Nejlepší styly sable kožešiny

Jen přemýšlet o nadcházející nákup je důvodem k obavám, protože každý fashionistas chtějí být módní a stylové. Taková akvizice nemůže být nazývána levnou, protože přírodní nátěry, jako je např. Sable, jsou poměrně drahé a rozhodování o tom, co je nejlepší získat v souladu s parametry postavy a výšky, a to, co lze později nosit. . Jak si vybrat kožich z sable tak, že je módní a slouží tak dlouho, jak je to možné?

Výhody sobolí srsti

Svrchní srst srsti, na fotografii nad nejmódnějšími modely, kterou lze vidět níže, byla vždy indikátorem blahobytu jejího majitele a symbolem skutečného bohatství a luxusu. Sable kožešina, který je často nazvaný “královská kožešina” a “měkké zlato”, byl velmi populární ve starověkém Rusku.

V dnešní době jsou krásné sobolí srsti také vyhledávaným produktem, a to vše proto, že vypadají skvěle a vydrží dlouho, nejméně 10 let.

Kromě vnější krásy a trvanlivosti mají výrobky vyrobené z tresky obecné řadu nepopiratelných výhod, mezi které patří:

 • Kožešiny z této kožešiny jsou velmi měkké, příjemné na dotek, v nich krátké i dlouhé, vždy se cítíte v teple a pohodlí;
 • výrobky mají relativně malou hmotnost a krásně se třpytí v paprscích zimního slunce;
 • Široká paleta barev, srsti sobolíků může mít jiný odstín, což není případ nutriálních výrobků.

Kožešiny z barguzinské a jenisei sable (s fotografiemi)

Nejznámější po celém světě je ruský (Yenisei) sable, ze kterého byly po mnoho staletí vyráběny nátěry různých stylů.

Barvy srsti se pohybují od světle béžové až po karamel.

Podle názoru mnoha odborníků jsou však nejvíce elitní kožešinové kabáty z barguzinské sable.

Je však srst z barguzinské sable (foto níže) není příliš levná, takže ji musíte brát velmi vážně.

Tato kožešina se vyznačuje ušlechtilou tmavě hnědou barvou s inkluzemi "stříbra".

Jak si vybrat krásný a pohodlný srst srsti

Jak si vybrat správný kožich, ve kterém bude obě teplo pohodlné? Nejlepší je vybrat si kožešinový výrobek společně s odborníkem, který je dobře obeznámen s kožešinami, a bude schopen rozlišit sobcovou srst od vzhledu kukuřičného kukuřice, která se jí velmi podobá zvenčí. Jeho srst je silnější a hladší, zatímco kuna je pevnější a ne tak lesklá.

vyberte si krásný a pohodlný kabát sobolí, fotografie s příklady, které lze vidět níže, musíte dodržovat tato pravidla:

 • Nasaďte si kožich, zapněte a zkuste provést obvyklé úkony - zvedněte a spusťte ruce, otočte tělo na stranu, aniž byste zvedli nohy od podlahy, ohněte se a dřepněte na dřepu. Je důležité, aby výrobek neomezoval pohyby a zároveň zůstal načechraný a hustý;
  Cítit srst dobře a zamyšleně, srst musí být samozřejmě velmi jemná a kůže musí zůstat pevná a pevná. Všechny kusy kůže by měly mít stejnou délku a šířku;
 • Štípání srsti, nebojte se, pokud jsou v dlani chlupy, pak to nemusíte brát, protože při šití není pozorována výrobní technologie;
 • Pečlivě zkontrolujte všechny švy na výrobku. Všechny by měly být hladké a pevné, žádné mezery a vyčnívající nitě na kvalitním výrobku prostě nemohou být přítomny.

Velmi účinnou „zbraní“ proti nevyhovujícím kožešinovým výrobkům, stejně jako pseudo kožešinovým kabátům, je čich.

Ano, opravdu, aby bylo možné vybrat nejlepší kožich od sobolí, musí být cítit. V žádném případě by kvalitní výrobek neměl zvířecí vůni.

Musíte také věnovat pozornost barvě srsti. Čím více šedých chlupů v tom je, tím lépe.

Taková šedá srst bude vypadat elitní a drahá.

Designové pláště sable: krátké a dlouhé modely (s fotkou)

V současné době je řada stylů kožešinových kabátů ze šavle velmi široká a různorodá a někdy je pro ženu velmi obtížné zvolit si jakoukoli možnost a poté je také obtížné vybrat si výrobek s něčím, co by se mělo kombinovat.

Obzvláště oblíbené jsou kabáty srkovité (foto níže), které mohou mít nejrůznější délku.

Aby byl váš obraz v kožichu bezvadný, měli byste dodržovat několik pravidel:

 • krátká srst, jejíž fotografie je uvedena níže, musí být kombinována s botami na patách nebo na vysoké platformě, kování nebo krátkém sukni ;
 • srst střední délky (hluboko pod kolena a mírně nižší) lze snadno kombinovat s jakýmkoliv oblečením, v tomto případě budou dělat jak kalhoty, tak sukně, jejichž délka je kratší než délka srsti;
 • dlouhá srst sobolího kříže, jejíž fotografie je uvedena níže, musí být kombinována s vysokým podpatkem, jinak bude obraz těžký.

Je důležité porovnat vybraný kožich s jeho věkem, jak má každý svůj vlastní. Souhlasíte s tím, že zralá žena nebude vypadat zvlášť harmonicky v krátkém kožichu a botách, i když vám toto oblečení dovolí nosit takové oblečení.

Pokud chcete získat exkluzivní věc, jejíž analogie nelze nalézt nikde a kdekoli, pak budete musetuchýlit se k individuální objednávce a krejčovství.

Vynikající možností budou designérské kožešinové kabáty z jara 2019, které jsou šity v jedné kopii.

Takový výrobek se určitě stane jedním z nejelegantnějších prvků vašeho šatníku.