Umělé kožešiny v různých barvách

Tyto výrobky vypadají luxusní, velkolepé, elegantní.

Stojí však za povšimnutí, že dnes se stále více lidí staví na ochranu práv zvířat, čímž protestuje proti používání přírodní kůže a kožešin. Tento trend je podporován mnoha světově proslulými designérskými domy, které zdobí své modely pomocí umělých kožešin v různých barvách.

Unikátní technologie a inovativní metody umožnily lidstvu vytvořit materiál, který je ve svých vnějších parametrech totožný s přírodním vlasem, avšak bez krutého, násilného zacházení se zvířaty.

Kromě elegantního nadýchaného a hedvábného vzhledu vám umělá barvená srst od obvyklých přirozených odstínů až po nejjasnější syté barvy umožní obrazu osobitou pikantnost a osobnost.

Profesionálové umělých kožešin

\ t

Na policích elitních prodejen stylového a značkového oblečení je méně a méně možné vidět výrobky z přírodních materiálů. Tato skutečnost může narušit mnoho fashionistas, nicméně, s pochopil výhody jeho alternativní syntetické náhražky, tato situace může jen prosím.Mezi nejzřejmějšími výhodami umělé kožešiny patří tyto pozitivní vlastnosti:

  • lidskosti jeho výroby, aniž by došlo ke zranění savců;
  • rozumnou cenu, která vám umožní koupit kožešinové výrobky pro většinu znalců zjemnění a elegance;
  • modernívýrobní technologie nabízejí vysoce kvalitní materiál, který lze jen těžko odlišit od přírodních;
  • odolné a odolné proti opotřebení, zachovávající si svůj původní vzhled po mnoho let;
  • nenáročný na podmínky skladování a nevyžaduje zvláštní péči;
  • všechny možné délky hromady, různé barvy vám umožní vytvářet oděvy, doplňky, které splní nejelegantnější a módní trendy;
  • na rozdíl od přirozeného zdřímnutí, přístupného všem druhům experimentů s barvením a zpracováním, což ocení zejména módní stylisté.

Při výběru stylových teplých oděvů by tedy člověk neměl zanedbávat syntetickou srst. To umožní nejen ušetřit rozpočet, ale také potěšit všechny vášnivé módy s jeho milostí a atraktivitou.

Slavní světoví couturiers trvají na použití nejjasnější a nejrozmanitější barevné palety při vytváření moderního obrazu krásné poloviny lidstva. Vzhledem k množství barev v kožešinových výrobcích můžete zdůraznit individualitu a jedinečnost každé ženy, přidat zvláštní lesk, extravaganci a jedinečnou eleganci.

Umělé kožešiny v modré, zelené, růžové a žluté

Podle módních zákonodárců je v této sezóně všechno možné. Nejznámější značky a designéři na molu představují řadu „vegetariánských“ kožešinových výrobků, které se vyznačují světlými tisky, barevnými kombinacemi, černobílými barvami. VšechnoVypadá stylově a dává koření pro běžný každodenní obraz moderní dámy.

Vícebarevnost kožešin navržených moderním kožešinovým průmyslem umožňuje zvolit potřebnou barevnou škálu, která zdůrazní „chuť“ každé ženy. Kromě obvyklých přírodních odstínů od černé po hnědavočervenou se módní svět zaměřuje na použití různých barev v kožešinových oděvech a jejich pestrou kombinaci.

Kožešiny modré barvy vypadají ušlechtilé a poněkud umírněné , bez nadměrného patosu a jasu. Kožich nebo kožešinový rám v modravých odstínech bude vypadat perfektně na dívkách s blond vlasy a blondýnkami. S pomocí takového barevného schématu můžete ženě dát „klidnou“ vznešenost a zvýraznit její obraz z šedé barvy každodenního života. Modrá hromada - volba win-win, která dává svému majiteli zvláštní odměnu.

Zelená srst patří k počtu aristokratických a vynikajících barev ,které mají v této sezóně širokou paletu:od odstínů smaragdové až špinavé láhve. Podle stylistů je toto barevné schéma vhodné i pro zlaté vlasy „slunné“ dívky. Kožešina nejenže zdůrazní ušlechtilost barvy vlasů, ale také umožní skrýt zarudnutí kůže obličeje, typické pro tento typ.

Růžová srst je ztělesněním něhy a ženskosti . Výrobky s kožešinovým lemem v jemných růžových tónech dodají obrazu zvláštní eleganci, eleganci a sofistikovanost. Snadno v kombinaci smnoho tmavších barev. Každá dívka, ať už je to blondýnka nebo brunetka, bez ohledu na věk bude vypadat nepřekonatelně a elegantně.

Žlutá srst je vhodná pro ty, kteří rádi experimentují , překvapí a naplní život jasem a sluncem. Tato barva je jednou z nejpopulárnějších v této sezoně, o čemž svědčí nejnovější módní přehlídky kožešinových sbírek předních designérů. Vlastnost nejnovějších modelů z Moschina, Marni, Givenchy je aplikace na žlutou hromadu dalšího tisku ve formě černých kruhů, abstrakce, pestré linie. Pokud chcete být v trendu, jasně žlutá paleta je ideální volbou!

Modrá, fialová, oranžová a fialová umělá kožešina

\ t

Modrou srst se vyznačuje svou rafinovaností a milostí.​​Každá holka v modrém kabátě nebo jiných kožešinových výrobcích bude vypadat jako královna. Kombinace modro-stříbrného kožešinového rámu s tmavšími barvami dodá elegantní ženský vzhled. Nákup kabát této barvy, neztratíte, protože budete vždy vypadat okouzlující a vhodné v každé situaci, přitahuje obdivné pohledy ostatních.

Fialová srst vypadá soběstačně a stylově.Tato barva je sama o sobě nasycená a nevyžaduje další výkresy a tisky. Proto jsou produkty v této paletě odstínů prezentovány jako monochromatické. Přitažlivější je, že zdřímnutí v tomto tónu vypadá na dívkách s blond vlasy nebo hnědovlasými ženami.

Oranžovou srst v této sezoně představují všechny druhy jasných odstínů:od jantarové po oranžovou.Podle návrhářů by tato barva měla být v šatníku každé ženy.Stojí však za to být opatrný u zlatovlasých krás, protože se mohou spojit s kožešinovými výrobky takového barevného rozsahu a ztratit svou původní originalitu.

Lilac kožešina je módní trend, ale v reálném životě ji mohou dovolit pouze statečné dívky. Důvěra, expresivita, individualita, účelnost jsou takové vlastnosti, že výrobek z fialové kožešiny dává svému majiteli.Člověk by se však neměl bát, ale naopak, zkusit, experimentovat a naplnit život, zejména v chladném ročním období, s jasem, saturací, energií.

Výběr barvygama pro kožich nebo jiné svrchní oděvy, poslouchejte vnitřní pocity: jak se cítíte v této nebo té barvě.Koneckonců, hlavní věc není sledovat módu, ale „slyšet“ ji v sobě!