Tajemství krás Indie! Neem strom olej pro ošetření vlasů doma

Pro intenzivní péči o vlasy, rychlou obnovu a udržování zdravého, krásného vzhledu se po mnoho let používaly různé oleje ( bambucké máslo, kokos, lopuch, olivový, hroznový olej jámy atd.)

V současné době lze ve složení přípravků na péči o vlasy nalézt takovou složku, jako je olej z Neem stromů.

Od starověku je strom považován za zázračnou rostlinu. Strom Nim - velmi nenáročný, roste v horkém tropickém klimatu.

Olejový nebo stromový extrakt Má jedinečné léčivé účinky - výrazný protizánětlivý, zpevňující a regenerační účinek. Pro kosmetické účely se používá k péči o problémovou pokožku, vlasy, nehty a zuby.

Neemův stromový olej pomůže vyřešit problémy s vlasy, jako jsou lupy, svědění, zmírnění otupělosti, křehkost, dobrá prevence vzniku předčasných šedivých vlasů, pomoc při obnově špatně poškozených vlasů po barvení, bělení, má blahodárný účinek na křehké konce dlouhých vlasů.

Aplikace stromového oleje Je to velmi jednoduché - domácí vlasové masky (30 minut před praním vlasů, v noci), teplé zábaly, masáž olejem.

Někteří výrobci kosmetických přípravků na vlasy vyrábějí lehkou verzi oleje z stromů Neem s přidáním různých éterických olejů. Tento kosmetický vlasový olej může být denně používán k péči o špičku vlasů,před vysoušením atd. (nesmyje se).

V důsledku nezávislého a komplexního použití oleje Neem na vlasy se stanete majitelem svěžích, hustých, zdravých, elastických, silných a lesklých vlasů, jako jsou skutečné krásy Indie.