Zimní dámské bundy s přírodní kožešinou

Během této doby má každá žena zvláštní potřebu zvýšené péče a ochrany před chladem a deštěm. Jedním ze způsobů, jak dosáhnout takového harmonického pocitu, je bunda s kožešinou. Samozřejmě to není všelék na všechny psychické problémy, ale je to taková věc, která významně zvýší sebeúctu každé ženy z krásné poloviny lidstva a zároveň zahřeje nejtvrdší zima, poskytne pohodlí a pohodlí, obklopí příjemnou něhou a teplem.

Znát sofistikovanou, někdy vrtošivou ženskou postavu, slavní návrháři vyvinuli veškeré úsilí, aby vzali v úvahu všechny požadavky a přání tohoto typu svrchního oděvu. Výsledek předčil všechna očekávání: podařilo se nám vytvořit mistrovské dílo z každodenních neobyčejných praktických věcí - stylová bunda dolů s kožešinou, která kombinuje eleganci, eleganci, pohodlí a dokonalou chuť.

Historie vzniku saka

Historie původu nejoblíbenějších zimních bund s kožešinouje vědecký charakter, protože místem jejich "narození" nebyly designové domy, ale výzkumné laboratoře. Účelem tak dlouhého a namáhavého úsilí bylo vyvinout lehké a teplé oblečení pro nejchladnější kontinenty světa. A pouze tehdy, když byla představa o použití chmýří jako ohřívače uvedena do života, splnila výsledek očekávání vědců.

První „testeri“ takovýchto oděvů byli polární průzkumníci a vojenští muži, potom si saké zvítězili ve světě zimních sportů mezi lyžaři a horolezci. A teprve po určité době se mezi obyčejnými lidmi na celém světě staly populární kabáty s přírodními kožešinami.

Je důležité rozlišovat mezi pravidelnými odměrnými bundami a spodními bundami. Samo o sobě tento název označuje použití chmýří jako tepelně izolačního plniva. Výrobci tuto skutečnost potvrzují speciálními značkami: „peří“ (peří) a „dolů“ (dolů).

Proto byste měli při nákupu zimní dámské bundy s kožešinou věnovat pozornost přítomnosti nezbytných nápisů na její vnitřní straně.

Inovace ve výrobních technikách teplého oblečení dnes umožnily najít alternativu k takové izolaci pomocí vysoce kvalitních syntetických nebo silikonových plniv.

Skuteční odborníci však tvrdí, že tyto výrobky jsou v rozporu se ženskými saka s kožešinami.

Spory o totomezi designéry stále probíhá. Je třeba poznamenat, že nepřirozené materiály mají ve srovnání s husím prachem nižší tepelně izolační vlastnosti.

Krátké a dlouhé dámské saka s kožešinou

Výsledky nedávného marketingového výzkumu popularity různých typů zimních oděvů překvapily a přemýšlely o mnoha projekčních domech. Vůdcem prodeje je již několik let dámská bunda s přírodní kožešinou.Tato zasloužená láska je vysvětlena mnoha výhodami tohoto produktu:

 1. Vysoká úroveň ochranyi před nejtvrdšími mrazy a silnými větry díky vynikajícím izolačním materiálům.
 2. Praktičnost a pohodlí , umožňující měnit aktivní a dynamický rytmus života během „sezónních překvapení“.
 3. Kompaktnost a lehkost věcí , kterých se dosahuje speciální strukturou výplňového výplně.
 4. Noste odolnost dámských kožešinových bund , což vám umožní dlouhodobě udržovat dokonalý originální vzhled.
 5. Inovativní impregnace materiálů , která umožňuje nosit takové výrobky v jakémkoli, i nejnepříjemnějším počasí: sníh, déšť, vánice.
 6. Cenově dostupné a dostupné cenyve srovnání s kabáty a kožichy.
 7. Nevyžaduje zvláštní úsilí o řádnou péči a skladování .
 8. Snaha známých módních návrhářů nám umožnila vytvořit rozmanitou produktovou řadu .stylové krátké a dlouhé dámské bundy s kožešinou.

Takové přednosti svrchních oděvů si myslíte, že si myslíte, že i vášniví fanoušci nádherných kožichů a elegantních kožichů. Protože ne vždy, když to bude racionální a vhodné nosit kožešinu nebo semišovou věc ve spaní nebo nepředvídatelném tání. Rozpočet je dalším důležitým faktorem, který ovlivňuje aktivní propagaci krásných spodních bund s kožešinou.

Doporučení pro výběr stylové a krásné bundy s kožešinou

Nákup dámské spodní bundy s kožešinou pro mnoho módy je jednou z nejcennějších a nejžádanějších akcí, nicméně, aby výsledek skutečně učinil váš budoucí majitel šťastným, volba by měla být zvážena.

Kromě vzhledu a designu odborníci doporučují věnovat pozornost důležitým bodům:

 1. Položka jakostimusí mít nutně označení označující izolaci vyrobenou z peří a z peří.
 2. Při volbě stupně tepelné izolace výrobkuje nutné se zaměřit na složení izolačních materiálů, které je stanoveno v procentech dolů a peří: 80/20, 70/30, 60/40, 50/50.
 3. BPlášť s převládajícím podílem chmýří se považuje za teplejší:80 nebo 70%, pokud zimní období není rozlišováno silnými mrazy, postačí 60 nebo dokonce 50% výplňového výplně.
 4. Jednotné umístění ohřívačů , zachování jejich origináluformy poskytují švy, které tvoří malé „bloky“ - ne více než 20x20 cm.
 5. Jednovrstvá a dvouvrstvá dlouhá bunda s kožešinouje dalším parametrem, který udává jeho funkce stínění proti teplu.
 6. Věnujte pozornost kompresnímu poměru , který musí být na značkách a kvalitních věcech uveden na štítku (plnicí výkon - F.P.) a musí být vyšší než 550.
 7. Opatrně sondujte bundytak, aby peří nepropichovaly tkaninu a nevytvářely nepříjemné brnění.
 8. Kvalitní a kompletní zpracování , dezinfekce „výplně“ je potvrzena nápisem na štítku - DIN EN 12934.
 9. Kování na spodní bundě s kapucí z kožešiny by mělo být pevné , úhledně vyráběné, spolehlivé a duplikované náhradními knoflíky a tlačítky ve speciálním sáčku.
 10. Hladké a spojité švy , šité silnými nitěmi, jsou důležitým prvkem pro kvalitní výrobek.
 11. Elastický pásek jako ozdobný lem okrajů bundy , rukávů a pásů umožňuje zvýšit ochranu před chladným a pronikavým větrem.
 12. Výrobce zimních polstrovaných kabátů s kožešinovým límcem , který respektuje sebe a svou pověst, nutně poskytuje vzorek plniva v hermetickém obalu.
 13. Kožešinový rámby měl být načechraný, nepříjemný a ne rozpadavý.

Na základě těchto jednoduchých tipů si můžete vybrat opravdu vysoce kvalitní svrchní oděv,, která bude jeho majiteli po mnoho let \ t

Bundy s kožešinou a kapsy

Každá žena je rafinovaným a půvabným stvořením; elegantní a jemný, krásný a okouzlující, s jedinečnou vnitřní přitažlivostí. Právě tyto vlastnosti, které světově proslulé designérské domy a couturiers zdůrazňují, vytvářejí elegantní modely - od sportovních stylů až po elegantní a přísné formy. Navržené množství a rozmanitost barev, střihů, doplňků, dekoračních prvků, materiálů umožňuje jakékoli módní ženě a znalci stylu vybrat si možnost, která uspokojí všechny požadavky a požadavky.

Dámská spodní bunda s kapucí a přírodní kožešinou lze právem považovat za „klasiku žánru“ . Elegantně a zároveň vypadá stylově jak na mladé dámě, tak na ženě v pevném věku. Kombinace elegance a praktičnosti umožňuje hostesce takové věci cítit se pohodlně a teplo za každého počasí: sněhová bouře, vítr, spánek.

Kapuceje chytrý módní návrhář, který vytváří luxusní siluetu a zároveň chrání před chladem. Tyto modely jsou ideální pro ty, kteří ocení kompetentní kombinaci praktičnosti, pohodlí a krásy. Přirozená kožešina, která zdobí kapuce, ji nejen transformuje, ale také chrání jemnou ženskou tvář před mrazem a nepříjemnými srážkami, pečlivě ji zabalí a zahřeje.

Proto sako a srstkapuce je win-win možnost, která bude mít hodné místo v šatníku každé dámy.

Down-polstrovaný kabát s kožešinovými kapsamije stylový model nedávných období, které mladé dívky obzvláště milovaly. Vložky přirozeného zdřímnutí na kapsách dělají siluetu delikátní a sofistikovanější. Se zvláštní elegancí se takové dekorace a dekorativní detaily dívají na tvary ve tvaru písmene „sudy“.

Krátká bunda s kožešinoupotvrzuje svůj původní sportovní a praktický účel. Aktivní a energické módní ženy ocení různé formy zkrácených spodních bund. Pohodlí a pohodlí při udržování dynamického rytmu života - jejich hlavním úkolem. Vybavený a široký styl, hladký a světlý se všemi druhy výtisků, matný nebo s lesklým povrchem - to není celý seznam designových řešení, která mohou potěšit nejnáročnější publikum.

Kombinované bundy s kožešinou a ekokožou

\ t

Kombinovaná bunda dolů s kožešinou má sofistikovaný styl charakteristický pro italské trendy.

Harmonická kombinace vlněných prvků s polyesterovou tkaninou a kožešinovým lemem dodává modelu zvláštní lesk a eleganci . Majitel takového produktu bude vypadat nepřekonatelně, elegantně, elegantně, s důrazem na originalitu a osobitost stylu.

Rostoucí obliba v roce 2006. \ TJako hlavní materiál pro výrobu spodních bund získává přírodní kůže, která se vyznačuje estetikou, praktičností, tepelnými a vodotěsnými vlastnostmi. Tyto produkty jsou však pozoruhodné svou vysokou cenou, neboť jsou považovány za luxusní zboží s minimální dostupností pro mnoho.

Alternativní možností s optimální cenovou politikou jsou ekokožené bundy s kožešinou.

Jejich vnější a funkční vlastnosti nejsou horší než jejich přirození „příbuzní“, ale mají několik výhod: lidskost ve vztahu ke zvířatům, nízkou cenu, rozmanitost modelové řady.

Dámské černé a modré saka s přírodní kožešinou a kapucí

Černá bunda s černou kožešinou v této sezóně zůstává stejně módní a populární jako před několika lety.

Jeho milost a estetika budou vypadat vhodně v každé životní situaci. Černá barva je nejen univerzální a praktická, ale také dává každé ženě svou „vyrovnanost“ aristokratické elegance. Kombinace takových věcí s luxusními kožešinami norkové nebo stříbrné lišky vytváří regálovou a bohatou siluetu. Krásné ženy s ladnými tvary v černých barevných modelech mohou snadno skrýt vady postav.

Modrá bunda s kožešinou vyniká z modelové řady šlechtou své barvy. Tato barva v různých odstínech, podle stylistů, je jedním z nejvíce trendy v tomtoroku Downy kabáty a bundy z měkké tyrkysové na bohaté modré indigo dobyl molo a módní lesklé časopisy. Proto, je-li dodržování nových trendů v módním průmyslu prioritou při výběru skříně, musíte se na těchto modelech zdržet.

Dámská spodní bunda s přírodní kožešinou a kapucí je předmětem "musí mít" v šatníku jakékoli módní ženy.Praktičnost a mimořádný styl z něj činí skvělého pomocníka při vytváření nepřekonatelného obrazu i v hrozném špatném počasí. Výběr takové nedílné součásti moderního obrazu, každá žena by měla věnovat zvláštní pozornost svým vnitřním pocitům. Koneckonců, schopnost zdůraznit jejich individualitu je hlavní zásadou, kterou světově proslulí stylisté a tvůrci trendů doporučují dodržovat.

Downové bundy s liškou a lamy

Přirozená srst byla vždy považována za dokonalou ozdobu svrchních oděvů, protože dodala extra luxus, bohatství a vznešenost. Dnes ji návrháři aktivně využívají k vytvoření jedinečných a originálních modelů. Všechny druhy oblékání, všestrannost barev a různé kožešiny jsou hlavním rozdílem mezi moderními trendy módního průmyslu.

Nejznámější kožešiny, které podle známých designérů dávají stylovým kabátům, jsou norek, liška, liška polární, liška polská, ovčí kůže, lama. Každá volba vypadá skvěle - se speciální chic.

Sako s lámou srstís jehoObjem a okázalost klade důraz na něžnost a zjemnění rukou a kontur tváře každé ženy. Taková dlouhotrvající srst má výborné vodotěsné vlastnosti, což umožňuje její nošení i při deštivém počasí, aniž by to ohrozilo jejich vzhled.

Svařená bunda s liškouláká svým ušlechtilým dekorem. Kožešina červené lišky byla vždy známkou prosperity a prosperity. Jeho jemnost a okázalost dává výrobku aristokratický luxus, který dělá šťastného majitele elegantnějším a atraktivnějším. Nejznámější mezi zralými ženami je srst s černohnědou liškou, která je považována za skutečně ženský a sofistikovaný kus oblečení.

Mink rámy , bezpochyby, byly vždy měřítkem rafinované chuti a vynikajícího stylu. Cenové parametry takových věcí však nejsou k dispozici všem.

Kožešinový průmysl ve spolupráci s elitními módními návrháři a designéry nabízí širokou škálu barev a odstínů. Představené kolekce svrchních oděvů světoznámých módních domů tak ukazují různé verze barevných kompozic: od měkkých pastelových až po sytě světlé.

Bundy s bílou a růžovou srstí (s fotografií)

Pánská bunda s bílou srstí je elegantní verzí modelu, který dá ženě královskou milost.

S pomocí takovýchvynikající produkty mohou vytvořit báječný a neuvěřitelně krásný obraz "královny sněhu", aniž by zanechal lhostejného člověka. Tato barva srsti je perfektně kombinována s jinými barvami tkanin, což výrazně mění jakýkoliv styl a tvar bundy nebo kabátu.

Bunda dolů s růžovou srstí vypadá jemně a přitažlivě.

Tato barva byla vždy považována za ženskou a jemnou. Takový kus svrchního oděvu může snadno odlišit hostesku od šedého davu, zdůraznit individualitu a originalitu. Hořící brunetky nebo blondýnky budou vypadat nádherně v růžových odstínech kožešinového rámu.

Podívejte se na fotografii sako s kožešinami, jejich různé modely a designová řešení:

Zde najdete nejoblíbenější a nejoblíbenější nabídky, které nezanechají lhostejného představitele krásné poloviny lidstva.