kaviárem je dostatečně nákladným potěšením, že si ji nemůže dovolit každá žena. Pokud chcete cítit léčivý efekt "aristokratických masek" červeného kaviáru, můžete doma použít několik jednoduchých a úsporných receptů.

Recept č. 1.Složení: 1 lžíce červeného kaviáru, 1 - 2 lžíce výživného krému. K přípravě masky je nutné kaviár hníst a výslednou hmotu pečlivě promíchat s výživným krémem. Před nanesení masky s červeným kaviárem je nutné očistit pokožku. Maska se aplikuje na obličej a případně na krk. Expozice - 15 minut. Doporučuje se odstranit masku teplou vodou bez použití kosmetiky. Tato maska ​​ má dvě vlastnosti - vyživuje a hydratuje pokožku obličeje.

Recept No. zahřátévody

Číslo receptu 3 . Červená kaviárová maska ​​pro všechny typy kůže. Složení: červený kaviár (1 lžička), rostlinný olej - olivový, broskev, lněné semínko (1 lžička), 1 žloutek. Irka musí být hnětena a smíchána s rostlinným olejem, směs ponechána po dobu 7 až 10 minut, pak přidejte žloutek a znovu důkladně promíchejte. Maska se aplikuje po dobu 20 - 25 minut. Odstraňte zbytky masky teplou vodou bez mýdla.

Číslo receptu 4.Maska červeného kaviáru pro mastnou a kombinovanou pleť. Složení: 1 čajová lžička červeného kaviáru (předmíchání), 2 lžičky jogurtu nebo kefíru. Míchejte, naneste na obličej a nechte působit 15 minut. Tato maska ​​dobře čistí a zároveň vyživuje pokožku.

Recept č. 5.Balzám na kůži kolem očí červeného kaviáru. Složení: 1 lžička červeného kaviáru (kaše), růžového esenciálního oleje (5-7 kapek) a 5-7 kapek oleje z hroznových jader. Všechny složky jsou smíchány a pro snadné použití musí být výsledný balzám uložen v kosmetické nádobě o malém objemu. Balzám s červeným kaviárem se doporučuje uchovávat v chladničce po dobu 5-7 dnů. Kaviárový balzám by měl být používán na kůži kolem očí každý večer nebo každý druhý den před spaním. Použití: Aplikujte na očištěnou pokožku kolem očí, nechte působit 10 minut a balzám odstraňte kosmetickým talířem. Pro dosažení nejlepšího účinku může být kosmetický disk navlhčen v běžném mléku.

Pro výrobu domácích maseklze použít červený kaviár , losos nebo jeseter jesetera. Lososový kaviár podporuje hlubší čištění a hydrataci, podporuje regeneraci buněk a chrání pokožku před škodlivými účinky ultrafialových paprsků. Sturgeon kaviár dobře vyživuje pokožku, zlepšuje pružnost a bojuje proti vráskám.

Aby se dosáhlo dobrého účinku při použití masek s červeným kaviárem, doporučuje se absolvovat kurz 10 až 12 masek. Po intenzivním kurzu je žádoucí udržovat pokožku výživnými nebo zvlhčujícími maskami - jednou „červenou“ maskou týdně.

Kromě toho,masky z červeného kaviáru na obličejse mohou stát vaším „zázračným prostředkem“ pomoci při mimořádných událostech, kdy potřebujete odstranit známky únavy a osvěžit svou pleť v krátké době.

Buďte vždy krásní a milovaní!