Co je to kombinéza sako - módní možnosti

Stylová bunda: bez ohledu na to, co se nosí, zůstává známkou ženské elegance a sofistikovanosti. Klasické pánské linie táhnou ženský tvar svého majitele díky speciálnímu střihu a mnoha doplňkům. Chcete-li vytvořit nenapodobitelný styl, měli byste se seznámit s některými tajemstvími šatů a jak je nosit.

Šaty - bunda dává důvěru a pomáhá ukázat atraktivní ženskou formu

Formuláře a součásti

\ t

Oblečená bunda se poprvé objevila ve sbírkách Yves Saint Laurent, zdůrazňujících pas a ramenní linie tak, že konkurovala klasickým ženským věcem. Nový model zaujal podobu smokingu, ale prokázal schopnost rozlišovat jemné tvary a charakteristické ženské křivky.

Další kolo módy vrátilo šaty - bundy na světových lávkách, ale moderní modely se liší ve střihu,tvary, délky a variace na rukávech.

Přední konstruktéři nabízejí širokou škálu modelů, které vyhovují všestrannému vkusu:

 1. Na základně stylu jsou klasické pánské smokingy a některé detaily o řezu milliti stylu, připomínající jednořadový a dvouřadový tunik, který dokonale zapadá do postavy;
 2. Délka modelů se liší od odvážného mini po elegantní midi a různé možnosti na téma asymetrie hrany a tvaru lemu;
 3. Nabízejí se různé tvary sukní, od současného „slunce“ a „tužky“ až po tvarové formy nebo charakteristika „A - silueta“.

Moderní prvky dekoru prezentované na fotografiích módních časopisů jsou překvapující svou rozmanitostí a strukturou. Pokud zpočátku byly dekorativní detaily na šatech spojeny s několika tlačítky, pak se současné modely vyznačují zipy, opasky a skrytými zipy.

Zvláštní pozornost by měla být věnována konstrukci klop bundy, kapsy se šněrováním, volánkami a ozdobnými prvky. Zvláštní zvýraznění v řadě sbírek představil model s vůní, který oblékl známou bundu do atraktivních šatů.


Látky a textury

Je vhodnější zvolit látky, které jsou typické pro klasické bundy: prádlo, bavlnu, manšestr, vlnu. Spolu s obvyklými materiály, často nalezený:

 • dokončovací tkaniny;
 • krajky a šití;
 • vložky z kůže a semiše.

Pro šaty - sako, látky, které dobře držíformulář

Při výběru barevné palety upřednostňují diskrétní monotónní měřítko. Aktuální pastelové a klasické barvy s pruhy, drobnými ornamenty, tigerovými tisky a variacemi na téma plazů.

Přední designéři vystavují v módních časopisech 2019 řadu fotografií saka, které organicky přecházejí ze stránek do domácích sbírek a vytvářejí tak jedinečný obraz svého majitele.

Pravidla pro výběr typu obrázku

Bunda se perfektně hodí na jakoukoliv postavu, je důležité správně vybrat model :

 • Ideální typ postavy pro nošení oděvních šatů je „hruška“, ale v tomto případě mluvíme o klasickém stylu, podobně jako u smokingu. Také vhodné varianty s vůní, asymetrické modely s otevřenou linií ramen;
 • Pro majitele "obdélníkového" obrázku je vhodný znak A - silueta a mírně rozšířené šaty;
 • Vybavené modely s dvojitými prsy připomínajícími vojenskou tuniku a variace zápachu vyhovují ženám s „jablkovou“ postavou;

 • U postavy s výraznou linií ramen, podobající se obrácenému trojúhelníku, by měly být upřednostňovány modely bez rukávů z lehkých tkanin;
 • Tento typ postavy, jako přesýpací hodiny, je považován za ideální, ale při výběru šatů je třeba věnovat pozornost tvaru stran a linie výstřihu: příliš uzavřené modely mohou vizuálně deformovat a načíst elegantní siluetu.

Aktuální modely sezónya kombinace

Módní kolekce zářit s různými detaily a širokou paletu barev, které kompenzují takový diskrétní styl. Používají nejrůznější techniky, hojnost dekorů, asymetrické linie a mimořádnou kombinaci textur pro vytvoření skutečných modelů.

Oblečení je plné. šatní skříň a prakticky nevyžaduje další příslušenství

A jaký model oblečení - bunda vám vyhovuje?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Šaty - bunda s vůní

Modely s vůní vypadají žensky, elegantně a neuvěřitelně sexy v monotónních tónech a v přilehlém střihu. Tlačítka, kapsy, opasky, zapínací límec a doplňky jsou zdůrazněny, ale oblečení nevyžaduje žádné speciální doplnění: samo o sobě vypadá elegantně a může zcela nahradit oficiální styl.

Modely se třásněmi

Základem večerního vzhledu mohou být dlouhé modely v podlaze, doplněné třásněmi. V tomto případě je dekor širokým pásem s lesklou přezkou, různými aplikacemi, kožešinou nebo závěsy.

Výtisky a buňky

Vytištěné nebo skotské modely klecí jsou diskrétní. Mohou být doplněny turndownlímec, kapsy, štěrbiny nebo asymetrický spodní řádek.

Šaty s otevřenou linií ramen

Móda ukazuje lesk s modely vyrobenými z klasického nebo dvojitého hrudníku. Jsou vyzdobeny různým dekorem a doplněny originálními detaily. Šaty přilehlé siluety, hluboké linie dekoru nebo štěrbiny jsou nabízeny jako večerní možnosti.

Asymetrie

Asymetrický řez je ideální pro koktejlové a večerní šaty, i když výrobek může být bez rukávů. V tomto případě je hlavním přízvukem výstřih a model sám kombinuje klasický oděv - pouzdro a bundu.

Modely bez rukávů nepopiratelný trend posledních sezón, které se neustále zlepšují. Vizuální složitost řezu je zároveň kompenzována všestranností šatů: kancelářským souborem, večerním pohledem, variantou pro datum nebo obchodním jednáním.

Současný model sezóny2018 –2019 byl sako, fotografie z nich lze vidět nejen v módních časopisech, ale i ve sbírkách známých osobností, které vykazují jedinečnýstyl.

Co je třeba nosit

Šaty nepotřebují speciální šaty do šatů, protože tvoří samostatný obraz, ale pomocí některých detailů můžete vytvořit nezbytný styl.

Zdokonalený obraz

Šaty -bundy světlých barev jsou kombinovány s klasickými čerpadly, sandály nebo botami s podpatky. S pomocí světlých barev můžete vytvořit romantický sofistikovaný obraz, který doplní boty s vysokými podpatky a elegantní spojka v pastelových a zlatých odstínech.

Odvážně a výslovně

Klíčovým prvkem tohoto luku jsou boty: čím brutálnější kotníkové boty jsou, tím sexy bude obraz. Pro příležitostný vzhled jsou vhodné nízké boty a boty se stabilní patou, zatímco vybraný obraz bude nasycen svůdnými barvami.

Zdůraznění ženskosti

Ve většině případů jsou šaty - bundy vytvořeny z texturovaných hustých tkanin, které dokonale udržují svůj tvar a jsou schopny skrýt vady postav. Ti, kteří chtějí zdůraznit sexy formy, mohou vyzkoušet na midi a mini variantách s krajkovými vložkami nebo třásněmi. Výstroj může být doplněna otevřenými špičkovými čerpadly a koženým páskem s lesklou přezkou.

Obchodní soubor

Samostatný výklenek je obsazen šaty červené a černé barvy - samy vypadají vzdorně, takže nemá smysl je doplňovat jasnými detaily. Stačí malá kabelka na dlouhém řetízku a diskrétní bižuterii.

Neobvyklé

Na vrcholu popularity, vícevrstvé soubory, vytvářející mimořádný styl. Nabízejí se možnosti, ve kterých se nosí oblečená bunda přes tenké pletené, šifónové nebo hedvábné košile, doplňující obrazopasek, velká taška a kotníkové boty.

V tomto obrázku dodržujte určité proporce a snažte se nepřetěžovat vytvořený obraz. Dost na to, aby odpovídaly botám, taškám a několika doplňkům.

Původní část ženského šatníku byla původně vytvořena jako kancelářská varianta. Navzdory tomu, že moderní modely se zásadně liší od těch klasických, lze vysledovat hlavní téma konceptu kancelářského oblečení.

Při výběru modelu pro kancelář je lepší držet se nízkých tónů a klasických standardů. Kromě toho, čím sofistikovanější model bude, tím bude obraz sexy, což se zase používá v koktejlových a večerních snímcích. S tím, co kombinovat a nosit šaty - sako, se řeší v každé situaci, ale v každém případě to bude mít hodné místo v šatníku každé ženy.