Módní nehty 2019

Pro manikúru i pro oblečení, obuv a účesy existuje vlastní exkluzivní móda. Změní se asi jednou za dva roky. Co bude pro naše nehty módní na jaře av létě v roce 2019?

Samozřejmě, nehty by měly být vždy čisté a dobře upravené. Toto tvrzení je pravidlem nejen pro manikúru ženy, ale také pro axiomu osobní hygieny. Pro některé moderní ženy, každý den, stačí taková obvyklá a obyčejná manikúra. Stalo se však, že právě tento zdánlivě neatraktivní směr, jako je jednoduchost a lehkost, se stal jedním z hlavních módních trendů této sezóny, jaro - letní období 2019.

Jeho hlavními kritérii jsou:

1. Krátká délka nehtů - až 3 mm nad konečky prstů;

2. Přirozenost a jednoduchost;

3. Klasická forma: oválný nebo mandlový tvar.

Tento druh manikúry zdůrazní lehkost jara, letní přirozenost a svěžest. Můžete přidat k tomuto stylu manikúra lak na nehty mléčné, broskev nebo světle růžové odstíny, které zdůrazní přirozenost a krásu vašich rukou.

Barvy manikúry na jaře av létě 2019

Spolu s módní manikúrou přirozené tóny, barvy minulé sezóny - černá, modrá, zelená a červená - stále zůstávají v trendu. Barvy, jako je zlato, stříbro a horká růžová, nepatrně poklesly. Pokud je zkombinujete na nehty, pak s mírou.

Jeden z hlavních požadavků na jarní manikúru -léto, aktuální sezóna, je podobnost barvy a vzoru manikúry na rukou, s barvou a vzorem pedikúry na nohách.

Módní techniky a tisky

Jaro-letní manikúra z roku 2019 překvapuje a potěšuje ženy módy svou rozmanitostí. A to spolu s přirozenou a jednoduchou manikúrou, s poněkud extravagantními a neobvyklými obrazy.

Extravagantní manikúra je nečekaně odlišná barva lakůna nehtech jedné z vašich rukou

A i když tato metoda není takovou novinkou sezóny, její význam je stále vysoký. Pro takovou manikúru je žádoucí používat jemné tóny s lesklým a matným efektem. Vypadá zajímavá kombinace různých barev v různých sekvencích s volným vzorem na jednom nehtu.

Neobvyklá Ombre manikúra, nebo, jak se také nazývá manikúra protahování

Tato úžasná technika plynulého přechodu barvy nehtů z jednoho tónu do druhého vytváří úžasný efekt. Tato manikúra je úžasná pro svou neobvyklou krásu. Vaše ruce budou předmětem pozorné pozornosti, a to jak pro ženy, tak pro muže.

Manikúra měsíce - neobvyklá verze francouzské manikúry

Kombinace v tzv. Lunární manikuře je obzvláště originální. Manikúra je černá se zlatým, šedým fialovým a modrým stříbrem.

Elegantní manikúra pro strany

V roce 2019, při výběru elegantní manikúry pro strany, aplikujte vzor napodobujícíleopard nebo hadí kůže vzor. Taková „krajina“ na nehtech bude letos velmi relevantní a módní. Kostkovaný nebo pruhovaný vzor nebude bez povšimnutí a módní, ale nejneobvyklejší letos bude manikúra s efektem 3D. Je vytvořen z mikroperliček. Jedná se o tzv. Manikúru kaviáru. Opět platí, že v tomto případě nemůžete držet monochromatický barevný rozsah. Multi-barevné nehty jsou vítány v této technice.

Kovová manikúra - 2019

Módní trendy se tohoto typu manikúry dotkly. Byl představen designéry v roce 2019. Obyčejná i známá texturovaná fólie zůstane v módě, ale motivy z tvrdých kovů na nehtech budou relevantní pouze tehdy, pokud bude důraz na obraz ženy učiněn pouze na jedné věci.

Vícebarevná francouzská manikúra pro jaro-léto, aktuální sezóna, 2013

Tento styl manikúry se liší od minulé sezóny tím, že používá tyto ne zcela známé odstíny pro francouzskou manikúru, jako jsou červené, zlaté a jiné spíše odvážné kombinace a kontrasty.

Postupujte podle našich rad a neodcházejte od módních a neobvyklých trendů v manikúre. A budete neodolatelný!